تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

babak1983

تازه وارد
دوستان من چطوری میتونم کلید ای پی آی نقشه گوگل رو وارد قالب نیلسن کنم؟

در برگه تماس با ما یک نقشه گوگل هست که موقع اود صفحه خطا میده رفتن ایرادش رو پیدا کردم به دلیل عدم ذخیره کلید ای پی آی هست

ولی وقتی میرم در تنظیمات قالب و در خود برگه جایی برای ذخیره کلید نیست

babak1983

تازه وارد
دوستان "ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد" چی هست در اکثر صفحات دیده میشه؟

چیکار کنم نمایش داده نشه؟

اصلا چرا نمایشد داده میشه به چه دردی میخوره؟

ali2700

تازه وارد
سلام .

من ورژن 1.3.7 را نصب کردم اما به صورت چپ چین  نمایش میده. چجوری میتونم درستش کنم ؟

ضمنا فونت فهرست ها هم ریز هست ( در ورژن قدیمی و جدید )

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

asghar11

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

من قالب نیلسن را نصب کردم ولی با ایم مسائل مواجع شدم

لطفا راهنمای بفرماین

ممنون از لطفتون

You must be registered for see images attach

amirrahimi69

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان

من قالب نیلسن را نصب کردم ولی با ایم مسائل مواجع شدم

لطفا راهنمای بفرماین

ممنون از لطفتون
با سلام

در مورد تصویر اول و دوم ، برای دریافت آپدیت خودکار افزونه فوق باید لانسیس رو خریداری کنید ، برای آپدیت این افزونه همواره افزونه را از سایت های ایرانی دانلود و دستی نصب نمایید .
در مورد تصویر سوم آنچه که من متوجه شدم ، شما منویی برای منو اصلی تنظیم نکردید و قالب به صورت خودکار لیست برگه های سایت رو  توی منو قرار داده .

موفق و پیروز باشید

rezarnmsh

تازه وارد
از شما دوستان برای راهنمایی ما مبتدی ها کمال تشکر را دارم از مطالب این قسمت کلی مطلب یاد گرفتم با تشکر از همگی و ارزوییه موفقیت برای همه

rezarnmsh

تازه وارد
عزیزان یه سوال داشتم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم من میخواه یه سایت مانند   را داشته باشم ایا با این قالب نیلسن  میشه مثل همچین سایتی را درست کرد اگر نه با چه قالبی  میشه ممنون از راهنمایی شما دوستان

Shamirhossein

تازه وارد
از کدوم قسمت میتونم لوگو های فوتر رو ویرایشش کنم؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ali2700

تازه وارد
سلام .

پیشخوان : نیلسن : تنظیمات قالب : قسمت فوتر

ali2700

تازه وارد
سلام

صفحه ای که محصول را نمایش میده را چطور میشه ویرایش کرد ؟

Shamirhossein

تازه وارد
با سلام 

قسمت فراموشی رمز توی این قالب کار نمیکنه باید چیکار کنمممممممم؟؟؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام

صفحه ای که محصول را نمایش میده را چطور میشه ویرایش کرد ؟

در منوی ووکامرس ، زیر منوی پیکربندی و تب محصولات قسمت نمایش ، می توانید برگه فروشگاه را تعیین کنید ، برگه ای که انتخاب شده است را می توانید در قسمت برگه ها ویرایش کنید .

موفق باشید

با سلام 

قسمت فراموشی رمز توی این قالب کار نمیکنه باید چیکار کنمممممممم؟؟؟
دوست گرامی مزید امتنان است در زمان اعلام مشکل آدرس سایت خود را نیز اعلام فرمایید . قالب  مشکلی نداره ، منظورتون از کار نمیکنه چیه ؟ برگه فراموشی رمز عبور باز نمیشه ؟ برگه باز میشه اما ایمیل فراموشی ارسال نمیشه ؟ ایمیل ارسال میشه اما لینک ریست پسورد کار نمیکنه ؟

ali2700

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر

در منوی ووکامرس ، زیر منوی پیکربندی و تب محصولات قسمت نمایش ، می توانید برگه فروشگاه را تعیین کنید ، برگه ای که انتخاب شده است را می توانید در قسمت برگه ها ویرایش کنید .

موفق باشید
تشکر بابت جواب . اما برگه را پیدا نمیکنم

میخوام حاشیه های این برگه را عوض کنم .

amirrahimi69

کاربر عضو
تشکر بابت جواب . اما برگه را پیدا نمیکنم

میخوام حاشیه های این برگه را عوض کنم .
منطورتون گارانتی بازگشت وجه و حمل و نقل رایگان در سمت چپ هستش ؟ در منوی نمایش ، ابزارک ها و قسمت Default Sidebar  می تونید موارد را اصلاح نمایید .

Shamirhossein

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر

موفق باشید

دوست گرامی مزید امتنان است در زمان اعلام مشکل آدرس سایت خود را نیز اعلام فرمایید . قالب  مشکلی نداره ، منظورتون از کار نمیکنه چیه ؟ برگه فراموشی رمز عبور باز نمیشه ؟ برگه باز میشه اما ایمیل فراموشی ارسال نمیشه ؟ ایمیل ارسال میشه اما لینک ریست پسورد کار نمیکنه ؟
Lgiran.org

برگه فراموشی رمز عبور باز نمیشه 

فکر میکنم برگه های ووکامرس تنظیم نباشه چون خروج کاربر رو هم وقتی میزنم کار نمیکنه و صفحه نهایتا رفرش بشه تغییر ادرس و ... هم همینطور

ali2700

تازه وارد
سلام به همه

نوشته داخل باکس سبد خرید  چرا اینجوری شده ؟

چطوری میشه درستش کرد ؟

Shamirhossein

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر

موفق باشید

درستش کردم همون صفحه های ووکامرس درست نبودن ممنونم ازتون

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام به همه

نوشته داخل باکس سبد خرید  چرا اینجوری شده ؟

چطوری میشه درستش کرد ؟

با استفاده از حلقه های ترجمه در ووکامرس فارسی

بعد از اعمال تغییرات از کش نشدن سایت اطمینان حاصل کنید

بالا