رفتن به مطلب
iranwebserver
M.Shokrollahpoor

کاهش شدید سرعت لود با پوسته جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جدیدا ی پوسته البته نال شده انداختم رو سایتم اما سرعتش شدیدا اومده پایین(در واقع قفل شده)

این درصورتیه ک من همون پوسته رو روی ی وردپرس تازه نصب شده روی همون هاست انداخم ولی اون سرعتش خوبه

ادرس سایت

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

ممنون میشم ی راهنمایی کنید 💖

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلایل مختلفی می‌تونه داشته باشه ولی محتملترین گزینه عدم سازگاری با سایر افزونه‌هایی هست که در سایت قدیمی شما نصب هستند.

لینک به ارسال
در در 5 آذر 1397 در 14:24، گروه چیا گفته است :

دلایل مختلفی می‌تونه داشته باشه ولی محتملترین گزینه عدم سازگاری با سایر افزونه‌هایی هست که در سایت قدیمی شما نصب هستند.

افزونه ها رو چک کردم و همه رو ب جز اونایی ک قالب نیاز داشت و فقط یکی دوتا دیگه گذاشتم باشه

سایت توی فقط توی کروم کامپیوتر کنده و توی مرور کر دیگه ای یا حتی توی خود کروم اندروید هم مشکلی نداره

؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، M.Shokrollahpoor گفته است :

فایده ای نداشت🤔@peyman1998 

با سلام دوست عزیز

یکی از قسمت های خوب مرورگر فایرفاکس بخش pageinfo هستش

در این قسمت یه Media وجود داره که میزان حجم عکس ها را نشون میده. و شما حجم عظیمی از عکسهای بالای 100 کیلوبایت دارید.

این به طراحی مختص برای کروم بر می گرده که باعث گیر میشه نه کندی. احتمالا یک کد اسکریپت در  قالب یا سرور شما هست که باعث این گیر می شود. البته کندی حجم عکسها فراموش نشود

می تونید سازنده قالب اصلی را پیدا کنید و نمونه قالب اون رو در کروم تست بگیرید که  آیا این مشکل رو داره یا خیر.

نکته دیگه اینکه افزونه لایت اسپید در مخزن وردپرس اگر لایت اسپید سمت سرور شما فعال باشه قابل هماهنگی است و می تونید ازش برای سرعت بیشتر استفاده کنید و تست بگیرید آیا مشکل برطرف میشه یا خیر.

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری