رفتن به مطلب
iranwebserver
dodgy

ست کردن نیوک با وی بی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان .

از دوستان کسی هست ست کردن نیوک و وی بی رو آموزش بده ؟ طریقه یکی کرده قسمت ثبت نام ، ست کردن اعضای آنلاین که به صورت یک زمان در هر دو سیستم آنلاین باشه و کاربران هردو رو در یک زمان ثبت کنه ، یعنی نیاز نباشه در هر دو سیستم ثبت نام کرد.

سوال دوم اینکه :: ميخواستم بدونم اگه من براي پست هايي که تو سايت ميزارم ، ثبت نام رو اجباري کنم ،وقتي تو نيوک وارد حساب کاربري شم ، تو وي بي هم آنلاين ميشم ؟؟؟ ويا بالعکس ؛ اگه تو تالار لاگين کنم ، تو نيوک هم آنلاين ميشم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کار شدنی هست و نیاز به برنامه نویسی داره!

خود بچه های نیوک مشهد تیم میتونن کمک کنن. به سایت پشتیبانی نیوک مراجعه کنید

لینک به ارسال
کسی نیست آموزش بده؟کمک کنید لطفا

در جواب شما باید بگم که من به یه جاهایی رسیدم . فقط یه جاییو گیر کردم تو تیبل یوزر که باید یوزر لول رو به تیبل وی بی هدایت کنم که فعلا همینجا متوقف شدم و فقط ثبت نام و یوزرهارو تونستم انتقال بدم .

این کار شدنی هست و نیاز به برنامه نویسی داره!

خود بچه های نیوک مشهد تیم میتونن کمک کنن. به سایت پشتیبانی نیوک مراجعه کنید

سلام محمد جان ... عزیز ، اونجا اگه همچین درخواستی بدی ، یا به قسمت سرویسها که پولی هم هست هدایتت میکنن که متاسفانه هیچی دستگیرت نمیشه . و اگر بصورت تاپیک مطرح کنی ، تاپیک قفل و یا بی جواب می مونه ... اینم شده دردسر نیوکیها .

دوستانی که این تاپیک رو میخونن ، همینجا اعلام میکنم که از ایجاد تاپیک تو نیوک خودداری کنند و خودشون قدم به قدم پیش برن ... حاظرم تا یه جاهایی کمکتون کنم . و اگر کسی برای مشکل من راه حلی داره ، بیان کنه تا استفاده کنم .

مشکل :: اگر خبری با محدودیت دسترسی باشه و نیاز به ثبت نام داشته باشه ، چطور میشه در هر دو سیستم آنلاین شد و از محدودیت عبور کرد ؟

موفق باشید .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری