رفتن به مطلب
iranwebserver
Mohammad

تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من این قالبو نصب کردم و یه مشکلی باهاش دارم تو قسمت فوتر ابزارک متنم خیلی دراز میشه ولی من میخوام از عرض بزرگ شه نه از طول چیکار باید کنم ؟

footer.JPG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از بخش نمایش قالب <ابزارک ها< فوتر

فیلم اموزشی شو سرچ کن

یکمم باهاش سروکله بزنی  پیشخوانشو تست کنی دستت میاد

لینک به ارسال

من یه سوال دارم این مشکلاتی که برای خیلیا پیش میاد اکثرا سایتاتون از قبل محتوا داشته ؟ یا اینکه از اول ساختین و مشکل پیدا کردین

من اخیرا رو محتوای سایتم خواستم بریزم ولی دوهفته سرکارم درگیرش بودم و رو ساب دامین تست میکردم سایتم به هم میریخت، اخرم فهمیدم به این راحتیا نیست و دادم برام کد بزنن و نصب کنن

ولی یه سوال دارم آیا اگه از اول باهاش سایت بسازی و محتوا بزنی فرقی میکنه؟ یا بازم ممکنه با همین باگا روبرو شیم

و اینکه منی که از جای دیگه ای قالب و خریدم و فارسی سازی شده، اگه آپدیت فارسی شده شو از جای دیگه ای بگیرم احتمال مچ نبودنش با قبلی خیلی زیاده تا اینکه از همونجا که خریدم بگیرم درسته؟ 

و دوستانی که از قبل قالب و دارن و از سالای پیش داشتن بحث میکردن میشه بیان بگن هنوز دارن کار میکنن با نیلسن؟ و هنوز دارن آپدیت میکنن؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

به چندتا مشکل برخوردم که بعد یک هفته درگیری و کلافگی به شما پناه آوردم امیدوارم کمکم کنید

اولیش تو قسمت صفحه اصلی فروشگاه هست . بالای صفحه و زیر قسمت سرچ ، یه متن انگلیسی نوشته که هیچ جا پیداش نمیکنم تا فارسیش کنم . حتی تو قسمت اسلاید هم نبود ( اسکرین شات پیوست گذاشتم ) ( عکس اول )

همین مشکل رو تو صفحه اتمام خرید هم دارم ( اسکرین شات این قسمت هم هست ) ( عکس سوم )

و همچنین تو قسمت دکمه سبد خرید . میخوام کلمه item رو به محصول تغییر بدم ( اسکرین شات ) ( عکس دوم ) ( افزونه ووکامرس فارسی نباید نصب کنم چون اگه نصب باشه تو محاسبه هزینه نهایی پست محصول به مشکل بر میخورم )

ممنون میشم راهنمایی کنید

2018-09-18_114302.png

2018-09-18_114315.png

2018-09-18_114335.png

لینک به ارسال

سلام 

تو قسمت برگه محصولات چطور سایدبار سمت چپ رو پاک کنم؟ از قسمت ابزارک فقط تونستم مواردش رو حذف کنم جاش میمونه 

میخوام مثل دمو بدون سایدبار شه

گزینه item هم نمیدونم کجا باید تغییر بدم راهنماییم کنید لطفا:102:

sidbar.JPG

لینک به ارسال
در در 6 شهریور 1397 در 18:20، missz گفته است :

من یه سوال دارم این مشکلاتی که برای خیلیا پیش میاد اکثرا سایتاتون از قبل محتوا داشته ؟ یا اینکه از اول ساختین و مشکل پیدا کردین

من اخیرا رو محتوای سایتم خواستم بریزم ولی دوهفته سرکارم درگیرش بودم و رو ساب دامین تست میکردم سایتم به هم میریخت، اخرم فهمیدم به این راحتیا نیست و دادم برام کد بزنن و نصب کنن

ولی یه سوال دارم آیا اگه از اول باهاش سایت بسازی و محتوا بزنی فرقی میکنه؟ یا بازم ممکنه با همین باگا روبرو شیم

