تطابق ارتفاع اسلایدر با صفحه نمایشگر

khadem67

تازه وارد
سلام

من یه مشکلی دارم که چون نتونستم توی تاپیکای دیگه پیدا کنم مجبور شدم یه تاپیک جدا بزنم

بنده قصد طراحی یه سایتی رو دارم که توی صفحه اول فقط یه اسلایدر باشه (فک کنم بهش میگن قالب فول اسکرین)اما مشکل اینجاست که اکثر پلاگین های اسلایدر (حداقل اونایی رو که من تست کردم) فقط توی عرض تصویر ریسپانسیو هستن و توی ارتفاع نمیتونن خودشونو با ارتفاع نمایشگر تطبیق بدن…مثلا وقتی یه اسلایدر طراحی می کنم، توی مانیتور ۱۰۲۴ پایینش خالی میافته ولی توی ۷۲۰ یا پایینتر اسکرول میشهتوی خیلی از پلاگین ها مث layerslider wp فیلدی هم که قراره مقادیر کلی وارد بشه برای ارتفاع صرفا امکان درج پیکسل وجود داره نه درصدبا تمام این مسائل راهکاری برای بنده دارید؟

Obka

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز ، موارد باید در مباحث responsive حال چه بصورت دستی چه به کمک افزونه در بحث اسلایدر بررسی و مرتفع گردد .

راهنمایی بصورت کلی میسر نیست ، قاعدتا باید مورد مشاهده و بررسی شود تا راه حل مناسبی برای ان ارائه گردد .

موفق باشید

khadem67

تازه وارد
سلام

دوست عزیز ، موارد باید در مباحث responsive حال چه بصورت دستی چه به کمک افزونه در بحث اسلایدر بررسی و مرتفع گردد .

راهنمایی بصورت کلی میسر نیست ، قاعدتا باید مورد مشاهده و بررسی شود تا راه حل مناسبی برای ان ارائه گردد .

موفق باشید
ممنون از پاسخگوییتون...خب چیکار کنم؟ میتونید کمکی بهم بکنید؟

.امیر

کاربر عضو
ممنون از پاسخگوییتون...خب چیکار کنم؟ میتونید کمکی بهم بکنید؟
بنظره خودتون اسلایدری میشه ساخت که هم در عرض هم در ارتفاع ریسپانسیو باشه؟

این میشه ی چیزه غیر استاندارد چون وقتی اسلایدر میخواد خودشو در عرض متناسب با نوع دیوایس کوچیک بزرگ کنه باید بتونه از یک طرف سایز خودشو تغیر حالا چه عرض چه ارتفاع وگرنه عکسا طوری کشیده میشن که چیزی ازشون دیده نخواهد شد...

khadem67

تازه وارد
بنظره خودتون اسلایدری میشه ساخت که هم در عرض هم در ارتفاع ریسپانسیو باشه؟

این میشه ی چیزه غیر استاندارد چون وقتی اسلایدر میخواد خودشو در عرض متناسب با نوع دیوایس کوچیک بزرگ کنه باید بتونه از یک طرف سایز خودشو تغیر حالا چه عرض چه ارتفاع وگرنه عکسا طوری کشیده میشن که چیزی ازشون دیده نخواهد شد...
خب اگه تناسب تصویر حفظ بشه مشکلی نخاهد بود فک کنم...الان سایت هایی هستن که به این شکل طراحی شدن

Obka

کاربر عضو
سلام

موفق باشید
ادرس سایت خود را ارسال نمایید .

MahdiY

راهبر انجمن
انتقال داده شد به انجمن پرسش و پاسخ ...

بنظرم با یدونه overflow: hidden; بصورت ریسپانسیو مشکل حل میشه

بالا