افزونه شمارشگر معکوس زمان خرید وجود داره؟

• نویسنده موضوع imaco
  • تاریخ شروع

imaco

تازه وارد
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

برای ووکامرس افزونه معکوش شمارش پایان زمان خرید ( شبیه دیجی کالا ) وجودداره ؟

kourosh

کاربر عضو
افزونه Social_Deals_Engine حراج تعریف می کنه که کانتر داره.

البته باید ببینید چیزی که شما می خواید رو جوابگو هست یا خیر.

emir

تازه وارد
شاید این دوتا به کارتون بیاد

gar_1383

کاربر عضو
سلام .sales-countdown-productمن این افزونه  شمارشگر معکوس را به عنوان فروش ویژه که با محصولات متغیر هم سازگار است رو نصب کردم.کدهای کوتاهی که داره کار رو خیلی راحت میکنه.اما یه مشکلی دارم که اعداد برعکس هستندمثلا 27 را به صورت 72 نشون میده.راهی وجود داره که ترتیب شمارش اعداد رو درست کرد؟

start

تازه وارد
سلام .sales-countdown-productمن این افزونه  شمارشگر معکوس را به عنوان فروش ویژه که با محصولات متغیر هم سازگار است رو نصب کردم.کدهای کوتاهی که داره کار رو خیلی راحت میکنه.اما یه مشکلی دارم که اعداد برعکس هستندمثلا 27 را به صورت 72 نشون میده.راهی وجود داره که ترتیب شمارش اعداد رو درست کرد؟
با سلام.

اگه لینک آنلاین بدید بهتر میشه بررسی کرد و پاسخ داد.

Alaric

کاربر عضو
با سلام، آدرس سایت برای بررسی. شاید افزونه نیاز به راست چین سازی داشته باشد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از این استفاده کنید

danaj

تازه وارد

gar_1383

کاربر عضو
از این استفاده کنید

ممنون از شما.من قبلا هم این افزونه رو نصب کردم.اما نتونستم فعالش کنم.وقتی فعال میکنی بالای افزونه ها پیام میده که ممکنه مشکل ایجاد کنه اگه مشکل در کارکرد پلاگین ایجاد شد غیرفعالش کنید.برای محصول متغییراصلا انتخاب و فعال  نمیشه.برای محصول ساده انتخاب و فعال میشه اما عمل نمیکنه.یعنی هیچ اتفاقی نمیفته

بالا