ایجاد اپلیکیشن

mremre

تازه وارد
سلام دوستان

من یه سایت wordpress دارم قصد دارم اپلیکیشن اندروید و ترجیحا ios ایجاد کنم 

کسی میتونه افزونه قدرتمندی بهم معرفی کنه

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچ افزونه ای برای شما نمیاد اپلیکیشن بسازه! فقط مدیریت اپلیکیشن رو در دست خواهید داشت.فایل اپلیکیشن توسط تولید کننده اصلی برای شما ایجاد میشه.

mremre

تازه وارد
سلام

ممنون از وقتی گذاشتین که جواب دادین

میشه در این زمینه منو بیشتر منو راهنمایی کنید

pouyadaraee

تازه وارد
سلام.

سایت هایی که وجود دارن این امکان رو میدن که شما اپ رو بسازید. کافیه تو گوگل سرچ کنید ساخت اپلیکیشن وردپرس

اون ها کار رو راحت کردن و با یک قالب آماده و کمی تغییر در چیدمان اپ میتونید اپ خودتون رو بسازید...

m0h4mm4d

کاربر عضو
هیچ افزونه ای برای شما نمیاد اپلیکیشن بسازه! فقط مدیریت اپلیکیشن رو در دست خواهید داشت.فایل اپلیکیشن توسط تولید کننده اصلی برای شما ایجاد میشه.
الان راحت ترین راه برای ساختن اپلیکیشن چیه ؟؟ اون پروژه که در حال انجامش بودید رو به اتمامه ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان راحت ترین راه برای ساختن اپلیکیشن چیه ؟؟ اون پروژه که در حال انجامش بودید رو به اتمامه ؟؟
اپ هایی که به صورت ویزاردی تحویل میشن ، (یعنی ادرس سایت میدی و خروجی می ده بهت) معمولا با cordova و phonegap ساخته میشن. (یک سری فریمورک هستند) . حالت native ندارن ، اما بد نیستن. به نظر بنده امنیت کافی ندارند این اپ ها. چون کلید های امنیتی وب سایت به خطر می افتند

اپ ما آماده شده. هفته اینده احتمالا عرضه میشه.

m0h4mm4d

کاربر عضو
اپ هایی که به صورت ویزاردی تحویل میشن ، (یعنی ادرس سایت میدی و خروجی می ده بهت) معمولا با cordova و phonegap ساخته میشن. (یک سری فریمورک هستند) . حالت native ندارن ، اما بد نیستن. به نظر بنده امنیت کافی ندارند این اپ ها. چون کلید های امنیتی وب سایت به خطر می افتند

اپ ما آماده شده. هفته اینده احتمالا عرضه میشه.
app presser (reactor سابق ) و  tm store  کجای این قضیه قرار میگیرند ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باهاشون کار نکردم. چه خروجی و فرایندی دارند؟

بالا