رفتن به مطلب
میزبانی وب
HassaN0152

فالو یا نوفالو کردن تگ ها و دسته بندی های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اتفاقای دیروز به مطلبی برخوردم در رابطه سئو و مطالب تکراری در سایت های وردپرس به این صورت که وقتی برای یک مطلبی ما دسته بندی و تگ اضافه میکنیم ، این مطالب در تمام صفحات سایت تکرار میشه و گوگل به عنوان مطلب تکراری در نظر میگیره

بعد از یکمی تحقیق تو اینترنت خیلیا میگفتن که باید تگ ها حالت فالو داشته باشند ولی نوایندکس باشند همین طور دسته بندی البته اینا در ورژن های قدیمی افزونه Yoast توضیح میدادن الان این افزونه به این شکل هست که مثلا در زیرمنو افزونه سئو : ظاهر جستجو -> طبقه بندی -> دسته ها : نمایش دسته‌ها در نتایج جستجو؟ بلی یا خیر ( دیگه این شکل نیست که ما بگیم فالو بشه ولی نوایندکس بشه )

الان دقیقا باید چیکار کنم ؟ سایت من بیشتر تو ضمینه فیلم و سریال و موزیک هست .

من از تگ ها بیشتر برای دسته بندی اضافه میکنم مثلا فیلم های سال 2018 یا مثلا ژانر فیلم ها : اکشن ، درام و... حالا در کنارش تگ هایی راجع به فیلم یا موزیک هم اضافه میکنم مثلا فیلم ایکس 2018 ، دانلود رایگان فیلم ایکس و... از این قبیل تگ ها

از دسته بندی اصلی وردپرس فقط در خصوص این که فیلم ایرانی هست یا خارجی استفاده میکنم .

حالا یکی بهم کامل توضیح میده که دقیقا به چه صورت باید باشند و دقیقا باید چی فالو باشه و چی نوفالو یا چی ایندکس بشه چی نوایندکس و به چه صورتی باید این تغییرات و اعمال کنم ممنون میشم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

تگ های شما ایراد نداره این که تگ های تکراری داخل نوشته ی دیگه داری اینم ایراد نداره.

اما اگر مطلب تکراری در سایت دارید  و کلمه کیلیدی این مطالب یکی هستن شما باید مطلب های تکراری رو تگ (canonical ) بزنید بر روی یکی از مطلب ها.

اینجوری ربات های گوگل زمانی ک وارد محتوای تکراری بشن ایندکس نمیکنن و به سراغ محتوای لینک شده میرن.

برای سئو بهتر دسته بندیاتون رو بیشتر کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری