تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

amin146

تازه وارد
درود بر شما،

برای برطرف کردن مشکل نمایش ستاره ها مسیر زیر را دنبال کنید:

../wp-content/themes/nielsen/theme/style.css

فایل style.css را باز کنید و در خط 2767 دستور زیر را پیدا کنید:

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span::before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before

به این دستور، کد زیر را اضافه کنید:

font-family: star;

در حالت کلی دستور شما به این شکل خواهد بود:

.woocommerce-product-rating .star-rating span:before, .woocommerce-tabs #review_form p.stars a:before, .widget.woocommerce .star-rating span:before, .testimonial-rating .star-rating span:before, .yit_recent_reviews .star-rating span:before {
content: "\53\53\53\53\53";
top: 0;
position: absolute;
left: 0;
font-family: star;
}

مشکل برطرف می شود.

@Mohammad

دستور زیر سبب این مشکل شده است:

body, p, li, h1, h2, h3, h4, h5, li, ul, table, td, a, span {
font-family: Vazir !important;
}

span چون مهم شده و کلاس span مربوط به ستاره ها فونتی اختصاص داده نشده از این دستور پیروی می کند.
با عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار

من طبق دستور شما عمل کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت. البته فایل style.css در مسیری که گفتید نبود، برای من در فولدر theme/nielsen بود که بعد از ویرایش کپی کردم داخل theme/nielsen/theme اما باز هم ستاره ها بصورت s نشون داده میشن.

نکته خاصی داره که باید رعایت بشه؟؟؟

amin146

تازه وارد
مشکل نمایش S بجای ستاره ها بعد از نصب افزونه YITH WooCommerce Advanced Reviews رفع شد.

البته قبلش فایل style.css هم طبق راهنمایی اساتید ویرایش کرده بودم.

الان که درست نمایش داده میشه دیگه تغییرش ندادم.

amin146

تازه وارد
سلام

دوستان همانطور که میدونید قالب nielsen توسط شرکت  yithemes  طراحی و منتشر شده. از آنجایی که افزونه های این قالب برای من کار راه انداز بود جستجو کردم و پکیج کامل افزونه های WooCommerce Plugins by YIThemes نسخه پریمیوم رو پیدا کردم. اکثر قابلیت های حرفه ای افزونه های yithemes  پولی هست، بنظر شما استفاده از این افزونه های نال شده مشکلی ایجاد نمیکه؟ امیدوارم با راهنمایی اساتید بتونیم از این افزونه برای توسعه سایتمون استفاده کنیم.

لینک دانلودپلاگین ها:

لینک دانلود پلاگین ها و قالب ها:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrahimi69

کاربر عضو
یه سوال اساسی

این همه مشکلات به چه دلیلی پیش میاد؟

اینها مشکلات قالب هست؟ یا ووکامرس؟ یا ورد پرس؟ یا فارسی سازی؟
با سلام ، همیشه راست چین و فارسی سازی قالب ها خالی از نقص نبوده ، گاهی اوقات پیش میاد که یه قالب راست چین میشه اما اون قالب خودش از افزونه هایی استفاده میکنه که افزونه ها راست چین نیستند و این مشکل رو باید کاربرهایی که دارن ازش استفاده میکنند رفع کنند ، خود من به شخصه 1 ماهه دارم روی این قالب و افزونه هاش کار میکنم تا تمام مشکلاتش رو رفع کنم ، خود قالب اصلی یک قالب بدون نقص و حرفه ای هستش اما راستچین شدش وقتی با افزونه ها یکی میشه دچار یه سری بهم ریختگی ها میشه ،

هرجا از قالب مشکل دارید که حتما هم مشکل دارید همینجا و ترجیحا با آدرس جهت تست اعلام کنید من و دوستان درخدمتتون هستیم .

موفق و پیروز باشید

سلام

من یه مشکل دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

وقتی ثبت سفارش تو سایت میزم بجای نمایش جزئیات خرید صفحه خالی سبد خرید نمایش میده.
با سلام و وقت بخیر

طبق عرایضم در بالا ، آدرس بدید تا بررسی شه .

موفق باشید

babak1983

تازه وارد
با سلام ، همیشه راست چین و فارسی سازی قالب ها خالی از نقص نبوده ، گاهی اوقات پیش میاد که یه قالب راست چین میشه اما اون قالب خودش از افزونه هایی استفاده میکنه که افزونه ها راست چین نیستند و این مشکل رو باید کاربرهایی که دارن ازش استفاده میکنند رفع کنند ، خود من به شخصه 1 ماهه دارم روی این قالب و افزونه هاش کار میکنم تا تمام مشکلاتش رو رفع کنم ، خود قالب اصلی یک قالب بدون نقص و حرفه ای هستش اما راستچین شدش وقتی با افزونه ها یکی میشه دچار یه سری بهم ریختگی ها میشه ،

هرجا از قالب مشکل دارید که حتما هم مشکل دارید همینجا و ترجیحا با آدرس جهت تست اعلام کنید من و دوستان درخدمتتون هستیم .

موفق و پیروز باشید

با سلام و وقت بخیر

طبق عرایضم در بالا ، آدرس بدید تا بررسی شه .

موفق باشید
من عکسش رو فرستادم که دقیقا مشکلم چی هست

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام آقا امیر 

sefroyek01.ir
سلام و وقت بخیر

به منوی ووکامرس > وضعیت سیستم برید و سپس سربرگ " ابزار " رو انتخاب کنید .

در این صفحه گزینه " نصب برگه های ووکامرس " رو انتخاب کنید تا برگه های پیش فرض ووکامرس نصب گردد .

به منوی ووکامرس > پیکربندی برید و توی سربرگ " تسویه حساب " و در قسمت " تکمیل پرداخت " مطمعن بشین که موارد وارد شده طبق تصویر پیوست شده است .

در همون صفحه و سربرگ " حساب های کاربری " و در قسمت " نقطه پایانی حساب کاربری من " موارد وارد شده طبق تصویر پیوست باشد .

You must be registered for see images attach

mohamad114

تازه وارد
سلام یکی میشه نحوه نصب رو اموزش بده؟ 3 تا فایل زیپ توی این فایل زیپ دانلود شده هست و چطور و در چه ادرسی نصبشون کنم؟

aminravari

تازه وارد
سلام

من میخوام اندازه اسلایدشو صفحه اول رو تغییر بدم تا از زیر منو طبقه بندی محصولات در بیاد.از کجا باید تغییرش بدم؟

mtda

تازه وارد
سلام و وقت بخیر

به منوی ووکامرس > وضعیت سیستم برید و سپس سربرگ " ابزار " رو انتخاب کنید .

در این صفحه گزینه " نصب برگه های ووکامرس " رو انتخاب کنید تا برگه های پیش فرض ووکامرس نصب گردد .

به منوی ووکامرس > پیکربندی برید و توی سربرگ " تسویه حساب " و در قسمت " تکمیل پرداخت " مطمعن بشین که موارد وارد شده طبق تصویر پیوست شده است .

در همون صفحه و سربرگ " حساب های کاربری " و در قسمت " نقطه پایانی حساب کاربری من " موارد وارد شده طبق تصویر پیوست باشد .

سلام ممنون امیر آقا درست شد 

خیلی ممنون

الیسا

تازه وارد
سلام 

می خواستم بدونم که تو قالب نیلسن وقتی منو بقل صفحه اصلی زیاد میشه 

چطوری شاخه که قراره باز شود رو بروی شاخه مادرش باز بشه 

در حالت عادی زیر شاخه اول منو باز می شود 

amin146

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیزی که مثل من زیاد از کدنویسی سر در نمیارن پیشنهاد میکنم برای سفارشی سازی قالب از افزونه Yellow Pencil v5.5.5 - Visual CSS Style Editor استفاده کنند. امیدوارم مفید واقع بشه. این افزونه 125 دلار قیمت نسخه نامحدودش هست! اما نسخه نال شده بخوبی کار میکنه

لینک دانلود نسخه نال شده:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sajad m2

تازه وارد
سلام

چجور میشه این اسلایدر رو برداشت؟

caduspro

کاربر عضو
با عرض سلام خدمت دوستان بزرگوار

من طبق دستور شما عمل کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت. البته فایل style.css در مسیری که گفتید نبود، برای من در فولدر theme/nielsen بود که بعد از ویرایش کپی کردم داخل theme/nielsen/theme اما باز هم ستاره ها بصورت s نشون داده میشن.

نکته خاصی داره که باید رعایت بشه؟؟؟
درود بر شما،

بله همان فایل style موجود در پوشه پوسته است. اگر با مراحلی که عرض کردم به نتیجه نرسیدید یا کار شما یک جای دیگر گیر است. که باید آدرس تان را بدهید تا بتوان بررسی کرد.

بالا