درخواست قالب پورتال مذهبی

Mehr@ban

کاربر عضو
ضمن سلام خدمت همه دوستان و بچه های گل انجمن

میخوام برای یه مسجد و کانون فرهنگی که مجتمعا دارن فعالیت میکنن، یه سایت اطلاع رسانی و تقریبا کاربردی راه بندازم!

الان مشکلی که دارم توی انتخاب یه قالب پورتالی با طراحی مذهبی هستم!

سیستم هایی که مد نظر دارم بیشتر با جوملا هست ولی اگر وردپرس هم همچین قالبی پیدا بشه میتونم کار کنم ...

دوستان اگر قالبی مد نظر دارن یا میتونن پیشنهاد بدن، دریغ نفرمایند

یا علی

mehrpouya

کاربر عضو
ضمن سلام خدمت همه دوستان و بچه های گل انجمن

میخوام برای یه مسجد و کانون فرهنگی که مجتمعا دارن فعالیت میکنن، یه سایت اطلاع رسانی و تقریبا کاربردی راه بندازم!

الان مشکلی که دارم توی انتخاب یه قالب پورتالی با طراحی مذهبی هستم!

سیستم هایی که مد نظر دارم بیشتر با جوملا هست ولی اگر وردپرس هم همچین قالبی پیدا بشه میتونم کار کنم ...

دوستان اگر قالبی مد نظر دارن یا میتونن پیشنهاد بدن، دریغ نفرمایند

یا علی
سلام.

معمولا چیزی که مورد پسند خودشونه صحیفه هستش. مثلا موسسه مسجد آقای قرائتی که با صحیفه کار می کنه. 

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام.

معمولا چیزی که مورد پسند خودشونه صحیفه هستش. مثلا موسسه مسجد آقای قرائتی که با صحیفه کار می کنه. 
دستت درد نکنه داداش

ممنون از پاسخت

شخصا خودم از صحیفه خوشم نمیاد! اگر قالب دیگه ای مد نظرت هست ممنون میشم راهنمایی داشته باشی، البته با توجه به اینکه دستی توی این کار هم داری

البته همونطور که گفتم با جوملا هم میتونم پیاده سازی کنم و مشکلی ندارم، فقط کلیت مذهبی باید داشته باشه

Mehr@ban

کاربر عضو
ممنونم محمد آقا

میشه یه برنامه زمانبندی هم بدی؟

راستی همونطوری که گفتم قالب باید کاربرد پرتالی داشته باشه، نه یه قالب مذهبی و به اصطلاح هیئتی !

چون قراره برای یه مجموعه فرهنگی استفاده بشه باید تقریبا امکانات یه پرتال خبری رو داشته باشه ولی با طراحی اسلیمی و اسلامی!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچ قالبی ندیدم تخصصا برای سایت های مذهبی طراحی شده باشه! معمولا با تغییر چند تصویر و بک گراند حال و هوای قالب های دیگر عوض میشه

بالا