رفتن به مطلب
iranwebserver
MAHDIYOUSEFI

بهترین اسکریپت تبادل لینک با باکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان :

من یه اسکریپت می خواهم که تبادل لینک هوشمند داشته باشد و باکس هم داشته باشه و دارای چند نوع قالب هم باشه مثلا قالب برای ستون وب و قالب بزرگ و ... . این چند تایی که تو سایت پرشین اسکریپت هست مشکل داره . هلو نصب می شه اما صفحه سفید می آورد اون یکی هم نسخه 3.1 مشکل داره . نسخه پایین ترش هم تبادل لینک نمی کنه یعنی اگر کسی کد را در وبش گذاشت لینک اون را ثبت نمی کنه . یه اسکریپت می خواهم مثل سایت زیر :

box.takbox.ir

تا 10000 هزار تومان هم شده خریدارم فقط می خواهم مثل سایت بالا باشه یا حداقل دو قالبه و سالم باشه . بدون هیچ اروری ؟؟!؟!؟!؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با مدیر مکاتبه کردم اما گفت 150000 تومان به نظر شما ارزشش را دارد که بخرم ؟ چند جا دیگه قیمت گرفتم گفتند 50000 تومان اما یه قالب داشت .

لینک به ارسال
با سلام خدمت تمامی دوستان :

من یه اسکریپت می خواهم که تبادل لینک هوشمند داشته باشد و باکس هم داشته باشه و دارای چند نوع قالب هم باشه مثلا قالب برای ستون وب و قالب بزرگ و ... . این چند تایی که تو سایت پرشین اسکریپت هست مشکل داره . هلو نصب می شه اما صفحه سفید می آورد اون یکی هم نسخه 3.1 مشکل داره . نسخه پایین ترش هم تبادل لینک نمی کنه یعنی اگر کسی کد را در وبش گذاشت لینک اون را ثبت نمی کنه . یه اسکریپت می خواهم مثل سایت زیر :

box.takbox.ir

تا 10000 هزار تومان هم شده خریدارم فقط می خواهم مثل سایت بالا باشه یا حداقل دو قالبه و سالم باشه . بدون هیچ اروری ؟؟!؟!؟!؟

دوست عزیز درهمه ی سیستم ها گاهی اوقات مشکلی یاعث لدوست عزیز درهمه ی سیستم ها گاهی اوقات مشکلی یاعث لود صفحه ی سفید میشود حتی جوملا و وردپرس اما این دلیل نمیشود که از آنها استفاده نکنیم....

باید مشکل را بررسی کرده و ان را حل کنیم...

دقیقا کدوم یکی از اسکریپت ها رو می پسندید که دچار مشکل در نصب آن هستید؟؟؟

پیروز و شاد باشید...

لینک به ارسال

درود

اتفاقا نصب اين جور اسكريپت ها كاري نداره

دوستان عزيز در نصب اسكريپت مشكل داشتند به پ خ بدن من براشون توضيح بدم اگرم متوجه نشدن اصل اسكريپت رو آپلود كنن تا من براشون به رايگان نصب ميكنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری