رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
simonamiri0069

پیشنهاد من

ایجاد تاپیک بررسی مارکت های محصولات  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا موافق ایجاد تاپیک هستید؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان پرشن اسکریپت امیدوارم خوب و خوش باشید.

من یه پیشنهاد دارم که اگر ادمین های عزیز موافق باشند.تاپیکی رو به بررسی مارکت های فروش محصولات در این سایت اختصاص بدیم تا محصولات رو بررسی و نقد کنند. تا خریداران و دوستانی که قصد خرید دارند بیشتر با محصولات کپی و معیوب اشنا بشن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

بنده با نظر شما موافق هستم ولی متاسفانه ظرفیت جامعه ما نقد پذیر نیست ادای نقد پذیرها رو درمیاریم .

کافیه چند پست زده بشه اون وقت ببینید چجوری هجمه به این انجمن شروع میشه و صدرصد ما رو متهم به تبانی می کنند و اینکه می خوایم بازار (دزد بازار متاسفانه) اونها رو آجر کنیم و کل جامعه مجازی رو از هم بپاشیم و چه و چه و چه ...

ضمن اینکه چون برخی افراد اینجا از سابقه و افکار و تشخص برخی صاحبان آن فروشگاها اطلاع دارند و دوست ندارند صابون برخی چیزها به تنشون بخوره و با همین هدف هیچگاه از آنها خرید نکرده و نمی کنند پس کمی نوشتن درباره آنها مغرضانه می شود .

البته اگر دوستانی که خریدار یا فروشنده واقعی باشند خودشان بیایند و با ذکر دلیل و مدرک اقدام کنند بسیار نیز خوب است

و صد البته که همه اینها نیازمند اجازه صاحبان و مدیران انجمن پرشین اسکریپت و درصد بالای تایید کنندگان است .

پس حداقل شما به عنوان پیشنهاد دهنده تاپیک را برای 1 ماه بالا نگه دارید

موفق باشید

لینک به ارسال

حرف های @جاویدان همون نظر من هست دقیقا

ضمن اینکه نمیشه قضاوت درستی کرد و در نهایت ما اینجا قاضی نیستیم! هر کس یک بار میخره و تجربه میکنه! شاید گرانبها باشه. اما برای موقعیت این فروم هم ، این موضوعات خوب نیست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری