رفتن به مطلب
میزبانی وب
Mohammad

اسکریپت پشتیبان گیری وب سایت Smart Backup پارسی

پست های پیشنهاد شده

اسکریپت SmartBackup شما را قادر می سازد تا براحتی از وب سایت های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مواقع دلخواه نسخه پشتیبان خود را بازگردانی کنید. این اسکریپت فوق العاده به شما این امکان را می دهد تا از وب سایت ها، پوشه ها، تصاویر، فایل ها و همچنین دیتابیس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در مکان دلخواه مانند هاست خود، ارسال نسخه پشتیبان به سرور دیگر از طریق FTP، و یا ارسال به وب سایت DropBox ذخیره کند. همچنین شما قادر هستید سیستم را طوری تنظیم کنید تا به صورت اتوماتیک نسخه پشتیبان تهیه کند. به امکانات کامل این اسکریپت اشاره می کنیم.

smart-backup.jpg

[*=right]قابلیت پشتیبان گیری از فایل های دلخواه
    [*=right]قابلیت پشتیبان گیری از دیتابیس ها
    [*=right]قابلیت بازگردانی (Restore) کردن نسخه های پشتیبان
    [*=right]قابلیت تنظیم سیستم برای پشتیبان گیری اتوماتیک در زمان های دلخواه (از طریق cronjob)
    [*=right]قابلیت ذخیره سازی نسخه های پشتیبان در مکان های دلخواه مانند هاست ، ارسال به سرور دیگر از طریق FTP و یا ارسال به وب سایت DROPBOX
    [*=right]قابلیت نادیده گرفتن فایل ها با پسوند خاص
    [*=right]قابلیت نگه داری تنها آخرین نسخه پشتیبان
    [*=right]قابلیت ارسال ایمیل در هنگام شروع به پشتیبان گیری

آموزش نصب:

تنها کافیست اسکریپت را در هاست خود اپلود کنید :D

رمز عبور به صورت پیشفرض: persianscript

میتونید رمز رو از طریق ویرایش فایل settings.php رمز دلخواه خودتون رو بدید

نکته مهم: برای امنیت بیشتر میتونید روی پوشه اسکریپت از طریق هاست رمز قرار بدید

نکته دو: روی هاست رایگان تست نشده

نکته سوم: روی لوکال هاست تست شده هست ولی قسمت اتصال به Dropbox به دلیل بسته بودن توابع لوکال هاست کار نمیکنه

سوالی بود همینجا بپرسید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محمد بايد رو هر دامين نصب کنيم يا رو يک دامين نصب کنيم ميشه برای بقيه دامين های اون server استفاده کرد؟

لینک به ارسال

سلام

کار نمی کنه برا من! اول توی یه پوشه نصبش کردم که وقتی یه دستور بک آپ می ساختی اصلا ثبت نمی شد! بعد روی لوکال نصب کردم نشون می داد بک آپهای ایجاد شده رو ولی بک آپ نمی گیره! علتش چیه؟

لینک به ارسال

اسکریپت تست شده هست دوست عزیز! روی هاست دیگه تست کنید

روی لوکال با نرم افزار xampp هم تست شده!

لینک به ارسال

به نظرتون علتش چیه که کار نمی کنه، آیا سرور باید چیز خاصی رو روی هاست فعال کنه؟ من بهشون گفتم اما چیزی در این رابطه نمی دونستند!

لینک به ارسال