omidrastegar

کاربر عضو
ورژن جدید افزونه 1.7.14 به پست اول اضافه شد. رفع تمامی مشکلات ارجاع

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس و...

Charlienel

تازه وارد
امید جان بی نهایت ممنونم ازت که پلاگین رو آپ می کنی. موفق باشی :-*

mohamadrad

تازه وارد
سلام

آخرین نسخه این پلاگین 1.7.14 هست یا جدیدترش هم اومده؟

علی دلار

تازه وارد
ورژن جدید افزونه 1.7.14 به پست اول اضافه شد. رفع تمامی مشکلات ارجاع

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس و...
سلام

ممنون بابت بروزرسانی

وقتی واحدهای ريال و تومان را انتخاب میکنیم خطای زیر رو میده !

وقتی دلار آمریکا باشه بدون خطا نشون میشده

Warning: Missing argument 2 for {closure}() in /home/xxx/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 494

ارجاع هم کار نمیکنه !

با Edd سازگاری شده ولی محصولی با لینک بازاریاب خرید میشه نه سودی و نه درآمدی برای بازاریاب ثبت نمیکنه

علی دلار

تازه وارد
البته نسخه اصلی رو هم اگه اجرا کنیم (با افزودن کد به فانکشن قالب) خطای بالا رو نشون نمیده ولی بازم ارجاعی ثبت نمیکنه

(البته اینم بگم شمارنده ارجاع کار میکنه ولی درصدی برای بازاریاب ثبت نمیکنه )

کلیه تنظیمات دقیق انجام شده

علی دلار

تازه وارد
البته نسخه اصلی رو هم اگه اجرا کنیم (با افزودن کد به فانکشن قالب) خطای بالا رو نشون نمیده ولی بازم ارجاعی ثبت نمیکنه

(البته اینم بگم شمارنده ارجاع کار میکنه ولی درصدی برای بازاریاب ثبت نمیکنه )

کلیه تنظیمات دقیق انجام شده
با دلار هم ارجاع رو نشون میده و سود رو محاسبه میکنه ولی وقتی ریال و تومان انتخاب میشه کلا محاسبه از کار می افته و نه سود و نه درآمدی

....

روی نسخه اصلی هم وقتی تست شد فایده نداره .

mohamadrad

تازه وارد
پس راهش چیه که بشه استفاده کرد؟

کسی نمیتونه نسخه تست شده ی فارسیشو ردیف کنه؟

علی دلار

تازه وارد
واحد نمایشی انگار با ریال و تومان مشکل داره و خطا میده .

من روی دلار برزیل فعال کردم کهok  شد و هم سود رو نشون میده هم ارجاع رو درست محاسبه میکنه .

اینجوری نمایش میده : 0R$  - یا 5000R$

پیشنهاد بهتری بود بگید

ممنون

mohamadrad

تازه وارد
این که مشخصه مشکلی با دلار نداره

ولی خب بالاخره مشکلش با ریال و تومن باید حل بشه یا نه؟

moein921

کاربر عضو
یعنی این که ارجاع ها ثبت نمیشه همش به خاطر ریال و تومان هست برا منم ارجاع ها ثبت نمیشد در نسخه ی قبل نسخه ی جدید امتحان نکردم انشالله که حل شده باشه

axrizan

تازه وارد
Warning: Missing argument 2 for Affiliate_WP::{closure}() in /home/tarahi/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 512

Warning: Missing argument 3 for Affiliate_WP::{closure}() in /home/tarahi/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 512

امید عزیز بینهایت ازت ممنونم و خسته نباشی و دستت هم درد نکنه

این ارور رو بعد از سیو کردن تنظیمات تو بالای ادمین وردپرس میده اونم در قسمت تنظیمات افزونه نه جای دیگه

مشلکلش از چیه عزیز؟

بازم ممنونم

علی دلار

تازه وارد
Warning: Missing argument 2 for Affiliate_WP::{closure}() in /home/tarahi/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 512

Warning: Missing argument 3 for Affiliate_WP::{closure}() in /home/tarahi/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/includes/misc-functions.php on line 512

امید عزیز بینهایت ازت ممنونم و خسته نباشی و دستت هم درد نکنه

این ارور رو بعد از سیو کردن تنظیمات تو بالای ادمین وردپرس میده اونم در قسمت تنظیمات افزونه نه جای دیگه

مشلکلش از چیه عزیز؟

بازم ممنونم
مشکل همون واحد های ریال و تومان هست . واحد ارز رو به واحدی غیر از ریال و تومان تغییر بدید حل بشه .

امیدواریم جناب ستوده این مورد رو بررسی کنند .

rajasoftiran

تازه وارد
سلام

بروز رسانی کردید؟ مشکلی پیش نیومد؟ افزونه الان کامل کار میکنه؟
نه عزیز جان به دو دلیل آپدیت نکردم . یکی اینکه وقت نداشتم یهو سرم شلوغ شد . دو اینکه ترسیدم خراب بشه صبر کردم استارتر عزیز بیان ببینیم چه میشه کرد !!!

sir-mahan

تازه وارد
سلام من چجور یکاری کنم که کسانی که در سایت عضو هستن همه بتونن همکاری در فروش رو داشته باشن بدون اینکه بخوام خودم از پنل اضافه کنم و در پنل همچین قابلیتی ندارم ! باید تنظیماتی انجام بدم؟؟

axrizan

تازه وارد
سلام من چجور یکاری کنم که کسانی که در سایت عضو هستن همه بتونن همکاری در فروش رو داشته باشن بدون اینکه بخوام خودم از پنل اضافه کنم و در پنل همچین قابلیتی ندارم ! باید تنظیماتی انجام بدم؟؟
ماهان عزیز از این لینک اقدام کن

wp-admin/admin.php?page=affiliate-wp-settings&tab=misc

اینو بذار انتهای آدرس سایتت

و گزینه ثبت خودکار کاربران تازه رو تیک بزن که هر کاربری که ثبت نام میکنه همکار هم بشه

bondar

تازه وارد
31474143317971138501_1427027695_Vb91sOj.jpg

​

به روزرسانی در تاریخ 1394/12/08

​

دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس Affiliate WP v1.7.14

ترجمه افزونه رو بازنگری و تکمیل و همچنین واحد تومان و ریال به آن اضافه گردید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، منظور از ماها یعنی کسانی که فروشگاه خودشون رو با وردپرس راه اندازی کردن و الان با گذشت چند ماه میخوان کار خودشون رو گسترش بدن.دیگه مثل اوایل خودتون نمی تونین به عنوان تنها فروشنده سایت اقدام به فروش کنین، در نتیجه به این فکر می افتید که فروشنده استخدام کنید و برای فروشگاه تون چندین فروشنده معرفی کنید. دیگه شما مثل اوایل هفته ای ۲ تا محصول نمی فروشید،افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشین شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروخته و درصدی که هنگام قرار داد با فروشنده بستین چقدر میشه از دست تون در خواهد رفت.برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدها ی فروشندگان فروشگاه تون افزونه ای رو ساختن که همه این کارها رو سازماندهی میکنه.

توضیحات کامل افزونه برای آشنایی بیشتر شما:

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد.

اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

افزودن همکاران فروش

همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد.

هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

​

ناحیه‌ی همکاری فروش

37879143317977812836_graph.png

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است.

سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

این افزونه با چه افزونه های دیگری می تواند سازگاری داشته باشد:
شما می توانید در قسمت تنظیمات از تب یکپارچگی گزینه خود رو برای همگام سازی با افزونه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

18097143317969242243_2014-12-06_175601.png

چطور آپدیت کنیم

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره
واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

مشکل ارجاع ها توسط @ رفع شد و فایل جایگزین گردید.

​

ارجاع من ثبت نمی شود!

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

​

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند
  2. یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند
  3. ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  4. وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  5. تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  6. در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:

You must be registered for see images attach
دمت گرم با نسخه‌ی قبلی پدرم در آومد ولی دست نمی‌شد ولی خیلی خوب داره کار می‌کنه!

sir-mahan

تازه وارد
من سیستم رو فعال کردم و به عنوان تست خودم یک اکانت ساختم اما چرا لینک ها با ارور 404 مواجه میشن؟

و نرخ رو چه درصدی از نظرتون بزارم؟

axrizan

تازه وارد
یه سوال داشتم

وقتی ارجاع ثبت شد کاربر از کجا باید درخواست پولشو بده؟ تا ما بتونیم پرداختشو براش انجام بدیم. ما باید اطلاعاتی مثل شماره حساب یا کارت و تاریخ درخواست کاربر و تاریخ واریزشو ثبت شده یک جا داشته باشیم

بالا