تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نه والا. مشکلی که نیست. فقط کاربران سامانه پرسیدند، خواستم مطمئن شم که اطلاعات اشتباه بهشون ندم. ممنون میشم سوال دوم هم جواب بدید. تشکر
والا بستگی به سامانه پیامکی داره .... الان حضور ذهن ندارم برای شما رو ... ولی خب تست بگیرید ! بعید میدونم اجبار به +98 باشه ! اگه اجبار بوده باشه حتما تو سورس خودم اضافه کردم !

hannanstd.ir

سلام گفتم مستندات ارسال کد رو بفرستید . والا من خودم نمیرسم پلاگین مورد نظر رو نصب کنم . تازه یه سرچ زدم یه نسخه تو ووتمز داشت یه نسخه تو مخزن ... کدومشه

malas

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

از وقتی آپدیت کردم به ورژن جدید، با این که هیچ تنظیماتی رو عوض نکردم اما این یادداشت رو توی صفحه ویرایش سفارش مینویسه:

پیامک بخاطر خطا به خریدار با شماره 0912****** ارسال نشد

و هیچ پیامکی ارسال نمیشه.

البته قبلا هم این یادداشت رو می نوشت اما توی پنل پیامکم که میرفتم، پیامک ارسال شده بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

Postgah هیچ تغییری توی این سامانه ندادم !!!! توی نسخه جدید فقط پیام رسان رو از وبسرویس به URL تغییر دادم چون وبسرویسون پولی بود ولی url رایگان

یوزر پس و شمارنده فرستنده جهت بررسی کردنش لازم دارم ...

malas

تازه وارد
Postgah هیچ تغییری توی این سامانه ندادم !!!! توی نسخه جدید فقط پیام رسان رو از وبسرویس به URL تغییر دادم چون وبسرویسون پولی بود ولی url رایگان

یوزر پس و شمارنده فرستنده جهت بررسی کردنش لازم دارم ...
با تشکر از شما براتون پ.خ کردم.

malas

تازه وارد
ورژن 3.3.0 رو بخوام دانلود کنم از کجا میتونم؟

اون متن هایی رو که برای مسیج هام نوشتم، اگه کپی پیست کنم پاک میشن ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

هر نسخه ای بخواید اینجا هست:

ولی اکی پیامتون رو بررسی میکنم . ولی 1 2 روز دیگه !

چون بعضی سامانه های پیامکی که خودم دیدم اطلاعیه زدن بخاطر انتخابات فعلا ارسال تعطیله . نمونه اش :

به اطلاع کلیه کاربران و نمایندگان گرامی می رسانیم با توجه  به محدودیت ها و پایان رسیدن مهلت تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و ممنوعیت ارسال پیامک های تبلیغاتی و مسدود سازی خطوط ارسال توسط اپراتور ها، قطع شدن شبکه اینترنتی در برخی از شهر های کشور و مسدودیت در برخی از شبکه های اجتماعی، از پنجشنبه (1394/12/06) الی جمعه (1394/12/07)، کلیه ارسال های سامانه مسدود بوده و هیچ گونه پیامی ارسال نمی گردد. لذا از ارسال هرگونه پیام خودداری نمایید.

باتشکر

malas

تازه وارد
هر نسخه ای بخواید اینجا هست:

ولی اکی پیامتون رو بررسی میکنم . ولی 1 2 روز دیگه !

چون بعضی سامانه های پیامکی که خودم دیدم اطلاعیه زدن بخاطر انتخابات فعلا ارسال تعطیله . نمونه اش :

به اطلاع کلیه کاربران و نمایندگان گرامی می رسانیم با توجه  به محدودیت ها و پایان رسیدن مهلت تبلیغات نامزدهای انتخاباتی و ممنوعیت ارسال پیامک های تبلیغاتی و مسدود سازی خطوط ارسال توسط اپراتور ها، قطع شدن شبکه اینترنتی در برخی از شهر های کشور و مسدودیت در برخی از شبکه های اجتماعی، از پنجشنبه (1394/12/06) الی جمعه (1394/12/07)، کلیه ارسال های سامانه مسدود بوده و هیچ گونه پیامی ارسال نمی گردد. لذا از ارسال هرگونه پیام خودداری نمایید.

باتشکر

سلام دوست عزیز.

خودشون سیستم رو قطع کرده بودند و چون پیام نداده بودند من فکر کردم مشکل از پلاگینه چون همزمان شده بود با آپدیت.

با عرض پوزش و تشکر.

shahin0918

تازه وارد
سلام گفتم مستندات ارسال کد رو بفرستید . والا من خودم نمیرسم پلاگین مورد نظر رو نصب کنم . تازه یه سرچ زدم یه نسخه تو ووتمز داشت یه نسخه تو مخزن ... کدومشه
سلام 

من آشنایی زیادی ندارم 

نمی دونم که مستندات منظورتون چیه 

اسم افزونه 

sequential order number pro  چون pro هست تو مخزن نیست 

اما فرقی نداره بیسش یکیه ( البته فکر کنم )

ممنون می شم

shahin0918

تازه وارد
سلام مجدد 

کسی اینجا نیست که بدونه این مشکل رو چطوری باید حل کرد؟

shahin0918

تازه وارد
تویکی از پست ها فرمودید که کد مربوط به کدهای رندوم را در فایل reguirement.php افزونه پیامک جایگزین order->id کنم

حالا کد اون افزونه را پیدا کردم 

اما توی requirement.php  عبارت order->id وجود ندارد 

من کد را در بقیه افزونه ها که به جای order->id کپی می کنم جواب میده 

اما افزونه پیامک این عبارت را ندارد

خواهشا کمک کنید که ببینم کد اون افزونه را باید جایگزین کدوم عبارت در افزونه پیامک کنم 

hannanstd.ir

خط 650 توی همین فایل متغیر $order_id هست که میتونید جایگزینش کنید تا با شورت کد {order_id} جایگزین بشه !  یا همونجا طبق همون الگو میتونید شورت کد جدید تعریف کنید .

siavash__rg

تازه وارد
درود بر شما، من افزونه رو فعال میکنم با ارور زیر مواجعه میشم:

Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /home/..../public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.settings.php on line 18

hannanstd.ir

ورژن php رو به حداقل 5.3 ارتقا بدید !

larsa.ir

کاربر عضو
برا بنده این ارور هارو میده موقع فعال کردن

Deprecated: Non-static method WoocommerceIR_Gateways_SMS::get_sms_gateway() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/larsair/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.settings.php on line 234Deprecated: Non-static method WoocommerceIR_Gateways_SMS::get_tg_gateway() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/larsair/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.settings.php on line 276Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method WoocommerceIR_Bulk_SMS::send_sms_to_bulk_receiver() should not be called statically in /home/larsair/public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

hannanstd.ir

سلام .

بروز کنید تست کنید خبر بدید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا