یه سوال از حرفه ای ها!!!!

nevisande

کاربر عضو
آقایون، من یه مشکلی داشتم.

نمیدونم چرا سایتم در آن واحد به چند شکل نمایش میده؟؟؟!!!

1- مثلا من همین الان دارم با سایتم کار میکنم و هیچ مشکلی باهاش ندارم. ( نه تو سرعتش، نه تو نمایشش)

2- در همین لحظه و همزمان دوستم از یه جای دیگه و با یه adsl دیگه سایتم رو بهم ریخته میبینه. ( سرعت پائین. یک صفحه سفید که فقط متن به صورت عمودی توش نمایش میده، قالب بهم ریخته)

3- بازم در همون لحظه و همزمان یه دوست دیگم که از همون شرکتی که دوست قبلیم adsl گرفته بود دیتا داره اصلا سایت رو نمیتونه باز کنه. سایت باز نمیشه.

به نظر شما چرا اینجوریه؟

آیا قالب سایت ایراد داره؟ (خودم فکر نمیکنم که این مورد باشه)

یا اینکه سروری که روش سایتمه مشکل داره؟

homayon574

کاربر عضو
سلاممن که نه حرفه ای هستم نه چیزی حالیمه ولی یکم پا تو کفش بزرگترا میکنم :-"

اول اینکه ممکنه فایل های استایل قالبتون رو پایین صفحه گذاشته باشید و اول صفحه لود میشه بعد قالب که این کمتر ممکنه باعثش باشه :53: و بیشتر توی سرعت های پایین دردسر ساز میشه

دوم اینکه ممکنه قالبتون به درستی طراحی نشده باشه و توی مرورگرهای مختلف درست نشون داده نشه مثلا شما مرورگرت ممکنه فایرفاکس باشه بهترین نمایش رو بده و ممکنه مرورگر دوستت ایکسپلورر باشه بدترین نمایش رو بده...

در مورد دوست سومت ایا مشکلی توی سرعت نداره؟ کامپیوترش شیر نشده ، سرعتش افت نداره ، با سایت های دیگه مشکل نداره؟ و...

ادرس سایتتون میدادید خیلی بیشتر میتونستن دوستان کمک کنن تا از روی گفته ها نتیجه گیری کنن

nevisande

کاربر عضو
نه، شیر شده نیست.

آدرس سایت:

شما این سایت رو چطور میبینید؟

nevisande

کاربر عضو
عجب؟؟؟!!!

لطفا چند نفر از دوستان این سایت رو تست کنند و بگن که سایت چطور باز شد

msh1365

تازه وارد
سلام تست شد بي عيب باز شدFirefox 3.6

اما نكته اينكه همين سايت از منزل با Adsl اشتراك شركت ديگر تست كردم سايت مشكل دارد كامل باز نمي شود موفق باشيد

djary

کاربر عضو
برای من هم دیر لود شد و قالب لود نشد !

هاست مشکل نداره ؟

nevisande

کاربر عضو
نمیدونم والله

من که دیگه عقلم به جایی قد نمیده.

دوستان دیگه چطور؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه dns رو تازه تغییر دادید باید حداقل 72 ساعت صبر کنید

ممکنه در جایی که دوستان استفاده میکنن سرویس دهنده شون مورد داشته باشه (خیلی کم پیش میاد. اینطوری که مشخصه چند نفر میگن مشک داره)

در کل حدس میزنم از سرور باشه. با مدیر سرور در میون بزارید...

سرعت خوب شما احتمال در cache شدن سایت و تصاویر و... داره

بالا