رفتن به مطلب
iranwebserver
ITsolution

عدم توانایی ارسال مطلب بعد از نصب افزونه user pro

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان بنده یک مشکلی دارم. به محض اینکه افزونه user pro  را نصب کردم دیگه ورد پرس بهم اجازه پست گذاشتن یا ادیت فهرست و این جور کار ها رو نمی ده. و یه گزینه به جای اون قسمتی که نوشته را ارسال می کردم اومده و نوشته فرستادن برای بازبینی البته فقط من می تونم تیتر مطلب را وارد کنم چون قسمت وارد کردن محتوا هم برداشته شده. حالا مشکل اینجاست که حتی با غیر فعال و یا حذف کردن این افزونه هم باز هم همون شرایط وجود داره و من نمی تونم مطلب بنویسم و سایت رو ادیت کنم . کسی می تونه منو راهنمایی کنه که از کجا باید این تنظیمات رو تغییر بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اگر از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده می نمائید وارد قسمت تنظیمات عمومی شوید و گزینه ای که در تصویر پایین می بینید رو تیک بزنید درست میشه

Capture.PNG

لینک به ارسال

متشکرم برای من این قسمت وجود نداشت. افزونه ویژوال کامپوزر را هم کلا غیر فعال کردم مشکل همچنان باقی است. ولی انگار خود قالبم یک ادیتور دیگه داره. الان ببینم اونو از کجا می شه غیر فعال کرد.انجام بدم ببینم حل شه انشالله.

لینک به ارسال

من ادیتور مربوط به قالبم رو هم غیر فعال کردم ولی بازم این گزینه فعال نشد. چیز دیگه ای به ذهنتون نمی رسه؟ من تو قسمت User Roles that can publish immediately تو تنظیمات مربوط به افزونه Administrator و Super Admin را هم اضافه کردم.

لینک به ارسال

همینطور که در عکس براتون ارسال کردم قسمت نوشتن متن وجود نداره و در قسمت سمت چپ هم وضعیت حالت قفل رو نشون می ده

2019-01-24.png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری