نیازمند اسپانسر پولدار برای موزیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kambiz021

تازه وارد
یه یک اسپانسر موزیک نیاز داریم که تو خیلی از مورد ها پرداخت هایی را انجام دهد.سایت مورد نظر، سایت دانلود موزیک هست.قصد این را داریم که سایت پرقدرت شروع به کار کند.مبلغی که قرار است در جهت بهتر شدن سایت خرج شود، 7 میلیون تومان هست.

اگر کسی مایل به اسپانسر شدن هست، از راه های زیر با ما در ارتباط باشد:

ایمیل: amirreza.forootan@outlook.com

آیدی یاهو: kambiz.love

شماره موبایل: در یکی از راه های بالا به شما داده می شود.

----

اگر کسی همچین مبلغی را بتواند خرج کند، ضرر که نمی کند ، سود زیادی هم از سایت می کند (اگر طبق برنامه بنده پروژه عمل کند).

lahijsabz

کاربر عضو
فکر نمیکنم کسی علامند باشه چون اولا سایت موزیک و دایرکتوری های موزیک زیاد هستن دوم اینکه مشکل فیلترینگ ایرانه این مدل سایت ها رو سریع فیلتر میکنه و تا زما نی کلاینت هایی مثل ایرو موزیک هستن کسی سراغ این جور سایت ها نمیره

kambiz021

تازه وارد
فکر نمیکنم کسی علامند باشه چون اولا سایت موزیک و دایرکتوری های موزیک زیاد هستن دوم اینکه مشکل فیلترینگ ایرانه این مدل سایت ها رو سریع فیلتر میکنه و تا زما نی کلاینت هایی مثل ایرو موزیک هستن کسی سراغ این جور سایت ها نمیره
عرضم به حضورتون که بنده می توانم تلاش زیادی انجام دهم تا سایت بیاد بالا.من می توانم این کار رو بکنم با ووجود سایت های زیاد موزیک.سایت موزیک که من میگم، سایت مجاز هست.هم درد سرش کمتره و هم سود بسیار بسیار بالایی دارد.طبق روشی که من در دست دارم و برآورد هایی که کردم، با 7 میلیون تومان و روش های بنده حتما سایت بالا می آید.برای همین می گویم این پروژه ، پروژه بسیار حساس و خوبی هست.

98cell.ir

کاربر عضو
سایت رایگان بسیاره

بهتره دنبال راه دیگه ای باشی

چون توی دنیای وب از فکر و ایده تا حقیقت و جوابدهی فاصله چندین ساله ای هست ک اگر بری کار فنی هم بکنی مثل مکانیک و. .. بیشتر پول در میاری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا