راه اندازی سایت لیچر

mohammad.983

تازه وارد
سلام دوستان.

من یه VPS دارم. می خواستم بدونم می تونم به صورت رایگان (به اسکریپت های نال شده) یه سایت لیچر راه بندازم؟

یعنی بغیر از اسکریپت نیاز به خرید اکانت از سایت هایی که قصد مستقیم کردن لینکشون رو دارم، نیست؟

ببخشید شاید سوالم اماتوری باشه، چون هیچ تصوری از سایت های لیچر ندارم. فقط واسه مصرف شخصی می خوام.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. اسکریپت متن باز و رایگان مثه رپیدلیچ هم هست

ولی علی ایحال چه این اسکریپت و چه اسکریپتهای دیگه، برای دانلود از سایتهای خارجی مثه رپیدشیر و مدیافایر و ... باید اکانت پریمیوم اونها رو داشته باشید.

mohammad.983

تازه وارد
سلام. اسکریپت متن باز و رایگان مثه رپیدلیچ هم هست

ولی علی ایحال چه این اسکریپت و چه اسکریپتهای دیگه، برای دانلود از سایتهای خارجی مثه رپیدشیر و مدیافایر و ... باید اکانت پریمیوم اونها رو داشته باشید.
رپیدلیچ رو نصب کردم. متوجه شدم داخل فایل کانفیگ باید یوزر و پسورد اکانت های پریمیوم رو وارد کنیم.

ایا اکانتی هست که در خودش چندین اکانت سایت های معروف باشه؟

چون اگه بخوام برای هر سایت یه اکانت بخرم، همون صرف با تهیه اکانت یکی از همین لیچر های وطنی هست

Qalekhani

قلعه‌خانی
رپیدلیچ رو نصب کردم. متوجه شدم داخل فایل کانفیگ باید یوزر و پسورد اکانت های پریمیوم رو وارد کنیم.

ایا اکانتی هست که در خودش چندین اکانت سایت های معروف باشه؟

چون اگه بخوام برای هر سایت یه اکانت بخرم، همون صرف با تهیه اکانت یکی از همین لیچر های وطنی هست
برای مصرف شخصی اصلاً توجیه اقتصادی نداره.

اما اگه شما سرویس دهنده باشی (مثه همین سایتهای لیچر وطنی)، اون موقع می صرفه که اکانت پریمیوم بخرید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
که زیاد شدن این سایت ها و فکر نکنم بازارش کشش داشته باشه... مگر اینکه چه آفر ها و قابلیت های خاصی درش وجود داشته باشه.

بالا