راه اندازی sample code درگاه بانک سامان

saraet

تازه وارد
سلام دوستان

همونطور که میدونید وقتی درگاه بانک سامان رو ازشون میگیریم بهمون یه sample code برای اجرا میدهند که راهنمای نصب و راه اندازی هم داره. اما برای بانک ملت چون افزونش رایگان بود من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و داره درست کار میکنه.برای بانک سامان هم همون sample code رو روی هاست ریختم اما مثل افزونه بانک ملت نیست که خودش بیاد یه radio button توی صفحه واریز وجه ایجاد کنه و وقتی radio button بانک سامان رو انتخاب کنیم و دکمه ثبت رو بزنیم وارد درگاه بانک سامان بشیم. احتمالا من یه قسمتی از کدهای sample code رو باید تغییر بدم تا درگاه بانک سامان توی صفحه واریز وجه بصورت radio button بیاد. کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلییییییییییییی ممنون میشم.

آدرس صفحه واریز وجه سایتم و نمایشی که در حال حاضر توضیحشو دادم اینه:

ممنونم

Qalekhani

قلعه‌خانی
نمونه افزونه نوشته شده و آماده اش توسط پشتیبانی ووکامرس فارسی ارائه میشه:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

به همین راحتی نیست 2 3 که بخاید با چند تا تغییر کوچیک متصل کنید . نیاز به نوشتن ماژول هست . اگر برای ووکامرس میخاید همونطور که دوستمون گفتن توی شاپ هست

saraet

تازه وارد
ممنون از راهنمایی ها

درسته چون کلا" asp بانک ملت و سامان هم باهم متفاوته

دوستان من افزونه وردپرس بانک سامان رو از بانک گرفتم و روی سایتم هم داره درست کار میکنه فقط مشکل اینه که نمیاد مثل افزونه بانک ملت تیم وردپرس، این افزونه بانک سامان رو به پیکربندی ووکامرسم اضافه کنه تا به صورت radio button توی صفحه واریز وجه بانک سامان رو هم داشته باشم. شما میدونید چجور میتونم کد افزونه وردپرس بانک سامانم رو با ووکامرس سازگار کنم تا بیاد توی پیکربندی ووکامرسم؟

saraet

تازه وارد
از این آدرس

نمونه کد رو ازینجا برداشتم و طبق راهنمای نصبی که توی ایمیل کد پذیرنده برام زده بودن نصب کردم . الانم روی این صفحه توی سایتم داره درست کار میکنه :

فقط میمونه همون مشکلی که در ارتباز با سازگاری با ووکامرس خدمتتون عرض کردم . این افزونه میاد این درگاه رو بدون سارگاری با ووکامرس نشون میده یعنی مثل بانک ملت نمیاد توی پیکربندی ووکامرسم تا توی صفحه  واریز وجه هم به صورت radio button  نمایش داده بشه.

ممنونم

Qalekhani

قلعه‌خانی
خب شما افزونه وردپرس رو احتمالاً نصب کردید. برای اضافه شدن به ووکامرس باید افزونه بانک سامان ووکامرس رو نصب کنید.

saraet

تازه وارد
ممنون از جوابگوییتون

بله این افزونه ای که بانک داده برای وردپرس هست.

به نظرتون نمیتونم خودم این افزونه وردپرسی بانک سامانو به ووکامرس تبدیل کنم؟ شدنی نیست بنظرتون؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
خواهش می کنم

والا با پلاگین نویسی درگاه پرداخت آشنایی ندارم اما خب یقیناً باید اطلاعات خوبی در زمینه PHP و وبسرویس داشته باشید که بدونید چی کار می کنید.

اینطوری نیست که 4 خط جانشین شه، بشه پلاگین ووکامرس.

saraet

تازه وارد
درسته مرسی من یه آشنایی با php دارم اما اگر باید حرفه ای باشم فکر کنم نتونم انجامش بدم.

به هر حال ممنون از راهنماییتون

saraet

تازه وارد
ببخشید یه سوال دیگه.
من درگاه بانک انصار و سامان رو برای وب فروشگاه اینترنتیم که با ووکامرس نوشته شده گرفتم
خودتون میدونید که API هردوی این بانکها سامان کیش هست. من دوتا کدپذیرنده از سامان کیش گرفتم که یکیش مال بانک سامانمه و یکیش بانک انصار.
اگه افزونه  درگاه اینترنت بانک سامان برای ووکامرس رو از شاپ ووکامرس فارسی بخرم برای هردوی این بانکها با توجه به اینکه API هردوشون سامان کیش هست قابل استفاده هست و اینکه میشه دوتا کد پذیرنده دوتا بانکو بهش بدم؟
ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله میتونید جداگانه استفاده کنید

mahlah2020

تازه وارد
سلام سایتی رو میشناسید که نمونه کد درگاه بانک سامان رو به زبان node js داشته باشه ؟

بالا