رفتن به مطلب
iranwebserver
topcoder

نام کاربری و رمزعبور کاربران در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و وقت بخیر .

من میخواستم بدونم چطور میشه لیستی از یوزر و پسورد های دلخواه رو برای عضویت کاربران قرار داد ؟

برای مثال فرض کنید من یه فروشگاه دارم که با ووکامرس راه اندازی کردم . حالا چند تا محصول داخل فروشگاه قرار دادم که میخوام بعد از خرید هر محصول ، به کاربر یه یوزر و پسوردی که قبلا تعیین کردم داده بشه . و اینکه یوزر و پسورد کاربران فروشگاه باهم تفاوت داشته باشه . یعنی من یه لیست از یوزر و پسورد رو تعیین کنم که بعد از خرید هر محصول ، به ترتیب از این یوزر و پسورد ها استفاده بشه و به کاربران داده بشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 24 آبان 1397 در 13:33، topcoder گفته است :

با عرض سلام و وقت بخیر .

من میخواستم بدونم چطور میشه لیستی از یوزر و پسورد های دلخواه رو برای عضویت کاربران قرار داد ؟

برای مثال فرض کنید من یه فروشگاه دارم که با ووکامرس راه اندازی کردم . حالا چند تا محصول داخل فروشگاه قرار دادم که میخوام بعد از خرید هر محصول ، به کاربر یه یوزر و پسوردی که قبلا تعیین کردم داده بشه . و اینکه یوزر و پسورد کاربران فروشگاه باهم تفاوت داشته باشه . یعنی من یه لیست از یوزر و پسورد رو تعیین کنم که بعد از خرید هر محصول ، به ترتیب از این یوزر و پسورد ها استفاده بشه و به کاربران داده بشه . 

ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

چنین سیستمی رو اماده ندیدم متاسفانه.

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

نحوه نگارش سوال می تونه باعث دریافت جواب درست یا غلط یا هیچی بشه

شما تقریبا می خواید یک جورایی مثلا مثل کارت شارژ یا امثال اون رو ایجاد کنید که محصول برای هر نفر یک یوزر و پسورد برای مصرف اون ورودی یا مثلا اکانت شارز آنتی ویروس یا امثال اون باشه درسته ؟

اگر منظورتون اینه این شاید بدردتون بخوره

https://woocommerce.ir/product/افزونه-فروش-کارت-شارژ-و-لایسنس-ووکامرس/

در در 25 آبان 1397 در 15:21، Mohammad گفته است :

چنین سیستمی رو اماده ندیدم متاسفانه.

آقای مجیدی هم به همین علت فراموش کردن این محصولشون رو به شما معرفی کنند چون احتمالا اگر جوابم صحیح باشه بد مطرح شده

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری