مشکل ساخت فرم در پلاگین userpro

Nimad

تازه وارد
سلام دوستان

من میخوام در userpro فرم سفارشی بسازم مانند: فرم پست مهمان ، فرم ثبت اطلاعات فردی .

منتها جایی برای ساخت فرم سفارشی نمیبینم، یک قسمت برای ساخت فیلد داره ولی جایی برای ساخت گروه یا فرم نداره...

ممنون میشم از دوستانی که با این پلاگین آشنایی دارن راهنماییم کنند

سپاس فراوان

omidrastegar

کاربر عضو
سلام دوستان

من میخوام در userpro فرم سفارشی بسازم مانند: فرم پست مهمان ، فرم ثبت اطلاعات فردی .

منتها جایی برای ساخت فرم سفارشی نمیبینم، یک قسمت برای ساخت فیلد داره ولی جایی برای ساخت گروه یا فرم نداره...

ممنون میشم از دوستانی که با این پلاگین آشنایی دارن راهنماییم کنند

سپاس فراوان

توی زیر منو افزونه برو یوز پرو (اولین گزینه)> بعد برو گزینه دوم (فیلدها) > هر قسمت رو که خواستی تغییر بده (روی چرخ دنده کلیک کن)

Nimad

تازه وارد
توی زیر منو افزونه برو یوز پرو (اولین گزینه)> بعد برو گزینه دوم (فیلدها) > هر قسمت رو که خواستی تغییر بده (روی چرخ دنده کلیک کن)
ممنون از راهنمایتون دوست عزیز...

من با ساخت فیلد مشکل ندارم در واقع من میخوام فرم یا گروه جدید بسازم مثله گروه هایی که پیش فرض (ثبت نام، ورود، ویرایش پروفایل، شبکه های اجتماعی) داره ....

ببینید فرضا من فیلد های عنوان مطلب، محتوای مطلب، دسته بندی، برچسب، تصویر مطلب رو ایجاد کردم حالا میخوام اینها را در یک فرم استفاده کنم بایستی چکار کنم؟

سپاس فراوان

omidrastegar

کاربر عضو
ببخشید اینقدر سوال میکنم، از کدوم قسمت باید فرم و بسازم، که بهم شرتکد بده؟

ممنون

[SIZE=10pt]انتشار مطلب توسط کاربران :[/SIZE]​
[SIZE=10pt][[/SIZE][SIZE=10pt]userpro template=publish post_meta="custom_url" post_meta_labels="Custom URL (Post Meta[/SIZE][SIZE=10pt])][/SIZE]​
 ​
[SIZE=10pt]نمایش مطالب منتشر شده کاربران :[/SIZE]​
[SIZE=10pt][[/SIZE][SIZE=10pt]userpro template=postsbyuser user=author postsbyuser_num=[/SIZE][SIZE=10pt]4][/SIZE]​

Nimad

تازه وارد
[SIZE=10pt]انتشار مطلب توسط کاربران :[/SIZE]​
[SIZE=10pt][[/SIZE][SIZE=10pt]userpro template=publish post_meta="custom_url" post_meta_labels="Custom URL (Post Meta[/SIZE][SIZE=10pt])][/SIZE]​
 ​
[SIZE=10pt]نمایش مطالب منتشر شده کاربران :[/SIZE]​
[SIZE=10pt][[/SIZE][SIZE=10pt]userpro template=postsbyuser user=author postsbyuser_num=[/SIZE][SIZE=10pt]4][/SIZE]​
ممنون از راهنمایتون، اگر بخوام فرم دلخواه سفارشی بسازم نیز باید از شرت کدها استفاده کنم؟

سپاس

بالا