رفتن به مطلب
iranwebserver
Panta

عدم فعالسازی ووکامرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام.ووکامرس فارسی رو نصب کردم.وقتی فعالسازیش میکنم،یه پیغام به این شرح میاد:" ووکامرس فارسی با موفقیت نصب و فعالسازی شده است . لطفا افزونه ووکامرس را از اینجا فعال کنید. "بعد که دوباره فعالسازیش میکنم.دوباره همین پیغام.تو قسمت ابزار ها هم فقط یه حلقه های ترجمه و درباره ما میاد.خواهشا سریع جواب بدید.ممنون از شما.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، Panta گفته است :

سلام.ووکامرس فارسی رو نصب کردم.وقتی فعالسازیش میکنم،یه پیغام به این شرح میاد:" ووکامرس فارسی با موفقیت نصب و فعالسازی شده است . لطفا افزونه ووکامرس را از اینجا فعال کنید. "بعد که دوباره فعالسازیش میکنم.دوباره همین پیغام.تو قسمت ابزار ها هم فقط یه حلقه های ترجمه و درباره ما میاد.خواهشا سریع جواب بدید.ممنون از شما.

از طریق هاست پلاگین ووکامرس و ووکامرس فارسی رو حذف کن و دوباره از طریق هاست نصب کن و از پیشخوان فعالسازی  رو انجام بده.اگه نشد همه پلاگین ها رو غیر فعال کن فقط ووکامرس فارسی و ووکامرس رو فعال کن اگر فعال شد با یکی از پلاگین هات مشکل داره باید تک تک بررسی کنی.اگه نسخه 3 ووکامرس رو نصب کردی و مشکل داشت احتمالا قالبت نیاز به بروزرسانی داره با یک نسخه قبلی ووکامرس هم امتحان کن ببین همین مشکل رو داری.یک بار هم با قالب 2017 وردپرس بررسی کن

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم. 

وردپرس رو روی لوکال هاست نصب کردم. و هیچ پلاگین دیگه ای نصب نیست. قالبم هم قالب پیش فرض وردپرسه. هر سه شیوه ای که با اون میشه یک پلاگین رو نصب کرد امتحان کردم ولی بازم مشکلم رفع نشده😭

لینک به ارسال

با سلام

من هم همین مشکل را دارم در یک قسمت دیگه خوندم که باید اول ووکامرس انگلیسی را نصب کنی بعد فارسی را نصب کنی من هنوز موقف نشدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری