جدیدترین ارسال های پروفایل

گروه فناوری و اطلاعات سرور وی دی اس با توجه به نیاز روز افزون در زمینه ی خدمات حرفه ای میزبانی سرور ، در مهرماه سال ۱۳۸۷ فعالیت در این عرصه را آغاز نمود .
با یاری خداوند متعال از بدو شروع تاکنون با کادر مجرب متخصصان ، پشتیبانی ۲۰ ساعته در ۲ شیفت کاری خدماتی از قبیل : ارائه
سرور اختصاصی ، سرویس نیم اختصاصی ، سرور مجازی
سلام همشهری آقا من درگاه بانک صادرات گرفتم موقع پرداخت میره تو صفحه پیش فاکتور بعد دوباره باس رو پرداخت بزنی تا صفحه پرداخت بیاد برای اینکه این کار مستقیم انجام شه چیکار باید کنم من با php زیاد آشنا نیستم
سلام من در سایت suleanbar.ir/wp-admin با یوزر admin و پسورد۱۲۳۴۵۶ افزونه دیجیتس نصب کردم اما بااضافه کردن آدرس به انتهای url به صفحه تنظیمات اولیه نمیره میشه برام حلش کنی؟
ممنون
M
mohammad hossien
چرا دکمه ذخیره را بزنید
یعنی باید بعد از هر تغییری دکمه ذخیره را بزنید
L
lkhatam
ممنون این مشکل حل شد.
M
mohammad hossien
خواهش میکنم
فراموش کردم بگم من بعضی از افزونه هاتون را غیرفعال کردم لطفا خودتون زحمت فعالسازیش را بکشید
سلام ... وقت بخیر
من یه سایت وردپرسی دارم که خیلی کند شده . دیر بالا میاد و فعالیت داخل سایت هم کند شده . ممنون میشم راهنمایی کنید
A
aliomidi300
سلام لطفاً سایتتون رو در gtmetrix تست کنین تا مشکلات و علت دیر لود شدن رو متوجه بشید . بیشترین دلیل به خاطر عدم بهینه بودن عکس ها هست . اگر خواستین سایت رو بدید من چک میکنم
برای وبمانی منو اد کن توی تلگرام @mammadir یک گروه بفرستم برات.

سلام. من پوسته digital world رو خریدم حالا تو ووکامرس گزینه import demo date  ندارم که پوشه digitalworld-Slider رو باهاش بفرستم

آقا محمد عزیز

امکانش هست این تاپیک رو بررسی کنید؟ فکر میکنم شما توی پیدا کردن پلاگین ها وارد هستید. بسیار ممنونم