srsl61

تازه وارد
سلام. کجا میشه تعیین کرد که حداقل پورسانت بازاریابو برای درخواست وجه؟

gar_1383

کاربر عضو
با تشکر از شما و پرشین اسکریپت

در پست اول 2 تا لینک هست

1.9.4 و persian،هر دو مورد رو باید دانلود کنیم؟؟؟؟

برای من فقط ریال وجود داره و تومان پیدا نکردم و اینکه قیمت ووکامرس من تومان هست و این افزونه به ریاله ،مشکلی ایجاد نخواهد شد؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2 + 18 Addons

به پست اول اضافه شد

omidrastegar

کاربر عضو
دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

به پست اول اضافه شد

gar_1383

کاربر عضو
دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

به پست اول اضافه شد
آقای رستگار از زحماتی که برای این افزونه کشیدید از شما تشکر میکنم :53:

من افزونه قبلی رو از قسمت افزونه ها حذف و ورژن جدید رو نصب کردم که پیام برروزسانی برای پایگاه داده داد و تایید کردم .

در داشبورد، افزونه و قسمت های مختلف فارسی هست اما بخش تنظیمات کلا انگلیسی شده و برای اینکه ریال رو به تومان تغییر بدم باید افزونه اول در پست اول هم نصب بشه؟؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
آقای رستگار از زحماتی که برای این افزونه کشیدید از شما تشکر میکنم :53:

من افزونه قبلی رو از قسمت افزونه ها حذف و ورژن جدید رو نصب کردم که پیام برروزسانی برای پایگاه داده داد و تایید کردم .

در داشبورد، افزونه و قسمت های مختلف فارسی هست اما بخش تنظیمات کلا انگلیسی شده و برای اینکه ریال رو به تومان تغییر بدم باید افزونه اول در پست اول هم نصب بشه؟؟؟
بله باید افزونه پرشین هم نصب کنید

gar_1383

کاربر عضو
با تشکر از زحمات آقای رستگار

افزونه پرشین نصب کردم این خطا رو در هدر سایت نشون میده.در ورژن قبلی افزونه، قسمت تنظیمات فارسی بود اما الان انگلیسی شده.متن بالای برگه ثبت نام که شورتکد در اون قرار دادم نیز انگلیسی شده(Register a new affiliate account)

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, array must have exactly two members in /home/digiko/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 300

Mehdi Bolourian

تازه وارد
عرض سلام و احترام  / این افزونه در تلگرام هم کار میکنه ؟؟

یعنی لینک بنر رو بذاره روی تلگرام و از اونجا کلیک کنه بره برای خرید ؟؟؟

internet

تازه وارد
سلام خسته نباشید

ببخشید با افزونه EDD چگونه کار میکنه یعنی همکار چه کاری میتونه انجام بده! یه راهنمایی کنید ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان گرامی! لطفا سوالات عجیب خلق نکنید خواهشا! چرا حاضر نیستید یک بار نصب کنید این سوالات عجیب و غریب رو مطرح نکنید. نسل جدید وبمستر واقعا عجیب شده! قبل از نصب یک سیستم ، سوال طرح میکنه...!

عرض سلام و احترام  / این افزونه در تلگرام هم کار میکنه ؟؟

یعنی لینک بنر رو بذاره روی تلگرام و از اونجا کلیک کنه بره برای خرید ؟؟؟
بله کار میکنه! لینک از هر جایی کلیک بخوره و خرید بشه کار میکنه. تلگرام ، واتس اپ و... فرقی براش نمیکنه!

سلام خسته نباشید

ببخشید با افزونه EDD چگونه کار میکنه یعنی همکار چه کاری میتونه انجام بده! یه راهنمایی کنید ممنون میشم
توضیحات در صفحه اول تاپیک ذکر شده مطالعه کنید!

mahyar21

تازه وارد
سلام خسته نباشید بابت فارسی سازی این افزونه عالی

فرق این افزونه با افزونه های Frontend Submissions  و EDD Commissions که بصورت اختصاصی برای EDD هستن چیه؟

من میخوام با نصب این افزونه بتونم همکارانی برای سایتم جذب کنم تا بتونن محصولاتشون رو هم بصورت پستی و هم بصورت دانلودی قرار بدن و منم سهم خودم رو از هر فروش برداشته و باهاشون تسویه کنم

میخواستم بدونم افزونه Affiliate WP برای هردو سیستم Woocommerce و EDD جواب میده یا خیر؟

مرسی

srsl61

تازه وارد
سلام کجا میشه حد اقل پورسانت برای هر بازاریاب رو تعیین کرد؟ مثلا وقتی به 100 هار تومن رسید بتونه بازاریاب درخواست درخواست وجه کنه؟

Mehdi Bolourian

تازه وارد
دوستان گرامی! لطفا سوالات عجیب خلق نکنید خواهشا! چرا حاضر نیستید یک بار نصب کنید این سوالات عجیب و غریب رو مطرح نکنید. نسل جدید وبمستر واقعا عجیب شده! قبل از نصب یک سیستم ، سوال طرح میکنه...!

بله کار میکنه! لینک از هر جایی کلیک بخوره و خرید بشه کار میکنه. تلگرام ، واتس اپ و... فرقی براش نمیکنه!

توضیحات در صفحه اول تاپیک ذکر شده مطالعه کنید!
تشکر آقا محمد گل / ممنون

omidrastegar

کاربر عضو
دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.4 + 18 Addons

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام خسته نباشید بابت فارسی سازی این افزونه عالی

فرق این افزونه با افزونه های Frontend Submissions  و EDD Commissions که بصورت اختصاصی برای EDD هستن چیه؟

من میخوام با نصب این افزونه بتونم همکارانی برای سایتم جذب کنم تا بتونن محصولاتشون رو هم بصورت پستی و هم بصورت دانلودی قرار بدن و منم سهم خودم رو از هر فروش برداشته و باهاشون تسویه کنم

میخواستم بدونم افزونه Affiliate WP برای هردو سیستم Woocommerce و EDD جواب میده یا خیر؟

مرسی
سلام ،

دو افزونه ای که بهش اشاره کردین برای اشخاصی هست که میخوان اجازه بدن دیگران هم توی فروشگاه دیجیتالیشون محصول ایجاد کنن. اما این پلاگین خلقت و هدفش فقط ایجاد سیستم بازاریابی محصولاته.

- اگه میخواید مولتی استور ایجاد کنید حتما برید تحت ووکامرس و پلاگین های مربوطه کار کنید و EDD رو کلا به فراموشی بسپارید.

- Affiliate WP با ووکامرس سازگاره.

سلام کجا میشه حد اقل پورسانت برای هر بازاریاب رو تعیین کرد؟ مثلا وقتی به 100 هار تومن رسید بتونه بازاریاب درخواست درخواست وجه کنه؟
سیستم حسابداریش خیلی پراکنده هست و اصلا بالانس حسابی وجود نداره که بخواد براش سقف برداشت تعیین کرد. پلاگین Commissions هم همین نواقص رو داره.

---

موفق باشید.

gar_1383

کاربر عضو
سپاس از شما آقای رستگار :53:

به ورژن جدید آپدیت کردم ولی مشکل فارسی حل نشد برخی بخش ها مثل ثبت نام و تنظیمات لاتین هستن.در ورژن های قبلی این قسمت ها فارسی بودن با دوتا ورژن آخری لاتین شدن.در مورد روش فارسی سازیش راهنمایی بفرمایید شاید خودم بتونم اونها رو وارد کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سپاس از شما آقای رستگار :53:

به ورژن جدید آپدیت کردم ولی مشکل فارسی حل نشد برخی بخش ها مثل ثبت نام و تنظیمات لاتین هستن.در ورژن های قبلی این قسمت ها فارسی بودن با دوتا ورژن آخری لاتین شدن.در مورد روش فارسی سازیش راهنمایی بفرمایید شاید خودم بتونم اونها رو وارد کنم
برخی قسمت ها فارسی نیست که کافیه از قسمت جایگزین کننده عبارات ووکامرس فارسی ، استفاده کنید

gar_1383

کاربر عضو
محمد عزیز با از حلقه ترجمه ووکامرس استفاده کردم اما عمل نکرد.از افزونه هم استفاده کردم ولی ترجمه نشد

bhoali

تازه وارد
اول تشکر کنم از کسی که اینو راه انداخته و یک انتقاد کنم و اون اینکه هزار جا لینک داده شده و گفته این نسخه و ان نسخه بالاخره اخرین نسخه کدومه و کدوم را باید دانلود و نصب کنیم 

و یک راهنمایی میخوام و اون اینکه صفحه اول را چطور میشه ویرایش کرد جایی که نوشته رایانامه پرداخت و.....

le__o

تازه وارد
سلام

چند تا سوال داشتم

این افزونه امکان درخواست تصویه حساب داره ؟ payout یه هافزونه جانبی داشت 25 یورو فارسی شدس هست ؟

این افزونه بهتره یا Ultimate Affiliate Pro چون این دومی از لحاظ گرافیک و امکانات گویا خیلی پیشرفتس

هنوزم پیامایی مبنی بر کار نکردن افزونه هست تو فروم 

یه جواب قطعی که آیا این افزونه به خوبی کار میکنه یا نه ؟

بالا