رفتن به مطلب
iranwebserver
Moein.RM

مشکل در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقت است که ووکامرس من با درگاه بانگ پارسیان به مشکل خورده وارد درگاه میشه هزینه هم از حساب کم میشه ولی وقتی به سایت بر میگرده یه صفحه سفید میاد که توش یه -1 هست همین

با پشتیبانی درگاه هم تماس گرفتم گفتند که مشکل از کال بک سایت خودتونه

افزونه ها و قالب ها هم غیرفعال کردم تست کردم اما هنوز این مشکل هست نمیدونم از کجا این مشکل وجود داره واقعا نیاز به کمک فوریتون دارم ممنون میشم کمک کنید

حتی ووکامرس رو دانگرید هم کردم ولی همچنان مشکل هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من توسایتم در صفحه نمایش محصولات خطای ووکامرسی زیر نمایش میده. اشکال کجاست؟ چطور میشه رفعش کرد؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Warning: Missing argument 3 for avia_woocommerce_gallery_thumbnail_description(), called in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and defined in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-content/themes/enfold 3.8/config-woocommerce/config.php on line 1360

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، duikgi.oyh9i9g87uoik@emeil گفته است :

سلام من توسایتم در صفحه نمایش محصولات خطای ووکامرسی زیر نمایش میده. اشکال کجاست؟ چطور میشه رفعش کرد؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Warning: Missing argument 3 for avia_woocommerce_gallery_thumbnail_description(), called in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 and defined in /home/hamaanco/domains/irantradecenter.org/public_html/wp-content/themes/enfold 3.8/config-woocommerce/config.php on line 1360

با سلام دوست عزیز

قالب و کلیه مراحل رو بروزرسانی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری