رفتن به مطلب
میزبانی وب
tavousi

حل مشکل حذف نشدن کاورها و آواتارهای قدیمی در phpDolphin

پست های پیشنهاد شده

محمد جان گفتم که بین کلمات نه

بین خط ها طوری که وقتی اینتر میکنی بین خط ها فاصله باشه

یه چیز دیگه:چطوری میتونم تصاویری به حد متوسط و عادی در میارم؟

ویرایش شده در توسط rezasoltani

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
محمد جان گفتم که بین کلمات نه بین خط ها طوری که وقتی اینتر میکنی بین خط ها فاصله باشه یه چیز دیگه:چطوری میتونم تصاویری به حد متوسط و عادی در میارم؟

نمی دونم چرا منم داشتم نوشته هات رو می خودنم همش فک میکردم بین کلمات رو میگی!

برای فاصله بین خطوط : line-height:20px;

لینک به ارسال
سلام و درود در اخرین نسخه یعنی 1.2.3 هنوز مشکل حل نشده وقتی کاربر اواتار و کاور خودشو عوض می کنه فایل قبلی از تو سرور یا هاست حذف نمیشه و فضای زیادی را الکی مصرف می کنه برای حل این مشکل فایل sources/settings.php را باز کنید و به دنبال کد زیر بگردید :

$rand = mt_rand(); $tmp_name = $_FILES['avatarselect']['tmp_name'][$key]; $name = pathinfo($_FILES['avatarselect']['name'][$key], PATHINFO_FILENAME); $fullname = $_FILES['avatarselect']['name'][$key]; $size = $_FILES['avatarselect']['size'][$key]; $type = pathinfo($_FILES['avatarselect']['name'][$key], PATHINFO_EXTENSION); $finalName = mt_rand().'_'.mt_rand().'_'.mt_rand().'.'.$db->real_escape_string($ext);

حالا با کد زیر عوض کنید :

unlink('uploads/avatars/'.$verify['image']); $rand = mt_rand(); $tmp_name = $_FILES['avatarselect']['tmp_name'][$key]; $name = pathinfo($_FILES['avatarselect']['name'][$key], PATHINFO_FILENAME); $fullname = $_FILES['avatarselect']['name'][$key]; $size = $_FILES['avatarselect']['size'][$key]; $type = pathinfo($_FILES['avatarselect']['name'][$key], PATHINFO_EXTENSION); $finalName = mt_rand().'_'.mt_rand().'_'.mt_rand().'.'.$db->real_escape_string($ext);

همچنین دنبال کد زیر بگردید :

$rand = mt_rand(); $tmp_name = $_FILES['coverselect']['tmp_name'][$key]; $name = pathinfo($_FILES['coverselect']['name'][$key], PATHINFO_FILENAME); $fullname = $_FILES['coverselect']['name'][$key]; $size = $_FILES['coverselect']['size'][$key]; $type = pathinfo($_FILES['coverselect']['name'][$key], PATHINFO_EXTENSION); $finalName = mt_rand().'_'.mt_rand().'_'.mt_rand().'.'.$db->real_escape_string($ext);

سپس با کد زیر عوض کنید :

unlink('uploads/covers/'.$verify['cover']); $rand = mt_rand(); $tmp_name = $_FILES['coverselect']['tmp_name'][$key]; $name = pathinfo($_FILES['coverselect']['name'][$key], PATHINFO_FILENAME); $fullname = $_FILES['coverselect']['name'][$key]; $size = $_FILES['coverselect']['size'][$key]; $type = pathinfo($_FILES['coverselect']['name'][$key], PATHINFO_EXTENSION); $finalName = mt_rand().'_'.mt_rand().'_'.mt_rand().'.'.$db->real_escape_string($ext);

مشکل حل شد !!

لینک منبع فانکشن :

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

خب تاوسی جان من این کد قرار دادم ولی هر وقت که کاربر جدیدی واسه خودش اواتار میزاره فایل default پاک میشه.

بعد نمیشه یه کار کرد که تصاویر کاور ها و پست ها سایز نخواد؟

لینک به ارسال

سلام دوستان ممنونم از اسکریپت خوبتون میشه بگید که چرا نمیتونم عکس هایی که واسه اواتار و یا توی پست ها اپلود میکنم نمایش داده نمیشه ؟!

دسترسی پوشه ی avatars , media هم به 777 تغییر دادم عکس ها میره توی هاست اپ میشه ولی نمایش داده نمیشه !

soft-web.ir

لینک به ارسال

نصب و کانفیگ کنترل پنل direct admin تکنیک خاصی می خواهد . وبه دلیل عدم آگاهی کامل در نصب و تنظیم بعضی ماژول ها مشکل سطح دسترسی در این کنترل پنل برطف نمی شود . این مشکل از تنظیم اشتباه کنترل پنل شما ناشی می شود .

لینک به ارسال

این کارو که از اول خودم انجام داده بودم ولی مشکلم حل نشد ! میشه بیشتر توضیح بدید ! توی فایل thumb.php هیچ ویرایشی چیزی لازم نیست ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری