دانلود رایگان پوسته زیبای فارسی ENFOLD انفولد

mnajafi33

تازه وارد
سلام ... 

این خیلی سادس برای درست کردن عزیز ... اگر می خواید براتون درست می کنم :)

اگر هم کل مراحل را می خواید خودتون ببینید ... تیم ویور بدید براتون رو سیستم خودتون درست کنم . 
دوست عزیز یه ای دی تلگرام میدین در ارتباط باشم الان فهمیدم چطوریه 

فقط  اون ایکونا وسط رو از چه ابرازی استفاده کرده و اون منو بالا که نوشته تست سرعت و ورود مشترکین چطوری اضافه کرده

ای دی تلگرامم : roudanian

ashkan_khalili

تازه وارد
دوست عزیز یه ای دی تلگرام میدین در ارتباط باشم الان فهمیدم چطوریه 

فقط  اون ایکونا وسط رو از چه ابرازی استفاده کرده و اون منو بالا که نوشته تست سرعت و ورود مشترکین چطوری اضافه کرده

ای دی تلگرامم : roudanian
سلام... 

آیکون های وسط رو از ابزار آیکون استفاده باید بکنین که در تنظیماتش بصورت نمایش به اون شکل داره که من متاسفانه نام فارسیشو یادم نیست !

اگر منوی بالای صفحه هم منظورتون هستش باید اول منوی مورد نظر خودتون را بسازید و بعد از تنظیمات اصی قالب در بخش هدر و سپس تنظیمات اضافی منوی ساخته شده خودتون را رو براش مشخص کنید ... 

متاسفانه در تلگرام پیداتون نکردم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

twitfa

کاربر عضو
دروود

نسخه 3.7 این قالب اومده ، امکانش هست قرار بدید ؟ 

timbird

تازه وارد
باسلام 

اگر امکانش هست این قالب را برای بنده نصب کنید 

لطفا پیغام دهید تا مشخصات هاست را بدم 

ممنون

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام.

نصب که میکنم این پیغامو میده:

گشودن بسته‌ی فشرده شده…

در حال نصب افزونه…

این بسته نمی‌تواند نصب شود. هیچ افزونه‌ی معتبری یافت نشد.

مشکل در نصب افزونه.

با سلام 

فایل زیپی که دانلود کردید را روی سیستم خودتون باز کنید، داخل آن یک فایل زیپ دیگر قرار دارد، آن فایل را برای نصی بارگزاری کنید.

ممنون

pedroo

تازه وارد
با سلام

دوستان بفرمایید که این پوسته با کدوم ورژن وردپرس سازگاری داره که بهم ریختگی نداشته باشه

روی پرس 4.6.1 هر پوسته ای نصب میکنم بهم ریختگی شدید داره و حتی نصف نوشته ها بیرون از تصویره

سپاس

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام

دوستان بفرمایید که این پوسته با کدوم ورژن وردپرس سازگاری داره که بهم ریختگی نداشته باشه

روی پرس 4.6.1 هر پوسته ای نصب میکنم بهم ریختگی شدید داره و حتی نصف نوشته ها بیرون از تصویره

سپاس
با سلام 

این پوسته اگر نسخه 3.7.1 را داشته باشید مشکل با وردپس نمیخوره ... 

در اگر تمامیه پوسته هایی که دارید با وردپرستون به مشکل میخورن، شاید یه جای از وردپرستون میلنگه :)

آخرین نسخه انلفولد 3.7.1 هست که اگر اینجا پیدا نکردید بفرمایید بهتون لینک میدم دانلود کنین . 

pedjalali@live.com

تازه وارد
با سلام 

این پوسته اگر نسخه 3.7.1 را داشته باشید مشکل با وردپس نمیخوره ... 

در اگر تمامیه پوسته هایی که دارید با وردپرستون به مشکل میخورن، شاید یه جای از وردپرستون میلنگه :)

آخرین نسخه انلفولد 3.7.1 هست که اگر اینجا پیدا نکردید بفرمایید بهتون لینک میدم دانلود کنین . 
درود بر شما

من وردپرس رو زبق اونچیزی که در سایت اصلی وردپرس بوده نصب کردم، ولی نمیشه، لطف کنید ببینید سایت رو orgatea.ir

بهم ریختگی که عرض میکنم به این وضعه

بله اگر ممکنه لطف کنید لینک 3.7.1 رو ارسال کنید شاید اون راه‌گشا بود

سپاس فراوان از کمک شما

ashkan_khalili

تازه وارد
درود بر شما

من وردپرس رو زبق اونچیزی که در سایت اصلی وردپرس بوده نصب کردم، ولی نمیشه، لطف کنید ببینید سایت رو orgatea.ir

بهم ریختگی که عرض میکنم به این وضعه

بله اگر ممکنه لطف کنید لینک 3.7.1 رو ارسال کنید شاید اون راه‌گشا بود

سپاس فراوان از کمک شما
با سلام 

لطف کنین پیام خصوصی بدید براتون لینک دانلود میدم :)

سایتی هم که دادید متاسفته error 500 میده نمی تونم ببینم ... 

اگر برای اون هم مسکلی هست بفرمایید اوکی میکنم :)  

ممنون

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز ورژن 3.8 هم آماده شده توسط تیم ما :)

دوستانی که علاقمند به دریافت هستند پیام بدن براشون لینک دریافت و ارسال کنم :)

ممنون

bwaysi

تازه وارد
سلام دوستان

بنده بعد از ویرایش متن Secure Payment اتفاق زیر برام میفته...ینی اون حلقه ای که دور ایکون هست رو بعد از ویرایش نوشته از دست میدم...کسی میدونه مشکل از کجاس؟

You must be registered for see images attach

afshin-bass

تازه وارد
سلام دوستان

آیا کسی میدونه که مشکل طراز نبودن ساب منوی تمام عرض در مگامنو را چطور میشه حل کرد. در اولین منو جای ساب منو درسته اما در منوهای بعدی ساب منو براساس جای قرارگیری منوی والد خودش به چپ حرکت می‌کنه. این در حالیکه اساسا این با ذات مگامنو منافات داره و در سمپل اصلی انفولد هم این مشکل وجود نداره.

لطفا به اسکرین شاتهای پیوست توجه کنید.

ممنون 

bwaysi

تازه وارد
سلام دوستان

بنده بعد از ویرایش متن Secure Payment اتفاق زیر برام میفته...ینی اون حلقه ای که دور ایکون هست رو بعد از ویرایش نوشته از دست میدم...کسی میدونه مشکل از کجاس؟

مشکلم حل شد...ممنون از دوستان

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام دوستان

آیا کسی میدونه که مشکل طراز نبودن ساب منوی تمام عرض در مگامنو را چطور میشه حل کرد. در اولین منو جای ساب منو درسته اما در منوهای بعدی ساب منو براساس جای قرارگیری منوی والد خودش به چپ حرکت می‌کنه. این در حالیکه اساسا این با ذات مگامنو منافات داره و در سمپل اصلی انفولد هم این مشکل وجود نداره.

لطفا به اسکرین شاتهای پیوست توجه کنید.

ممنون 

با سلام 

عزیز مشکل در css های قالبتون هست و راستچین کردنشون :)

لینک سایتتون رو بدید بهتون کد css میدم توی quick css در تنظیمات قالب بزارید مشکل ایشالا حل میشه :)

ممنون :)

masood30

تازه وارد
ورژن 3.8 که دوستان درخواست داشتن  

Enfold v3.8 - Responsive Multi-Purpose Theme

بالا