و اینکه منی که از جای دیگه ای قالب و خریدم و فارسی سازی شده، اگه آپدیت فارسی شده شو از جای دیگه ای بگیرم احتمال مچ نبودنش با قبلی خیلی زیاده تا اینکه از همونجا که خریدم بگیرم درسته؟ 

و دوستانی که از قبل قالب و دارن و از سالای پیش داشتن بحث میکردن میشه بیان بگن هنوز دارن کار میکنن با نیلسن؟ و هنوز دارن آپدیت میکنن؟

سلام . عرض ادب و احترام... 

من با نیلسن دو تا فروشگاه در مورد دوربین مداربسته و دزدگیر زدم که هر دو به خوبی دارن کار می کنند. جدیدن با جدیدترین نسخه هم آپدیتش کردم . کمی به هم ریخت اما درستش کردم کار سختی نبود... آدرس سایت ها را زیر میزارم ببین

https://diyakala.com

https://cctv-ip.ir

لینک به ارسال
در در 27 شهریور 1397 در 10:44، mj2771 گفته است :

سلام دوستان

به چندتا مشکل برخوردم که بعد یک هفته درگیری و کلافگی به شما پناه آوردم امیدوارم کمکم کنید

اولیش تو قسمت صفحه اصلی فروشگاه هست . بالای صفحه و زیر قسمت سرچ ، یه متن انگلیسی نوشته که هیچ جا پیداش نمیکنم تا فارسیش کنم . حتی تو قسمت اسلاید هم نبود ( اسکرین شات پیوست گذاشتم ) ( عکس اول )

همین مشکل رو تو صفحه اتمام خرید هم دارم ( اسکرین شات این قسمت هم هست ) ( عکس سوم )

و همچنین تو قسمت دکمه سبد خرید . میخوام کلمه item رو به محصول تغییر بدم ( اسکرین شات ) ( عکس دوم ) ( افزونه ووکامرس فارسی نباید نصب کنم چون اگه نصب باشه تو محاسبه هزینه نهایی پست محصول به مشکل بر میخورم )

ممنون میشم راهنمایی کنید

2018-09-18_114302.png

2018-09-18_114315.png

2018-09-18_114335.png

اول در قسمت اسلایدر ها , اسلایدر مورد نظرت را برای برگه ها بساز.

برای تغییر یا حذف سربرگ صفحه ها باید به برگه ها بری و برای تغییرات در صفحه اصلی فروشگاه برگه ی " فروشگاه " یا "shop" را ویرایش کن. برای عکس دوم هم برگه " سبد خرید " را ویرایش کن . هنگام ویرایش به آخر برگه رفته و در " تنظیمات صفحه "تب " سربرگ " را انتخاب کن. بعد اسلایدر مورد نظرت را میتونی انتخاب کنی و تغییر پیدا میکنه . اگر تیکش را برداری هم بدون سربرگ نمایش داده میشه

image.png.aa1c3dcd45ec29a7aa4ae5e979285d7d.png

لینک به ارسال
در در 9 آبان 1397 در 18:03، nazila021 گفته است :

سلام 

تو قسمت برگه محصولات چطور سایدبار سمت چپ رو پاک کنم؟ از قسمت ابزارک فقط تونستم مواردش رو حذف کنم جاش میمونه 

میخوام مثل دمو بدون سایدبار شه

گزینه item هم نمیدونم کجا باید تغییر بدم راهنماییم کنید لطفا:102:

sidbar.JPG

دوست عزیز در قسمت "نمایش " >>> "ابزارک" برو و "single products sidebar " را حذف کن. البته قبلش از وبسایت بکاپ بگیر چون نمیدونم چطور دوباره میشه سایدبار را به صفحه محصول نسبت داد و جایی هم نداره داخل تنظیمات قالب... حتما بکاپ بگیر قبلش

در مورد فارسی سازی کلمه ایتم هم میتونی از پلاگین های ترجمه استفاده کنی 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری