رفتن به مطلب
iranwebserver
MahdiY

افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

پست های پیشنهاد شده

در در 6 دی 1397 در 20:38، ghasemi.hussein گفته است :

سلام

ممنون از افزونه بسیار خوبتون.

اگه امکان داشته باشه یکم سریعتر hook های افزونه رو اعلام کنین تا ساخت افزونه بر اساس اون ممکن باشه.

میخوام افزونه ارتباط با پنل بازار الکترونیک رو بنویسم

سلام

نسخه های فعلی افزونه کاملا دارای هوک هستند و براحتی می توانید آن را بدون تغییر هسته شخصی سازی کنید. هوک ها بزودی در آدرس زیر مستند خواهند شد:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

تا اون زمان (نه چندان نزدیک!) سوالی در مورد هوک ها دارید بپرسید و بگید نیازتون کجاست تا هوکش رو معرفی کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، MahdiY گفته است :

سلام

نسخه های فعلی افزونه کاملا دارای هوک هستند و براحتی می توانید آن را بدون تغییر هسته شخصی سازی کنید. هوک ها بزودی در آدرس زیر مستند خواهند شد:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

تا اون زمان (نه چندان نزدیک!) سوالی در مورد هوک ها دارید بپرسید و بگید نیازتون کجاست تا هوکش رو معرفی کنم.

چند تا چیز رو نیاز دارم:

۱- از اون جایی که کلا لیست شهر و استان ها  و کد مخصوص به هر یک رو از سایت شرکت پست می‌گیرم، به هوکی نیاز دارم تا بتونم اون لیست رو جایگزین لیست فعلی بکنم. فرمت لیست مثل چیزی هست که ووکامرس فارسی استفاده می‌کنه فقط نام شهر ها، تعداد شهر ها و کد مخصوص هر یک عوض شده.

۲- برای روش های پستی پیشتاز و سفارشی هوکی نیاز دارم که بتونم خروجی تابع های محاسبه قیمت شما رو به عددی که از سامانه پست می گیرم تغییر بدم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ghasemi.hussein گفته است :

چند تا چیز رو نیاز دارم:

۱- از اون جایی که کلا لیست شهر و استان ها  و کد مخصوص به هر یک رو از سایت شرکت پست می‌گیرم، به هوکی نیاز دارم تا بتونم اون لیست رو جایگزین لیست فعلی بکنم. فرمت لیست مثل چیزی هست که ووکامرس فارسی استفاده می‌کنه فقط نام شهر ها، تعداد شهر ها و کد مخصوص هر یک عوض شده.

۲- برای روش های پستی پیشتاز و سفارشی هوکی نیاز دارم که بتونم خروجی تابع های محاسبه قیمت شما رو به عددی که از سامانه پست می گیرم تغییر بدم.

به ترتیب از هوک های زیر استفاده کنید:

1. در حال حاضر وجود نداره! در نسخه بعدی اضافه خواهیم کرد.

2. pws_add_rate

لینک به ارسال
در در 12 دی 1397 در 23:36، MahdiY گفته است :

2. pws_add_rate

خروجی package['destenation']['state']  و package['destenation']['city'] یک عدد متناظر با هر شهر یا استان است. لیست این اعداد متناظر رو نیاز دارم. برای تابع ها شرکت پست باید کد خاص هر شهر / استان رو بفرستم.

اپدیت: کدتون رو خوندم خودم جواب رو پیدا کردم.

به نظر میاد محاسبه قیمت یک مشکل کوچیک داره. متد محاسبه قیمت بعد از انتخاب نام شهر کارشو انجام میده. اما بعد از اینکه کاربر یک استان رو انتخاب میکنه اولین شهر موجود در دیتابیس در فیلد شهر میاد. بنابراین در حالت هایی که کاربر همون شهر مد نظرش باشه باید یک بار فیلد شهر رو باز کنه و دوباره روی اسم شهر کلیک کنه تا قیمت نشون داده بشه که زیاد جالب نیست. یا باید یک گزینه انتخاب کنید قبل از اولین شهر هر استان اضافه کنید یا بعد از انتخاب خودکار شهر هم متد محاسبه قیمتت را فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
در در 12 دی 1397 در 23:36، MahdiY گفته است :

2. pws_add_rate

همچنین نیاز به یه فیلتر دارم که آرایه ای که در تابع init_form_field به instance_form_field نسبت میدین رو تغییر بدم. فیلد هایی مثل شهر مبدأ(در پنل شرکت پست بایدتعریف بشه)، بیمه و مالیات وقتی خود شرکت پست محاسبه قیمت کنه دیگه معنا ندارن.

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر بندهچندتا تا سوال داشتم.

یک اینکه علت مغایرت هزینه پستی با پنل ebazar چیه ؟ با اینکه اطلاعات محصولاتی  ( وزن - ابعاد محصول )  که داخل سایت پست ادد شدن عینا داخل ووکامرس وورپرس هم ادد شدن  اما هنگام ثبت سفارش هزینه پستی هر دو با هم متفاوته 

دوم اینکه بنده هم نیاز به اتصال افزونه به پنل پست (ebazar) رو دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید 

و در نهایت اگر کسی در جهت اتصال ووکامرس به پنل اداره پست تجربه داره کمک کنه ممنون میشم 

لینک به ارسال
در در 14 دی 1397 در 10:03، ghasemi.hussein گفته است :

خروجی package['destenation']['state']  و package['destenation']['city'] یک عدد متناظر با هر شهر یا استان است. لیست این اعداد متناظر رو نیاز دارم. برای تابع ها شرکت پست باید کد خاص هر شهر / استان رو بفرستم.

اپدیت: کدتون رو خوندم خودم جواب رو پیدا کردم.

به نظر میاد محاسبه قیمت یک مشکل کوچیک داره. متد محاسبه قیمت بعد از انتخاب نام شهر کارشو انجام میده. اما بعد از اینکه کاربر یک استان رو انتخاب میکنه اولین شهر موجود در دیتابیس در فیلد شهر میاد. بنابراین در حالت هایی که کاربر همون شهر مد نظرش باشه باید یک بار فیلد شهر رو باز کنه و دوباره روی اسم شهر کلیک کنه تا قیمت نشون داده بشه که زیاد جالب نیست. یا باید یک گزینه انتخاب کنید قبل از اولین شهر هر استان اضافه کنید یا بعد از انتخاب خودکار شهر هم متد محاسبه قیمتت را فراخوانی کنید.

از تابع get_terms و با ورودی taxonomy برابر state_city می توانید لیست استان ها و شهر ها را دریافت کنید.

همچنین با تابع get_term می توانید با استفاده از شناسه یک شهر یا استان، به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.

در در 16 دی 1397 در 21:02، ghasemi.hussein گفته است :

همچنین نیاز به یه فیلتر دارم که آرایه ای که در تابع init_form_field به instance_form_field نسبت میدین رو تغییر بدم. فیلد هایی مثل شهر مبدأ(در پنل شرکت پست بایدتعریف بشه)، بیمه و مالیات وقتی خود شرکت پست محاسبه قیمت کنه دیگه معنا ندارن.

این فیلتر در حال حاضر وجود ندارد.

لینک به ارسال

دوستان وقت بخیر

این افزونه آپدیت نمیشه؟ ظاهراً تعرفه های پست بالا رفته.من تمام بسته هایی که میفرستم 3-4 هزار تومان گاهاً بیشتر هم میشه اختلاف داره با نرخی که افزونه در نظر میگیره، با اونکه وزن محصولات همه درسته و در هزینه های اضافی هم مبلغی رو به عنوان بسته بندی و هزینه کارتن در نظر گرفتم.چظور باید متوجه شد که تعرفه ها دقیقاً همون تعرفه های اداره پست هست.

لینک به ارسال
در در 16 بهمن 1397 در 16:42، BabakhaniA گفته است :

سلام وقت بخیر بندهچندتا تا سوال داشتم.

یک اینکه علت مغایرت هزینه پستی با پنل ebazar چیه ؟ با اینکه اطلاعات محصولاتی  ( وزن - ابعاد محصول )  که داخل سایت پست ادد شدن عینا داخل ووکامرس وورپرس هم ادد شدن  اما هنگام ثبت سفارش هزینه پستی هر دو با هم متفاوته 

دوم اینکه بنده هم نیاز به اتصال افزونه به پنل پست (ebazar) رو دارم درصورت امکان راهنمایی بفرمایید 

و در نهایت اگر کسی در جهت اتصال ووکامرس به پنل اداره پست تجربه داره کمک کنه ممنون میشم 

تفاوت هزینه ها بررسی می شود.

پنل ebazar را چگونه می توان گرفت؟ راهنمایی بفرمایید تا یدونه پنل به عنوان تست بگیریم و روی افزونه پیاده سازی کنیم.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، emran.askari گفته است :

دوستان وقت بخیر

این افزونه آپدیت نمیشه؟ ظاهراً تعرفه های پست بالا رفته.من تمام بسته هایی که میفرستم 3-4 هزار تومان گاهاً بیشتر هم میشه اختلاف داره با نرخی که افزونه در نظر میگیره، با اونکه وزن محصولات همه درسته و در هزینه های اضافی هم مبلغی رو به عنوان بسته بندی و هزینه کارتن در نظر گرفتم.چظور باید متوجه شد که تعرفه ها دقیقاً همون تعرفه های اداره پست هست.

سلام

لطفا چند موردی که هزینه بیشتر شده رو بصورت خصوصی بفرستید تا بررسی شود.

مجددا تعرفه های موجود در سایت پست رو بررسی کردم. نرخ های افزونه بروز هست.

توجه داشته باشید مواردی مثل عدم درج کد پستی مقصد و از این قبیل موارد باعث افزایش قیمت پست میشه.

مشکل ما هم دقیقا همین هست! متاسفانه تعرفه های دقیق و بروز توسط پست ارائه نمی شود.

لینک به ارسال

سلام

خیلی ممنون بابت تولید این افزونه مفید

میخاستم بدونم چطوری میشه هزینه پیش فرض پست پیشتاز یا پست سفارشی رو برای همه شهرها و استان ها تغییر بدم؟

و فقط به دو شهر، مثلا مشهد و کاشمر هزینه متفاوتی از هزینه پیش فرض بدم!

ممنون

لینک به ارسال
در در 21 بهمن 1397 در 14:18، MahdiY گفته است :

پنل ebazar را چگونه می توان گرفت؟

وقت بخیر متاسفانه جهت دریافت پنل پستی حتما باید با اداره پست منطقه بصورت رسمی قرارداد ببندید .

لینک به ارسال
در در 23 بهمن 1397 در 13:20، ruholla گفته است :

سلام

خیلی ممنون بابت تولید این افزونه مفید

میخاستم بدونم چطوری میشه هزینه پیش فرض پست پیشتاز یا پست سفارشی رو برای همه شهرها و استان ها تغییر بدم؟

و فقط به دو شهر، مثلا مشهد و کاشمر هزینه متفاوتی از هزینه پیش فرض بدم!

ممنون

سلام

از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل می تونید استان مربوطه رو پیدا کنید و روی ویرایش کلیک کنید.

برای استان میتونید هزینه پست سفارشی و پیشتاز را بصورت ثابت و غیرمرتبط با وزن تعیین کنید.

با تعیین هزینه پستی برای استان، این هزینه برای شهر های زیر مجموعه آن اعمال می شود.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری