مشکل در پیدا کردن keyword مناسب

ar1ian

تازه وارد
سلام دوستان وقتتون بخیر

بنده یک سایت با موضوع فروش سرویس کاهش پینگ دارم احساس میکنم در تگ های Meta name description و Meta name Keywords و همچنین OG description مشکل دارم

www.redping.ir

یعنی از جملات و کلمه های خوبی استفاده نکردم ، از ابزار گوگل هم نتونستم اضافه کنم تا کلمه کلیدی مورد نظر رو پیدا کنم

یک سوال دیگه هم دارم اینکه قبلاً بیشتر صفحات سایتم رو با صفحات Html ساخته بودم و حدود 10 روزی میشه وردپرس نصب کردم و درواقع پشت اسکریپت اصلی سایت منوها رو به اون لینک دادم تا بهتر روش مدیریت داشته باشم اما گوگل هنوز فایل های HTML رو تو سرچ یا کنسول نشون میده به نظرتون نیاز به زمان داره ؟

اگر هم نیاز به هزینه هست بابت کیوور و description بفرمایید تقدیم میکنم تا مشکلم رفع بشه چون از هر سئو کاری پرسیدم گفتند که سئو داخلی و متا تگ هات مناسب نیستند

ممنون از شما

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

برای انتخاب کلمات کلیدی باید خودتون رو جای اشخاصی که میخوان از سرویس شما استفاده کنند بزارید و از خودتون سوالاتی بپرسید!!!

مثال: برای چه کاری سرویس کاهش پینگ نیاز دارم؟! بازی

طبق جوابی که داده شد و سایت شما میشه از کلمات کلیدی زیر استفاده کرد:

لگ بازی،رد پینگ،پینگ قرمز،red ping،پرش در بازی،پینگم بالاست،پینگ،High ping،پینگ زیر 100،کاهش پینگ،لگ،تایم اوت،Time auto،پینگ در بازی،نرم افزار کاهش پینگ،کاهش پینگ در بازی آنلاین،پینگ اینترنت،ترفند کاهش پینگ،سرویس کاهش پینگ،گیم نت،کانشکن کاهش پینگ،کانکشن هوشمند ردپینگ،پینگ،کاهش پینگ دوتا 2،کاهش پینگ کانتر استریک، سرویس Redping

با آرزوی موفقیت :)

ar1ian

تازه وارد
سلام

برای انتخاب کلمات کلیدی باید خودتون رو جای اشخاصی که میخوان از سرویس شما استفاده کنند بزارید و از خودتون سوالاتی بپرسید!!!

مثال: برای چه کاری سرویس کاهش پینگ نیاز دارم؟! بازی

طبق جوابی که داده شد و سایت شما میشه از کلمات کلیدی زیر استفاده کرد:

لگ بازی،رد پینگ،پینگ قرمز،red ping،پرش در بازی،پینگم بالاست،پینگ،High ping،پینگ زیر 100،کاهش پینگ،لگ،تایم اوت،Time auto،پینگ در بازی،نرم افزار کاهش پینگ،کاهش پینگ در بازی آنلاین،پینگ اینترنت،ترفند کاهش پینگ،سرویس کاهش پینگ،گیم نت،کانشکن کاهش پینگ،کانکشن هوشمند ردپینگ،پینگ،کاهش پینگ دوتا 2،کاهش پینگ کانتر استریک، سرویس Redping

ممنون از شما

توی چند تا مطلب خوندم که اسم سایت رو توی کلمات کلیدی به کار نبرم به نظر شما درسته یا نه چون شما به کار بردید

در مورد  description هم میشه راهنمایی فرمایید که از چه جمله بندی استفاده کنم و Meta tag  description  با og  description  باید تفاوت داشته باشه یا میتونه یکی باشه ؟

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

توی چند تا مطلب خوندم که اسم سایت رو توی کلمات کلیدی به کار نبرم به نظر شما درسته یا نه چون شما به کار بردید
همچین چیزی ندیدم ولی اگه منابع خوبی دارید این امر را رعایت نمایید

الان چند سالی میشه که گوگل به متا تگ کلمات کلیدی اهمیت نمیده و متا تگ اپن گراف تاثیر زیادی در سئو داره پس بهتره روی OP (Open Graph) تمرکز بیشتری داشته باشید.

در مورد  description هم میشه راهنمایی فرمایید که از چه جمله بندی استفاده کنم
فکر کنم این جمله بندی خوب باشه:

شرط اول پیروزی در بازی پینگ پایین میباشد هم اکنون با سرویس کاهش پینگ رد پیروز باش

یا در آخر این توضیحات (این حرف ما نیست حرف بازیکنان حرفه ایست!!!) اضافه کن

چند تا نکته برای جمله بندی بهتر:

مثلا بجای فروش ویژه از خرید ویژه استفاده کن یا بجای خرید از ما از اسم سایتت

برای نمایش توضیحات سایتتون در نتایج گوگل از متا تگ description استفاده کنید و برای بهینه سازی (سئو) از og  description  و پیشنهاد من اینکه متن هر دو یکی باشه

متا تگ OP:

<meta property=”og:locale” content=”fa_IR” />
<meta property=”og:type” content=”website” />
<meta property=”og:title” content=”سئو” />
<meta property=”og:description” content”شرط اول پیروزی در بازی پینگ پایین میباشد هم اکنون با سرویس کاهش پینگ رد پیروز باش” />
<meta property=”og:url” content=”http://forum.persianscript.ir” />
<meta property=”og:site_name” content=”رد پینگ” />

og:local  :در این متاتگ میتواند زبان سایت خود را قرار دهید.
og:type :در این متاتگ نوع سایت خود از جمله وبلاگ ، وبسایت را مشخص کنید
og:title  : در این متاتگ عنوان صفحه یا مطلبی که میخواهید دیده شود.
 og:description: در این متاتگ توضیحات سایت خود را وارد کنید.
og:url : در این متاتگ آدرس سایت خود را قرار دهید.
og:site_name:  در این متاتگ شما میبایست نام سایت خود را وارد کنید.

ar1ian

تازه وارد
سلام

همچین چیزی ندیدم ولی اگه منابع خوبی دارید این امر را رعایت نمایید

الان چند سالی میشه که گوگل به متا تگ کلمات کلیدی اهمیت نمیده و متا تگ اپن گراف تاثیر زیادی در سئو داره پس بهتره روی OP (Open Graph) تمرکز بیشتری داشته باشید.

فکر کنم این جمله بندی خوب باشه:

شرط اول پیروزی در بازی پینگ پایین میباشد هم اکنون با سرویس کاهش پینگ رد پیروز باش

یا در آخر این توضیحات (این حرف ما نیست حرف بازیکنان حرفه ایست!!!) اضافه کن

چند تا نکته برای جمله بندی بهتر:

مثلا بجای فروش ویژه از خرید ویژه استفاده کن یا بجای خرید از ما از اسم سایتت

برای نمایش توضیحات سایتتون در نتایج گوگل از متا تگ description استفاده کنید و برای بهینه سازی (سئو) از og  description  و پیشنهاد من اینکه متن هر دو یکی باشه

متا تگ OP:

<meta property=”og:locale” content=”fa_IR” />
<meta property=”og:type” content=”website” />
<meta property=”og:title” content=”سئو” />
<meta property=”og:description” content”شرط اول پیروزی در بازی پینگ پایین میباشد هم اکنون با سرویس کاهش پینگ رد پیروز باش” />
<meta property=”og:url” content=”http://forum.persianscript.ir” />
<meta property=”og:site_name” content=”رد پینگ” />

og:local  :در این متاتگ میتواند زبان سایت خود را قرار دهید.
og:type :در این متاتگ نوع سایت خود از جمله وبلاگ ، وبسایت را مشخص کنید
og:title  : در این متاتگ عنوان صفحه یا مطلبی که میخواهید دیده شود.
 og:description: در این متاتگ توضیحات سایت خود را وارد کنید.
og:url : در این متاتگ آدرس سایت خود را قرار دهید.
og:site_name:  در این متاتگ شما میبایست نام سایت خود را وارد کنید.

از شما ممنونم که وقت میزارید و جواب سوالاتم رو میدید بی نهایت سپاس گذارم

من به اون صورت تخصصی در سئو ندارم اما طبق اموزش هایی که توی نت هست پیش رفتم و سعی کردم اصولی جلو برم

میشه بفرمایید منظور از سئوی داخلی چیست و به نظر شما من چه کار هایی باید انجام بدم چون به هر سئو کاری گفتم ، گفتش که مشکلت سئو داخلی هست و با تکمیل اون به اهدافت خواهی رسید ...

ممنون میشم راهنماییم کنید

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

خواهش میکنم :)-

طبق اموزش هایی که توی نت هست پیش رفتم
کاری خوبیه چون بجز جواب سوالتون به چیز های دیگری هم دست پیدا میکنید خود من هم از همین روش پیشرفتم :)=

شما برای بهینه سازی لازمه کمی هم با زبان کدنویسی HTML آشنایی داشته باشید

سئو داخلی:

به هر کاری که برای بهینه سازی موتور های جستجو در داخل سایت انجام بدیم میگن سئو داخلی یا درونی

که شامل موارد زیر میشود:

متاتگ ها

تگ های Heading

تگ توضیحات (Description)

محتوا

چگالی کلمات کلیدی

ALT تصاویر

راستی اگر درست یادم باشه گفتین از وردپرس استفاده میکنید برای وردپرس افزونه های سدو خوب و قوی هست که میتونه در کمترین زمان ممکن سایت شما رو در نتایج گوگل بالا بیاره

قبلا یک سایت داشتم که در صفحه 10-11 نتایج گوگل بالا پایین میرفت و با استفاده از افزونه بالا البته دقیق یادم نیست ولی فکر کنم طی 10-12 روز رسید به پنجمین سایت در صفحه اول گوگل

ar1ian

تازه وارد
سلام

کاری خوبیه چون بجز جواب سوالتون به چیز های دیگری هم دست پیدا میکنید خود من هم از همین روش پیشرفتم :)=

سئو داخلی:

به هر کاری که برای بهینه سازی موتور های جستجو در داخل سایت انجام بدیم میگن سئو داخلی یا درونی

که شامل موارد زیر میشود:

متاتگ ها

تگ های Heading

تگ توضیحات (Description)

محتوا

چگالی کلمات کلیدی

ALT تصاویر

راستی اگر درست یادم باشه گفتین از وردپرس استفاده میکنید برای وردپرس افزونه های سدو خوب و قوی هست که میتونه در کمترین زمان ممکن سایت شما رو در نتایج گوگل بالا بیاره

قبلا یک سایت داشتم که در صفحه 10-11 نتایج گوگل بالا پایین میرفت و با استفاده از افزونه بالا البته دقیق یادم نیست ولی فکر کنم طی 10-12 روز رسید به پنجمین سایت در صفحه اول گوگل

سلام

ایندکس اصلی اسکریپت فریر هستش و وردپرس نیست

بقیه صفحات که مهم نیستند وردپرس هستش ...

به کمک شما متاتگ ها فیکس شدند

تگ های هدر هم قرار گرفته شده

نگ توضیحات هم اوکی شده

محتوا هم ثابته

alt تصاویر هم گذاشته شده

ولی نمیدونم چرا بعد از گذشت 1 ماه هنوز تو اندکس گوگل نیمدم حتی صفحه 100 هم بیام اشکال نداره فقط ایندکس بشم ...

ar1ian

تازه وارد
سلام

سئو داخلی:

که شامل موارد زیر میشود:

متاتگ ها

تگ های Heading

تگ توضیحات (Description)

محتوا

چگالی کلمات کلیدی

ALT تصاویر

راستی امکانش هست خودتون یه نگاهی به سئو داخلی ما بندازید ... هزینشم هم تقبل میکنم

با تشکر

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

راستی امکانش هست خودتون یه نگاهی به سئو داخلی ما بندازید ... هزینشم هم تقبل میکنم
متاسفم در حال حاضر سرم شلوغه و وقت این کار ها رو ندارم :(

ولی نمیدونم چرا بعد از گذشت 1 ماه هنوز تو اندکس گوگل نیمدم حتی صفحه 100 هم بیام اشکال نداره فقط ایندکس بشم ...
خوب شما امروز موارد گفته شده رو انجام دادید و باید منتظر باشید و تا جاییی که من میدونم حداقل 2 ماه زمان نیاز دارید!!! ولی باز نمیشه زمان قطعی مشخص کرد.

و اینکه شما سایتتون رو به گوگل معرفی کرده اید؟!

ar1ian

تازه وارد
سلام

متاسفم در حال حاضر سرم شلوغه و وقت این کار ها رو ندارم :(

خوب شما امروز موارد گفته شده رو انجام دادید و باید منتظر باشید و تا جاییی که من میدونم حداقل 2 ماه زمان نیاز دارید!!! ولی باز نمیشه زمان قطعی مشخص کرد.

و اینکه شما سایتتون رو به گوگل معرفی کرده اید؟!

بله ارور خاصی هم در کنسول سایت نداشتم

تو یاهو و بینگ با کلمه کلیدی مورد نظر اومدم فقط گوگل مونده

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

اینکار در سئو تاثیری نداره ولی برای جذب مشتری خوبه :)=

در انجمن های مرتبط با خدماتی که ارائه میدین محصول خودتون رو معرفی کنید (معمولا انجمنی با نام بازارچه برای اینکار فراهم کرده اند) (سعی کنید تخفیف هم اعمال کنید)

البته قبل از اینکار قوانین انچمن مورد نظر رو بخوانید تا از ممنوع نبودن اینکار مطلع شوید

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

اضافه میکنم با توجه به آیتم های مورد توجه در پیشنهاد میکنم همین امشب در شبکه های مجازی (ف ی س بوک و توییتر) نسبت به ساخت صفحه سایتتون اقدام نمایید و لینک صفحتون، در شبکه های مجازی رو داخل سایت درج کنید :)=

ar1ian

تازه وارد
سلام

اضافه میکنم با توجه به آیتم های مورد توجه در پیشنهاد میکنم همین امشب در شبکه های مجازی (ف ی س بوک و توییتر) نسبت به ساخت صفحه سایتتون اقدام نمایید و لینک صفحتون، در شبکه های مجازی رو داخل سایت درج کنید :)=

بله همین کارو کردم

ممنونم از شما بابت راهنماهایی که کردید

موفق و سربلند باشید

بالا