چند سوال در خصوص اسکریپت whms

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان عزیز.

چند سوال در خصوص اسکریپت whms داشتم.ممنونم میشم کمکم کنید.

1- می خواستم بدونم آیا امکان این هست که بین وردپرس و whms هماهنگی ایجاد کرد به طوری که کاربران که در وردپرس ثبت نام کرده اند بتوانند در whms لاگین کنند و تیکت ارسال کنند.

2- آیا می تونم فقط از سیستم تیکت استفاده کنم و باقی قسمت ها را غیرفعال کنم؟

3- کدام فایل مربوط به whms برای قالب هست و میشه ویرایش کرد؟

ممنونم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در پرشین اسکریپت یک عیدی میگذاریم. افزونه ای که کار اتصال وردپرس و WHMCS رو انجام میده

همچنین میتونید درون قالب وردپرس تون WHMCS رو لود کنید (تا قالب جداگانه ای لود نشه و درون قالب وردپرس باشه)

طی سه روز اول نوروز حتما ارسال خواهد شد.

rocki3oy

کاربر عضو
در پرشین اسکریپت یک عیدی میگذاریم. افزونه ای که کار اتصال وردپرس و WHMCS رو انجام میده

همچنین میتونید درون قالب وردپرس تون WHMCS رو لود کنید (تا قالب جداگانه ای لود نشه و درون قالب وردپرس باشه)

با سلام و احترام.

ممنونم بابت لطف شما.

آیا این افزونه ای که معرفی می کنید میشه کاربرانی که در ورپرس ثبت نام کردن در whms هم لاگین کنند و تیکت ارسال کنند؟

با تشکر.

Qalekhani

قلعه‌خانی
2- آیا می تونم فقط از سیستم تیکت استفاده کنم و باقی قسمت ها را غیرفعال کنم؟

3- کدام فایل مربوط به whms برای قالب هست و میشه ویرایش کرد؟

ممنونم.
سوال ۱ رو که محمد جان جواب داد.

سوال ۲: برای تونستن که میشه ولی باید منوها رو شخصی سازی کنید که کاربر به سایر قسمت ها دسترسی نداشته باشه.

سوال ۳: قالب های ناحیه کاربری این اسکریپت در پوشه template هستند و چون به زبان اسمارتی هست کافیه یه خرده از php و html اطلاعات داشته باشید.

rocki3oy

کاربر عضو

با سلام و احترام.

آقا محمد عزیز آیا این موردی که فرمودید کاربران وردپرس می تونند بدون عضویت مجدد در whmcs در این سیستم تیکت ارسال کنند؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و احترام.

آقا محمد عزیز آیا این موردی که فرمودید کاربران وردپرس می تونند بدون عضویت مجدد در whmcs در این سیستم تیکت ارسال کنند؟
نه هنوز قرارش ندادیم. توی کانال پرشین اسکریپت اطلاع رسانی میشه. یک افزونه تکمیلی مربوط به همین مجموعه whmpress هست.

بالا