رفتن به مطلب
میزبانی وب
Mohammad

تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

پست های پیشنهاد شده

در 5 ساعت قبل، 11111111 گفته است :

درود مجدد،

با عرض پوزش طبق فرمایش شما حقیر از ابتدا سایت را در سایت ساز های رایگان(هاست رایگان)  بالا آوردم و در حال حاضر مشکلاتی که در پست قبل ذکر کردم اعم از ناتوانی در ارسال پست یا ویرایش و صفحاتی ک باز نمیشد برطرف شده! 

اما در این خصوص حقیر را راهنمایی کنید.

بطور کلی پس از نصب ووکامرس و نصب قالب که تنظیمات اولیه انجام شد باید چه کاری انجام داد؟ تا به فروشگاه قابل بهره برداری باشد

. روز اول عیدی گیر دادما :26:

این هاست رایگان را میشه معرفی کنید یا اینگه بفرمایید اجازه اپلود چه حجم فایلی را میده 

باید از ووکامرس محصولاتتون را اضافه کنید و چند پلاگین و درگاه پرداخت وطنی هم به سایت وصل کنی تا خرید انلاین انجام بشه .

افزونه های امنیت و ایمن سازی هم فراموش نشه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از راهنماییتون.

ولی ووکامرس خیلی اذیت میکنه! 

من تازه شروع کردم خیلی هم پیش رفتم اما متاسفانه در قسمت هایی یک سری چیزها یکبار عمل میکنه یک بار عمل نمیکنه و ...! 

مثل حلقه های ترجمه یا فهرست ها ....

لینک به ارسال

دوستان عزیز سلام
 سایت رو به آخرین ورژن آپدیت کردم.
متاسفانه سایت توی یک سری قسمت ها خوب عمل نمیکنه و واقعاً وقتم رو گرفته و آزارم میده! 
1: مثلا توی افزودن ویژگی ها برای محصولات ووکامرس ویژگی ها رو حذف نمیکنه و ویژگی جدید ثبت نمیشه! 
فقط بعد از کلی اذیت کردم بالاخره دو ویژگی پیشفرض قالب حذف شد اما ویژگی جدید اضافه نمیشه! 
2: همچنین این مشکل در حلقه های ترجمه ووکامرس هم دیده میشه! 
Capture.PNG
3: یک مشکل در ویرایش فهرست ها میباشد که فهرست را یکبار ویرایش و اعمال و یکبار تغییری نمیکند ! حسابی کلافه شدم. یک مرتبه زیر مجموعه به فهرست اضافه میشه یک مرتبه ...
لطفاً راهنمایی کنید با سپاس
-----------------------------------------------------------

با عرض پوزش با بروز رسانی مجدد دو مشکل حل شد! فقط قسمت حلقه های ترجمه هنوز هم مشکل دارد! 

لینک به ارسال

سلام مجدد، دوستان گرامی با عرض پوزش من قالب رو پس از نصب کلی تغییر دادم و تقریباً رسیدم به نظر خودم به 40 درصد راه.

اما متاسفانه قالب به صورت کامل راست چین و پارسی نشده! از این رو از شما عزیزان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید برای ویرایش و راست چین و پارسی کردن سایر قسمت های این قالب باید به چه صورت عمل کرد؟  (تجربه در پارسی کردن قالب های انجمن ساز و پلاگین ها یی را دارم) اما در خصوص وردپرس و ووکامرس اطلاعاتی ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاسگذارم

لینک به ارسال
در در 1396/01/04, 00:42:56، 11111111 گفته است :

سلام مجدد، دوستان گرامی با عرض پوزش من قالب رو پس از نصب کلی تغییر دادم و تقریباً رسیدم به نظر خودم به 40 درصد راه.

اما متاسفانه قالب به صورت کامل راست چین و پارسی نشده! از این رو از شما عزیزان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید برای ویرایش و راست چین و پارسی کردن سایر قسمت های این قالب باید به چه صورت عمل کرد؟  (تجربه در پارسی کردن قالب های انجمن ساز و پلاگین ها یی را دارم) اما در خصوص وردپرس و ووکامرس اطلاعاتی ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاسگذارم

قالب کاملا فارسی و راست چین شده! و مشکلی نداره!

برای ادامه فارسی سازی کافیه فایل ترجمه PO قالب رو ویرایش کنید. با نرم افزاری مثل Po Edit

در در 1396/01/04, 17:22:14، bhoali گفته است :

یک هاست که بتونه این قالب را از نظر سخت افزاری بخوبی پوشش بده معرفی کنید ( خصوصیات هاست 

PHP 5.6 یا 7

سی پنل

google page speed میتونه خوب باشه برای افزایش سرعت...

چون شما هاست اشتراکی میگیرید همه چیز برمیگرده به کانفیگ سروری که درش هستید و مکان سرور (کشور)

لینک به ارسال

چرا اخیرا هرچی دموی قالب نصب میکنیم، همه عکس هاشون ایمپورت نمیشه یعنی میشه ولی همه یه بک گراند خاکستری دارند و اندازه عکس توش نوشته شده. نمیدونم چرا اینکارو کردن اینا

لینک به ارسال

سلام.

من توی فروشگاهم از چند فروشنده استفاده میکنم و در قسمت محصولات، مشخصات فروشنده به انگلیسی نوشته شده. یعنی VENDOR نوشته شده. و بالا هم زیر اسم محصول نوشته مثلا by فروشگاه من. چگونه این دو تا رو فارسی کنم؟

ممنون از کمکهاتونuntitled.JPG

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mustafaturkmen گفته است :

سلام.

من توی فروشگاهم از چند فروشنده استفاده میکنم و در قسمت محصولات، مشخصات فروشنده به انگلیسی نوشته شده. یعنی VENDOR نوشته شده. و بالا هم زیر اسم محصول نوشته مثلا by فروشگاه من. چگونه این دو تا رو فارسی کنم؟

ممنون از کمکهاتون

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

حلقه های ترجمه کاریش میکنه فک کنم 

لینک به ارسال

Fatal error: Maximum function nesting level of '256' reached, aborting! in D:\Mohammad\Wordprees\programe\wamp64\www\wp-nilsen\wp-content\plugins\js_composer\include\helpers\helpers_factory.php on line 18          سلام خدا قوت . قالب نیلسن رونصب کردم و visual نسخه 5.1 رو نصب کردم ولی وقتی روی ویرایش میزنم یه صحفه که جدول داره باز مشه و بالاش این خطا رو میده . ممنون اگه راهنمایی کنین.

لینک به ارسال
در در 1396/01/02, 17:20:32، 11111111 گفته است :

دوستان عزیز سلام
 سایت رو به آخرین ورژن آپدیت کردم.
متاسفانه سایت توی یک سری قسمت ها خوب عمل نمیکنه و واقعاً وقتم رو گرفته و آزارم میده! 
1: مثلا توی افزودن ویژگی ها برای محصولات ووکامرس ویژگی ها رو حذف نمیکنه و ویژگی جدید ثبت نمیشه! 
فقط بعد از کلی اذیت کردم بالاخره دو ویژگی پیشفرض قالب حذف شد اما ویژگی جدید اضافه نمیشه! 
2: همچنین این مشکل در حلقه های ترجمه ووکامرس هم دیده میشه! 

محتوای مخفی

3: یک مشکل در ویرایش فهرست ها میباشد که فهرست را یکبار ویرایش و اعمال و یکبار تغییری نمیکند ! حسابی کلافه شدم. یک مرتبه زیر مجموعه به فهرست اضافه میشه یک مرتبه ...
لطفاً راهنمایی کنید با سپاس
-----------------------------------------------------------

با عرض پوزش با بروز رسانی مجدد دو مشکل حل شد! فقط قسمت حلقه های ترجمه هنوز هم مشکل دارد! 

چیو آپدیت کردی که درست شد من مشکل اضافه کردن ویژگی دارم توی تعریف محصول ویژگی ها ثبت نمیشه اگرم میشه نمیشه از فیلتر ها آوردش ینی توی اون لیست بالا نمیاد نمیدونم مشکل اپدیت جدیدووکامرسه یا از همگام نبودن تم با این اپدیت چیکااااااار کنم

لینک به ارسال

سلام و خسته‌نباشید خدمت دوستان پرشین‌اسکریپتی؛

میخواستم بدونم آیا این قالب؛ با آخرین نسخه‌های وردپرس؛ و مخصوصا ووکامرس (نسخه ۳) سازگاری داره یا نه؟

ممنون

لینک به ارسال

عرض سلام و خسته نباشید

ممنون از قالب نیلسن

آپدیت های جدیدش تا ورژن 1.4 هم آمده ولی از هر کدام از سایت های رایگان هم که دریافت کردم بخوبی پرشین اسکریپت نبود 

میشه لطف کنید و ورژن جدیدش رو هم برای دانلود قرار بدین

و یک سئوال

وقتی برای ویرایش تیزر های موجود در صفحه اول می ریم لینک هایی که برای تیزر می زاریم فقط تو همان صفحه باز میشه 

چطور میشه تو تنظیمات تیزر ها لینک باز شدنشون تو صفحه جدید باشه؟

(برای بقیه صفحه ها و قسمت ها باز شدن لینک در صفحه جدید مقدوره ولی برای ابزارک ها و تیزر فقط لینک تو همون صفحه باز میشه)

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

باسلام

من هدر قالب نیلسن رو مشکی کردم جدول اطراف منو های بد چشمی میکنه چون خط جدول خاکستری کی تنونید راهنمایی کنید چطور می تونم خط ها رو حذف کنم یا رنگش رو عوض کنم

داخل تمظیمات خودش چیزی نبود

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، p30daneshjo گفته است :

باسلام

من هدر قالب نیلسن رو مشکی کردم جدول اطراف منو های بد چشمی میکنه چون خط جدول خاکستری کی تنونید راهنمایی کنید چطور می تونم خط ها رو حذف کنم یا رنگش رو عوض کنم

داخل تمظیمات خودش چیزی نبود

اینم عکس

Untitled-1.jpg

لینک به ارسال

اقا این قالب برای نسخه ووکامرس 3 هم ئایدار هست و مشکلی نداره یا حتما باید 2.3 تا 2.6 باشه؟

اگه 2.6 میخاد از کجا دانلود کنم و فارسی سازو از کجا بگیرم؟

لینک به ارسال

دوستان سلام

توی ووکامرس موقع وارد کردن آدرس خطای زیر رو نشون میده

دوستان راهی به نظرشون نمیرسه ؟

long - Copy (2).jpg

لینک به ارسال

سلام. میخواستم وقتی یه محصول اضافه کردم رنگ بندیشو اضافه کنم و عکس رنگ بندی بیاد و وقتی روی عکس هر رنگبندبی بزنیم بره روی اون رنگ
دقیقا مث لینک زیر

محتوای مخفی

لینک به ارسال
در در 1396/02/24, 13:42:28، amirrahimi69 گفته است :

دوستان سلام

توی ووکامرس موقع وارد کردن آدرس خطای زیر رو نشون میده

دوستان راهی به نظرشون نمیرسه ؟

محتوای مخفی

افزونه ای برای مدیریت فیلد ها نصب نکردی؟

در 5 ساعت قبل، samh.hoseini@gmail.com گفته است :

سلام. میخواستم وقتی یه محصول اضافه کردم رنگ بندیشو اضافه کنم و عکس رنگ بندی بیاد و وقتی روی عکس هر رنگبندبی بزنیم بره روی اون رنگ
دقیقا مث لینک زیر

محتوای مخفی

در ووکامرس اسمش هست محصول متغیر . اموزشش در تالار موجوده. جستجو کنید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

افزونه ای برای مدیریت فیلد ها نصب نکردی؟

در ووکامرس اسمش هست محصول متغیر . اموزشش در تالار موجوده. جستجو کنید

محصول متغییر هم کردم اما نشد.
اینو نگاه کنید 

محتوای مخفی

عکس های گالری رو چطوری نشون میده
متغییر هم هست و برای هر رنگ هم یه عکس جداگانس اما نمیاره با انتخاب رنگ

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب
من مدتی است که برای کار خودم پوسته ی صحیفه را نصب کردم و خیلی از رابط کاربری، انعطاف و سادگی اون راضی هستم.
الان برای یک پروژه ی دیگری چند قالب خریدم ولی هیچکدام مثل صحیفه نبودن. همه ی آنها با VISUAL COMPRSROR قالبلیت صفحه سازی پیدا میکنند که اصلا با آن افرونه نمیشود مثل صحیفه انعطاف عمل کرد. 

میخواستم منو راهنمایی کنید و بگید چیکار کنم، آیا قالب ساده و شیکی مثل صحیفه که راحت و ساده توی دست باشد سراغ دارید ؟

لینک به ارسال
در در 1396/03/04, 14:32:47، Mohammad گفته است :

نسخه ووکامرس شما چنده؟

در در 1396/03/03, 11:10:31، samh.hoseini@gmail.com گفته است :

ووکامرس :  نگارش 3.0.7 

WooCommerce : نگارش 3.1

در در 1396/03/04, 14:32:47، Mohammad گفته است :

نسخه ووکامرس شما چنده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری