farhadhcm

تازه وارد
اگه امکانش هست میخوام صفحه اضافه کردن محصول توسط کاربرا تو خود سایت رو عوض کنم؟

چرا؟ این صفحه ای که الان هست اصلا مناسب نیست. میخوام ی جوری باشه که وقتی تصویر یا فایل داره اپلود میشه کاربر ببینه که داره اپلود میشه. ی حالت prograss bar داشته باشه ...  و اینکه حجم آپلود رو هم نمیدونم از کجا باید زیاد کنم ... 

از ورژن 1.7 استفاده میکنم

sir-mahan

تازه وارد
من قالب رو نصب کردمه تنظیماتو انجام دادم اما محصولات خودم به نمایش در نمیاد فقط محصولات خود اولیه

مشکل از چیه؟

ALi.Reza

کاربر عضو
اگه امکانش هست میخوام صفحه اضافه کردن محصول توسط کاربرا تو خود سایت رو عوض کنم؟

چرا؟ این صفحه ای که الان هست اصلا مناسب نیست. میخوام ی جوری باشه که وقتی تصویر یا فایل داره اپلود میشه کاربر ببینه که داره اپلود میشه. ی حالت prograss bar داشته باشه ...  و اینکه حجم آپلود رو هم نمیدونم از کجا باید زیاد کنم ... 

از ورژن 1.7 استفاده میکنم
اول اینکه پیشنهاد میشه از آخرین ورژن استفاده کنی

بعد اینکه باید بدی برنامه نویس ok کنه، البته موقع آپلود صفحه در حال لود یا رفرش هست و تقریباً کاربر متوجه آپلود هست

من قالب رو نصب کردمه تنظیماتو انجام دادم اما محصولات خودم به نمایش در نمیاد فقط محصولات خود اولیه

مشکل از چیه؟
مشکلی نیست، بلکه خودت باید با استفاده از کد کوتاه محصولات رو نمایش بدی [recent_products]

sir-mahan

تازه وارد
اول اینکه پیشنهاد میشه از آخرین ورژن استفاده کنی

بعد اینکه باید بدی برنامه نویس ok کنه، البته موقع آپلود صفحه در حال لود یا رفرش هست و تقریباً کاربر متوجه آپلود هست

مشکلی نیست، بلکه خودت باید با استفاده از کد کوتاه محصولات رو نمایش بدی [recent_products]

چطور همچین تنظیماتی رو انجام بدم؟

مثلا الان من ویرایش محصول پیفرض خود فروشگاه رفتم همچین کدی نیست !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
چطور همچین تنظیماتی رو انجام بدم؟

مثلا الان من ویرایش محصول پیفرض خود فروشگاه رفتم همچین کدی نیست !
از طریق پنل وردپرس بود: برگه ها>همه برگه ها>Home - صفحه نخست

گزینه ویرایش این برگه رو انتخاب و در صفحه ویرایش، اون کد کوتاه رو در محل مورد نظرت قرار بده

ALi.Reza

کاربر عضو
درود

تو قسمت تنظیمات این قالب امکانی شبیه vip وجود داره که بسیار مختصر هست، یک حالت کلی هم بر اساس مدت زمان و تعداد محصول(هرکدوم زودتر)

حالا به نظرتون میشه یجورایی تقریبا راحت، اینو به چند پنل گسترش داد؟ یعنی همون چند سطح دسترسی و...

یکسری افزونه هم هست، منتهی نمی دونم واسه این قالب با چندین فروشنده کاربرد داره یا نه؟

اکثر افزونه ها بصورت پرداخت آنلاین و فعال سازی آنی عمل می کنن ولی من میخوام که بصورتی دستی هم بشه برای کاربر فعال و غیر فعال کرد،

مثلا کاربر اگه خواست کارت به کارت کنه و.... بعد اطلاع بده و مدیر سطح کاربریش رو تنظیم و فعال کنه،

داریم؟؟ میشه؟؟

rubik

تازه وارد
سلام خدمت اساتید محترم 

من این پوسته رو نصب کردم ولی ثبت نام ایجکسش و ورودش و لاگین پاپ آپش کار نمیکنه و وقتی میزنه تو لود ایجکس میمونه میشه راهنمائی کنید ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام خدمت اساتید محترم 

من این پوسته رو نصب کردم ولی ثبت نام ایجکسش و ورودش و لاگین پاپ آپش کار نمیکنه و وقتی میزنه تو لود ایجکس میمونه میشه راهنمائی کنید ؟
تداخل با دیگر افزونه های شما وجود داره. این مورد رو بررسی و رفع کنید.

rubik

تازه وارد
ممنون از پاسخگوییتون 

دوست عزیز هیچ افزونه ای روی سایت نصب نیست به غیر از افزونه های پیشفرض وردپرس
اینم آدرس سایت خودتون میتونید چک کنید اگه زحمتی  نیست 

حتی نسخه انگلیسیشم رو سایت من به این مشکل بر خورده 

rubik

تازه وارد
سلام 

ببخشید من این قالب و روی یک هاست دیگه تست زدم شد ولی رو  هاست خودم هر کاری میکنم نمیشه حتی ورژن پی اچ پیشو عوض کردم نشد ممکن از چی باشه ؟

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام خدمت اساتید محترم 

اینم آدرس سایت خودتون میتونید چک کنید اگه زحمتی  نیست 

حتی نسخه انگلیسیشم رو سایت من به این مشکل بر خورده 

درود

ثبت نام در این قالب ایجکس نیست، ورود هم بصورت پاپ آپ و... هست که در سایتی که لینکش رو گذاشتی مشکلی ندیدم

rubik

تازه وارد
درود

ثبت نام در این قالب ایجکس نیست، ورود هم بصورت پاپ آپ و... هست که در سایتی که لینکش رو گذاشتی مشکلی ندیدم
ممنونم از اینکه جواب دادین ولی وقتی یوزر و پسورد و وارد میکنید هیچ اتفاقی نمیفته و همینجور یه دایره ای میگرده 

دقیقا همین اتفاق تو ثبت نام میفته اگه ثبت نام کنید متوجه میشید مهندس جان 

همین قالب روی یه هاست دیگه نصب کردم اونجا درست اجرا میشه ولی اینجا نه دلیلشم هنوز نفهمیدم ؟

اینم آدرس اون سایته که اسکریپته درست کار میکنه 

azarone.ir

ALi.Reza

کاربر عضو
درود

(آخرین نسخه تا لحظه ی نگارش این پست!)

You must be registered for see images attach

همچنین فایل دمو جهت درون ریزی ضمیمه شد »

هر گونه نقص و ایراد رو نادیده گرفته و خود رفع و رجوع نمایید!

:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alkhin

تازه وارد
سلام بهترین قالب برای ایجاد یک فروشگاه و مشارکت کاربران برای فروش چه قالبی هست من این رو نصب کردم اما جواب نداد اصلا مثل دمو نیست 

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام بهترین قالب برای ایجاد یک فروشگاه و مشارکت کاربران برای فروش چه قالبی هست من این رو نصب کردم اما جواب نداد اصلا مثل دمو نیست 
درود

حتماً درست نصب نکردید،

فایل دمو به خوبی درون ریزی شد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aromahgallery

تازه وارد
سلام دوستان 

من تازه کار هستم واسه راه اندازی فروشگاه این تم و دانلود کردم

file theme o child رو به تم ها انتقال دادم و پوسترو فعال کردم

فایل های فارسی رو هم به languages انتقال دادم

سوالی که دارم اینه چجوری تم فارسی و راست چین میشه چیکار باید کنم

و این که دیتای تم رو چجوری باید وارد کنم تا برگه صفحه بندی شه

ممنون میشم کمکم کنید

naraqi110

تازه وارد
سلام بعداز نصب قالب ودرون ریزی ، محصولات که عکس ندارند هیچ ، اسلاید ها هم نشون داده نمیشن وفقط صفحه آبی خالی نشون داده میشه چرا؟عکس در برگه ها بصورت صحیح نمایش داده میشه

SECLINE

تازه وارد
سلام روز همگی بخیر

قالب بسیار خوبیه اما چند مشکل جزئی داره

از نسخه 1.15 استفاده میکنم چرا من ادمین میتونم برای محصولم عکس بزارم اما مشتری نمیتونه بزار

به عکس دقت کنین

مشتری میتونه گالری محصول بزاره اما عکس اصلی محصول وقتی میزاره تو سایت نمایش داده نمیشه

من رم گزاشتم به عنوان ادمین اما مشتری رنگ مو گزاشته 

بالا