حقوق نویسنده سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alihesari

کاربر عضو
سلام

دوستان لطفا بفرمایید حقوق یه نویسنده سایت از چقدر شروع میشه و چه حدودی داره؟ آیا با توجه به تعداد مطالبی که منتشر میشه و اختصاصی بودن یا نبودنشون حقوق داده میشه؟

سایت مورد نظر که نویسنده میخواد یه ربات داره که مطالب رو جمع آوری میکنه و نویسنده فقط اون مطلب رو ویرایش میکنه و منتشر میکنه.

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه فعالیت کردند پاسخ و مشورت ارائه دهند. 

Qalekhani

قلعه‌خانی
معمولا دستمزد نویسنده های سایت بر اساس تعداد مطالب و کیفیت اونا بین نویسنده و صاحبکار توافق میشه.

اما خب ممکنه سایتهایی باشند که به طرق دیگه محاسبه کنند.

علی ایحال برای این سطح کار، چون یه ویرایش ساده است (احتمالا) بین 100-300 تومان به ازای هر پست مناسب هست.

البته باید میزان ویرایش مشخصه شه که دقیقتر نظر داد.

alihesari

کاربر عضو
ویرایش خاصی نداره. یه مجله اینترنتی هست که مطالب رو با ذکر منبع منتشر میکنه.

نویسنده باید تصاویر رو وسط چین کنه و اگر لینکی خارجی در مطلب وجود داشت لینک ها رو حذف کنه.

کلیمات کلیدی رو هم باید و تگ دادن به مطلب همین.

چون مطالب توسط ربات تا حد خیلی زیادی موارد اضافیش حذف میشه.

Qalekhani

قلعه‌خانی
پس میانگین همون قیمت که عرض کردم کفایت میکنه چون نهایتا هر پستی 2 دقیقه وقت نویسنده رو بگیره

djmojtaba

تازه وارد
پست کپی و پیست بستگی به تعدادش داره هر چی بیشتر شد پست ها هزینه کم تر میشه

mehran121

کاربر عضو
دوست عزیز من هم مثل شما همچین سایتی رو داشتم به کسی که مطالب و تصحص می کرد 50 تومن میدادم راضی هم بود

ولی این مال دوسال پیش هست که شما می توانید به صورت میانگین از 50 الی 150 بهشون بدید

من برای مطالب اختصاصی که نویسنده قرار میداد و یا از سایت های خارجی ترجمه می کرد 500 تومن میدادم تا تشویق به نوشتن مطالب اختصاصی بشه شما هم مطالب اختصاصی قرار بدید تا سایتتون ارزش پیدا کنه

66sasan

تازه وارد
الان مطلب اختصاصی 1500 تا 2000 تومن میگیرن و خوب کار میکنن

مطلب کپی هم 500 هستش

مطلبی که گفتید ویرایش تقریبا همون کپی هستش که 500 هستش و کمتر از اون اصلا نمیصرفه و کسی که بیاد کار هم بکنه زیاد دل به کار نمیده.

اگر تعداد مطالب در روز زیاد باشه مثلا 50 تا یا 100 تا میتونید کمتر هم بدید برای مطلب کپی که میشه تقریبا 300 تا 400 ولی در تعداد کم اصلا نمیصرفه زیر 500

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا