رفتن به مطلب
میزبانی وب
Mohammad

تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقتی شما به یه محصولی تخفیف در نظر میگیرید، این آیکون میاد. ولی اگه قیمت محصول ثابت باشه نمیاد. میتونید تغییرش هم بدید. برید به آدرس: 

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
 و با همان نام یعنی sale.png عکس جدید رو آپلود کنید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Mohammad گفته است :

هر دو مورد رو از طریق حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی انجام بدید

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. گزینه item درست شد ولی بقیه قسمت ها همچنان انگلیسی میباشد. عکسش رو ضمیمه میکنم.

محتوای مخفی

لینک به ارسال
در هم اکنون، mustafaturkmen گفته است :

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. گزینه item درست شد ولی بقیه قسمت ها همچنان انگلیسی میباشد. عکسش رو ضمیمه میکنم. ضمنا در صورت اشتباه شدن در تصحیح کلمات، از کجا حذف کنیم؟ یعنی میشه؟ منکه ندیدم در حلقه های ترجمه گزینه حذف باشه

محتوای مخفی

تصویر مربوط به قالب نیست و مربوط به پلاگین علاقه مندی های ووکامرس است!

کافیه روی گزینه تیک کنارش کلیک کنید و گزینه حذف رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

سلام. دوستان من میخام نوارک ابزارک صفحه محصولات رو بردارم (یعنی صفحه ای که وقتی مشتری میزنه روی محصول مورد نظرش و جزئیات اون محصول میاد).

چجوری میتونم این کارو بکنم؟ آخه وقتی توی اون صفحه هستم ویرایش برگه هم نمیاد بالای سایت

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mustafaturkmen گفته است :

سلام. دوستان من میخام نوارک ابزارک صفحه محصولات رو بردارم (یعنی صفحه ای که وقتی مشتری میزنه روی محصول مورد نظرش و جزئیات اون محصول میاد).

چجوری میتونم این کارو بکنم؟ آخه وقتی توی اون صفحه هستم ویرایش برگه هم نمیاد بالای سایت

با سلام و وقت بخیر

در منوی نمایش > ابزارک ها > Default Sidebar  میتونید این ابزارک رو ویرایش و یا حذف کنید .

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

هر دو مورد رو از طریق حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی انجام بدید

من انجام دادم ولی نشد

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، amirrahimi69 گفته است :

با سلام و وقت بخیر

در منوی نمایش > ابزارک ها > Default Sidebar  میتونید این ابزارک رو ویرایش و یا حذف کنید .

تمام ابزارکهارو برداشتم از این قسمت ولی بازم اون قسمت جای خالی داره. میخام محصولم تمام صفحه بشه

لینک به ارسال

سلام دوستان. من وقتی توی ی صفحه ای ابزارک فیلتر هزینه ها و فیلتر لایه کنترل ووکامرس رو میزارم نشون نمیده ولی وقتی ابزارک متن میزارم نشون میده. چطوری میتونم درستش کنم؟ خیلی خیلی ضروریه. لطفا راهنمایی کنین.  برای راه اندازی سایتم منتظر اینم. ممنون

لینک به ارسال

سلام 

میشه یه افزونه خوب "ورود و ثبت نام " سازگار با این قالب با آموزش معرفی کنید.

با سپاس فراوان

لینک به ارسال
در در 1395/12/11, 11:06:55، ali2700 گفته است :

سلام

چطور میتونم برگه تسویه حساب را تغییر بدم

توی خود برگه فقط یک گزینه checkout هست

تشکر از همه

محتوای مخفی

محتوای مخفی

لینک به ارسال

سلام وقتتون بخیر

از قالب نیلسن استفاده میکنم.
ممنون میشم کسی در موارد زیر راهنمایی کنه. 

1- به روزرسانی قالب:

در حال حاضر از وردپرس ورژن 4.4.8 و از نیلسن ورژن 1.2.3 استفاده میکنم بعد از اینکه وردپرس را به 4.7.3 ارتقا دادم و بصورت دستی نیلسن را به 1.3.7 ارتقا دادم دیگه قسمت محصولات را در پیشخوان باز نمیکنه و ایراد 500 میگیره

البته خود سایت مشکلی نداره 

جالب اینکه اگه پوشه قبلی قالب را هم پس از آپدیت دستی قالب از محیط FTP پاک کنم، لاگین میشه کرد ولی کلا دیگه به محیط پیشخوان نمیره و ایراد 500 میگیره

2-تعداد زیر منوها در قسمت "فهرست" محدود هست میخواستم تا اونجایی که میشه بیشتر بشه

3- زمانیه کابر login میکنه نمیتونه از قسمت بالایی خروج را که میزنه خارج بشه و شکل پیوست را نشون میده

ممنون

1.JPG

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، احسان نصری گفته است :

سلام وقتتون بخیر

از قالب نیلسن استفاده میکنم.
ممنون میشم کسی در موارد زیر راهنمایی کنه. 

1- به روزرسانی قالب:

در حال حاضر از وردپرس ورژن 4.4.8 و از نیلسن ورژن 1.2.3 استفاده میکنم بعد از اینکه وردپرس را به 4.7.3 ارتقا دادم و بصورت دستی نیلسن را به 1.3.7 ارتقا دادم دیگه قسمت محصولات را در پیشخوان باز نمیکنه و ایراد 500 میگیره

البته خود سایت مشکلی نداره 

جالب اینکه اگه پوشه قبلی قالب را هم پس از آپدیت دستی قالب از محیط FTP پاک کنم، لاگین میشه کرد ولی کلا دیگه به محیط پیشخوان نمیره و ایراد 500 میگیره

2-تعداد زیر منوها در قسمت "فهرست" محدود هست میخواستم تا اونجایی که میشه بیشتر بشه

3- زمانیه کابر login میکنه نمیتونه از قسمت بالایی خروج را که میزنه خارج بشه و شکل پیوست را نشون میده

سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو

لطفا آدرس سایت خودتون رو بزارید تا بررسی شه .

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال
در در 1395/12/14, 00:23:48، mtda گفته است :

سلام 

میشه یه افزونه خوب "ورود و ثبت نام " سازگار با این قالب با آموزش معرفی کنید.

با سپاس فراوان

با سلام و وقت بخیر

افزونه فوق حرفه ای و فارسی سازی شده ست .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام مجدد

ممنون امیر آقا 

سال خوبی برای شما هم آرزومندم

موارد 1 و 3 را حل کردم

لطفا در مورد 2 راهنمایی بفرمایید.

سایتم ehsannasri.ir هست

ممنون

لینک به ارسال

چرا نمیتونم وارد قسمت فهرست بشم و همش با ارور500 روبه رو میشم .از نمایش ابزارک ها و...... همه میاد فقط فهرست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به ارسال

به منوی سمت راست که باز میشه میتونیم خودمون اضافه کنیم که مثل پیشفرض درای عکی پس زمینه هم باشه یا نه  نمیشه ؟ من تقریبا تایپیک را خوندم مورد مشابه بود ولی سوال من این نیست که چطوری یک دسته یا برگه را اضافه کنیم .میخوام  مثل منو پیشفرض بشه زیر مجموعه ساخت و تصویر گذاشت .همه را رفتم ولی تصویر مشکل داره تو پس زمینه نمیره 

لینک به ارسال

سلام دوستان ببخشید من پوسته را دانلود و با موفقیت نصب و افزونه ها را هم نصب کرده ام اما وقتی دیتا های پیشفرض را ایمپورت میکنم نمیدونم چرا قالب سایت نصفه میاد بالا! تصویر پیوست شد! عجیبه! 

همچنین من الان دارم روی لوکال کار میکنم اما به شدت افت سرعت دارم سایت خیلی سخت باز میشه! وای ب روزی ک برم روی سرور! 

لطفاً راهنمایی کنید! 

Capture.PNG

لینک به ارسال

روی لوکال تست نکنید دوست عزیز!لوکال نمیتونه تصاویر رو بخوبی دانلود کنه و خطا میگیرید و نصفه و نیمه نصب میشه

لینک به ارسال

درود سال نو بر شما و خانواده پرشین اسکریپت مبارک

ممنون بابت پاسختون

اما چرا باید اینطور باشه؟ تمام اسکریپت ها روی لوکال بدون مشکل عمل میکنند! 

الان روی سیستم دیگه ای تست کردم نصب شده و مقداری هم تنظیمات را انجام داده ام یعنی همه چیز را حذف کنم و از ابتدا روی هاست نصب کنم؟ (سخت میشه!!) کلی وقت ...

و اینکه ببخشید من همونطور ک عرض شد نصبش کردم و منو ها و .... را مرتب کردم اما روی هرچی کلیک میکنم میگه 

Not Found

و هیچ صفحه ای فروشگاه عملا باز نمیشه! 

مشکل دیگه اینکه اصلا نمیتونم پست های پیشفرض را ویرایش و همجنین پست جدید ارسال کنم! ارور میده! تصویر پیوست شد.

ببخشید یکم طولانی شد، مورد دیگه اینکه یک کلیتی از بعد نصب فروشگاه بگید ممنون میشم مثلاً تایپیکی یا آموزشی باشه که مختصر توضیحی بده بعد از نصب فروشگاه گام های دیگه ای که باید برای واقعی یا عملی کردن فروشگاه برداشت چیه رو توضیح بدید ممنون میشم

با تشکر از شما

Capture.PNG

لینک به ارسال

درود مجدد،

با عرض پوزش طبق فرمایش شما حقیر از ابتدا سایت را در سایت ساز های رایگان(هاست رایگان)  بالا آوردم و در حال حاضر مشکلاتی که در پست قبل ذکر کردم اعم از ناتوانی در ارسال پست یا ویرایش و صفحاتی ک باز نمیشد برطرف شده! 

اما در این خصوص حقیر را راهنمایی کنید.

نقل قول

ببخشید یکم طولانی شد، مورد دیگه اینکه یک کلیتی از بعد نصب فروشگاه بگید ممنون میشم مثلاً تایپیکی یا آموزشی باشه که مختصر توضیحی بده بعد از نصب فروشگاه گام های دیگه ای که باید برای واقعی یا عملی کردن فروشگاه برداشت چیه رو توضیح بدید ممنون میشم

بطور کلی پس از نصب ووکامرس و نصب قالب که تنظیمات اولیه انجام شد باید چه کاری انجام داد؟ تا به فروشگاه قابل بهره برداری باشد

. روز اول عیدی گیر دادما :26:

لینک به ارسال

سلام سال نو بر همه مبارک باشه 

مشکلی که با این قالب دارم اینه که درون ریزی که میکنم تصویری چیزی که نیست فقط اندازه تصویر ها میاد 624x352 این یعنی چی ؟ 

و اینکه در نمایش محصول برخی مواقع مشکل داره مثلا تنظیمات را روی 6محصول در یک ردیف قرار میدم ولی با رفرش میبینیم که 4 محصول در دو ردیف میاد چرا؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر امکان داره یه درون ریزی درست و درمون به من بدید 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری