مشکل در بخش تسویه حساب

eshahnazi

تازه وارد
سلام

چرا با اسکرول کردن صفحه در بخش تسویه حساب، ستون سبد خرید میافته وسط صفحه؟ به جای اینکه همون گوشه دست چپ باشه...!!

قالب من Storefront  هست.

ادرس فروشگاه:

[SIZE=15.008px]به عکس که پیوست کردم توجه کنید....از آخرین نسخه ووکامروس و وردپرس و قالب [/SIZE]Storefront  استقاده می کنم.

ممنون از شما

**مشکل با کمک

حل شد...

لازم به ذکر هست که این فایل مربوط به پوسته  Storefront  هست.

فایل سی اس اس پیوست شده رو دانلود و در مسیر زیر جایگزین کنید:

/public_html/wp-content/themes/storefront/inc/woocommerce/css/woocommerce-rtl.css

بعد از جایگزینی دیگه نباید سبد خرید از جاش تکون بخوره...ثابت همون گوشه میمونه.

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
فکر کنم چون زبان فارسی هست و راست به چپ...اینه که بعد از اسکرول کردن اون سبد خرید میافته وسط صفحه...وگرنه در نسخه انگلیسی احتمالا درسته.

با این اوصاف آیا تیم فارسی ساز ووکاروس به این نکته توجه میکنند و این مورد رو اصلاح می کنند؟

کلا چطوری باید او سبد رو فعلا ثابت بزارم یه گوشه باشه و با اسکرول کردن تکون نخوره؟ باید در css تغییر ایجاد کنم؟

با سپاس

eshahnazi

تازه وارد
برای اینکه در صفحه تسویه،  سبد خرید ثابت بمونه و همراه با اسکرول کردن پایین نیاد باید چکار کرد؟

eshahnazi

تازه وارد
سلام

چرا با اسکرول کردن صفحه در بخش تسویه حساب، ستون سبد خرید میافته وسط صفحه؟ به جای اینکه همون گوشه دست چپ باشه...!!

قالب من Storefront  هست.

ادرس فروشگاه:

[SIZE=15.008px]به عکس که پیوست کردم توجه کنید....از آخرین نسخه ووکامروس و وردپرس و قالب [/SIZE]Storefront  استقاده می کنم.

ممنون از شما
طبق بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم در بعضی از مرورگرها و سیستم ها اون قسمت درست هست اما در بعضی ها نه.

در کل برای اینکه سبد خرید در صفحه تسویه حساب -checkout-ثابت باشه و با اسکرول کردن صفحه به پایین حرکت نکنه باید چکار کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
در کل برای اینکه سبد خرید در صفحه تسویه حساب -checkout-ثابت باشه و با اسکرول کردن صفحه به پایین حرکت نکنه باید چکار کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایتت رو بزار لطفا تا بگم

BahramElf

کاربر عضو
سلام

من هم این مشکل رو دارم

آدرس www.javaherlux.com

eshahnazi

تازه وارد
با چه مرورگری امتحان کردید؟

سیستم های دیگه رو هم امتحان کنید...چون من با سیستم های دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت...

مرورگر من اپرا هست و ویندوز 7 که این مشکل رو داشتم

BahramElf

کاربر عضو
کروم ویندوز 10

مشکل اینجاست که اکثرا با کروم و فایرفاکس کار می کنن، برای شما حتی پایین هم نمی پره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
الان من تو سایتتون امتحان کردم...با اسکرول صفحه ، سبد خرید میافته پایین....

ولی از من میافته وسط صفحه...امتحان کنید...

BahramElf

کاربر عضو
الان با فایرفاکس ، کروم و edge رو یک سیستم دیگه هم چک کردم همین مشکل هست اصلا نمیدونم چرا مارجین لفت 510 میده پوزیشن فیکس و تاپ 0

eshahnazi

تازه وارد
هر وقت متوجه شدی بیا اینجا دلیلش رو به همراه راه حلش اینجا بنویس.

ممنون

eshahnazi

تازه وارد
غیر فعال نیست عزیز...باید اول ابعاد و رنگبندی رو انتخاب کنید.

BahramElf

کاربر عضو
غیر فعال نیست عزیز...باید اول ابعاد و رنگبندی رو انتخاب کنید.
درسته من دقت نکرده بودم

الان چک کردم برای من درست بود و اصلا پرش هم نداشت و ثابت

ممکنه به خاطر ساید بار باشه که گذاشتی شما، الان واسه خودت هنور مشکل داره؟

بالا