تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

mtda

تازه وارد
سلام 

میشه یه افزونه خوب "ورود و ثبت نام " سازگار با این قالب با آموزش معرفی کنید.

با سپاس فراوان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

احسان نصری

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر

از قالب نیلسن استفاده میکنم.
ممنون میشم کسی در موارد زیر راهنمایی کنه. 

1- به روزرسانی قالب:

در حال حاضر از وردپرس ورژن 4.4.8 و از نیلسن ورژن 1.2.3 استفاده میکنم بعد از اینکه وردپرس را به 4.7.3 ارتقا دادم و بصورت دستی نیلسن را به 1.3.7 ارتقا دادم دیگه قسمت محصولات را در پیشخوان باز نمیکنه و ایراد 500 میگیره

البته خود سایت مشکلی نداره 

جالب اینکه اگه پوشه قبلی قالب را هم پس از آپدیت دستی قالب از محیط FTP پاک کنم، لاگین میشه کرد ولی کلا دیگه به محیط پیشخوان نمیره و ایراد 500 میگیره

2-تعداد زیر منوها در قسمت "فهرست" محدود هست میخواستم تا اونجایی که میشه بیشتر بشه

3- زمانیه کابر login میکنه نمیتونه از قسمت بالایی خروج را که میزنه خارج بشه و شکل پیوست را نشون میده

ممنون

You must be registered for see images attach

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام وقتتون بخیر

از قالب نیلسن استفاده میکنم.
ممنون میشم کسی در موارد زیر راهنمایی کنه. 

1- به روزرسانی قالب:

در حال حاضر از وردپرس ورژن 4.4.8 و از نیلسن ورژن 1.2.3 استفاده میکنم بعد از اینکه وردپرس را به 4.7.3 ارتقا دادم و بصورت دستی نیلسن را به 1.3.7 ارتقا دادم دیگه قسمت محصولات را در پیشخوان باز نمیکنه و ایراد 500 میگیره

البته خود سایت مشکلی نداره 

جالب اینکه اگه پوشه قبلی قالب را هم پس از آپدیت دستی قالب از محیط FTP پاک کنم، لاگین میشه کرد ولی کلا دیگه به محیط پیشخوان نمیره و ایراد 500 میگیره

2-تعداد زیر منوها در قسمت "فهرست" محدود هست میخواستم تا اونجایی که میشه بیشتر بشه

3- زمانیه کابر login میکنه نمیتونه از قسمت بالایی خروج را که میزنه خارج بشه و شکل پیوست را نشون میده
سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو

لطفا آدرس سایت خودتون رو بزارید تا بررسی شه .

موفق و پیروز باشید

احسان نصری

تازه وارد
سلام مجدد

ممنون امیر آقا 

سال خوبی برای شما هم آرزومندم

موارد 1 و 3 را حل کردم

لطفا در مورد 2 راهنمایی بفرمایید.

سایتم ehsannasri.ir هست

ممنون

bhoali

تازه وارد
چرا نمیتونم وارد قسمت فهرست بشم و همش با ارور500 روبه رو میشم .از نمایش ابزارک ها و...... همه میاد فقط فهرست ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

bhoali

تازه وارد
به منوی سمت راست که باز میشه میتونیم خودمون اضافه کنیم که مثل پیشفرض درای عکی پس زمینه هم باشه یا نه  نمیشه ؟ من تقریبا تایپیک را خوندم مورد مشابه بود ولی سوال من این نیست که چطوری یک دسته یا برگه را اضافه کنیم .میخوام  مثل منو پیشفرض بشه زیر مجموعه ساخت و تصویر گذاشت .همه را رفتم ولی تصویر مشکل داره تو پس زمینه نمیره 

bhoali

تازه وارد
یک  درون ریز کسی که فروشگاه تکمیل داره بده تا من یک تست بکنم ببینم چی میشه 

11111111

تازه وارد
سلام دوستان ببخشید من پوسته را دانلود و با موفقیت نصب و افزونه ها را هم نصب کرده ام اما وقتی دیتا های پیشفرض را ایمپورت میکنم نمیدونم چرا قالب سایت نصفه میاد بالا! تصویر پیوست شد! عجیبه! 

همچنین من الان دارم روی لوکال کار میکنم اما به شدت افت سرعت دارم سایت خیلی سخت باز میشه! وای ب روزی ک برم روی سرور! 

لطفاً راهنمایی کنید! 

11111111

تازه وارد
دوستان گرامی سال نو پیشاپیش مبارک :) یک راهنمایی هم ما رو داشته باشین ممنون میشم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی لوکال تست نکنید دوست عزیز!لوکال نمیتونه تصاویر رو بخوبی دانلود کنه و خطا میگیرید و نصفه و نیمه نصب میشه

11111111

تازه وارد
درود سال نو بر شما و خانواده پرشین اسکریپت مبارک

ممنون بابت پاسختون

اما چرا باید اینطور باشه؟ تمام اسکریپت ها روی لوکال بدون مشکل عمل میکنند! 

الان روی سیستم دیگه ای تست کردم نصب شده و مقداری هم تنظیمات را انجام داده ام یعنی همه چیز را حذف کنم و از ابتدا روی هاست نصب کنم؟ (سخت میشه!!) کلی وقت ...

و اینکه ببخشید من همونطور ک عرض شد نصبش کردم و منو ها و .... را مرتب کردم اما روی هرچی کلیک میکنم میگه 

Not Found

و هیچ صفحه ای فروشگاه عملا باز نمیشه! 

مشکل دیگه اینکه اصلا نمیتونم پست های پیشفرض را ویرایش و همجنین پست جدید ارسال کنم! ارور میده! تصویر پیوست شد.

ببخشید یکم طولانی شد، مورد دیگه اینکه یک کلیتی از بعد نصب فروشگاه بگید ممنون میشم مثلاً تایپیکی یا آموزشی باشه که مختصر توضیحی بده بعد از نصب فروشگاه گام های دیگه ای که باید برای واقعی یا عملی کردن فروشگاه برداشت چیه رو توضیح بدید ممنون میشم

با تشکر از شما

11111111

تازه وارد
درود مجدد،

با عرض پوزش طبق فرمایش شما حقیر از ابتدا سایت را در سایت ساز های رایگان(هاست رایگان)  بالا آوردم و در حال حاضر مشکلاتی که در پست قبل ذکر کردم اعم از ناتوانی در ارسال پست یا ویرایش و صفحاتی ک باز نمیشد برطرف شده! 

اما در این خصوص حقیر را راهنمایی کنید.

ببخشید یکم طولانی شد، مورد دیگه اینکه یک کلیتی از بعد نصب فروشگاه بگید ممنون میشم مثلاً تایپیکی یا آموزشی باشه که مختصر توضیحی بده بعد از نصب فروشگاه گام های دیگه ای که باید برای واقعی یا عملی کردن فروشگاه برداشت چیه رو توضیح بدید ممنون میشم
بطور کلی پس از نصب ووکامرس و نصب قالب که تنظیمات اولیه انجام شد باید چه کاری انجام داد؟ تا به فروشگاه قابل بهره برداری باشد

. روز اول عیدی گیر دادما  :26:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bhoali

تازه وارد
سلام سال نو بر همه مبارک باشه 

مشکلی که با این قالب دارم اینه که درون ریزی که میکنم تصویری چیزی که نیست فقط اندازه تصویر ها میاد 624x352 این یعنی چی ؟ 

و اینکه در نمایش محصول برخی مواقع مشکل داره مثلا تنظیمات را روی 6محصول در یک ردیف قرار میدم ولی با رفرش میبینیم که 4 محصول در دو ردیف میاد چرا؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر امکان داره یه درون ریزی درست و درمون به من بدید 

bhoali

تازه وارد
درود مجدد،

با عرض پوزش طبق فرمایش شما حقیر از ابتدا سایت را در سایت ساز های رایگان(هاست رایگان)  بالا آوردم و در حال حاضر مشکلاتی که در پست قبل ذکر کردم اعم از ناتوانی در ارسال پست یا ویرایش و صفحاتی ک باز نمیشد برطرف شده! 

اما در این خصوص حقیر را راهنمایی کنید.

بطور کلی پس از نصب ووکامرس و نصب قالب که تنظیمات اولیه انجام شد باید چه کاری انجام داد؟ تا به فروشگاه قابل بهره برداری باشد

. روز اول عیدی گیر دادما  :26:
این هاست رایگان را میشه معرفی کنید یا اینگه بفرمایید اجازه اپلود چه حجم فایلی را میده 

باید از ووکامرس محصولاتتون را اضافه کنید و چند پلاگین و درگاه پرداخت وطنی هم به سایت وصل کنی تا خرید انلاین انجام بشه .

افزونه های امنیت و ایمن سازی هم فراموش نشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

11111111

تازه وارد
ممنون از راهنماییتون.

ولی ووکامرس خیلی اذیت میکنه! 

من تازه شروع کردم خیلی هم پیش رفتم اما متاسفانه در قسمت هایی یک سری چیزها یکبار عمل میکنه یک بار عمل نمیکنه و ...! 

مثل حلقه های ترجمه یا فهرست ها ....

11111111

تازه وارد
دوستان عزیز سلام
 سایت رو به آخرین ورژن آپدیت کردم.
متاسفانه سایت توی یک سری قسمت ها خوب عمل نمیکنه و واقعاً وقتم رو گرفته و آزارم میده! 
1: مثلا توی افزودن ویژگی ها برای محصولات ووکامرس ویژگی ها رو حذف نمیکنه و ویژگی جدید ثبت نمیشه! 
فقط بعد از کلی اذیت کردم بالاخره دو ویژگی پیشفرض قالب حذف شد اما ویژگی جدید اضافه نمیشه! 
2: همچنین این مشکل در حلقه های ترجمه ووکامرس هم دیده میشه! 
Capture.PNG

3: یک مشکل در ویرایش فهرست ها میباشد که فهرست را یکبار ویرایش و اعمال و یکبار تغییری نمیکند ! حسابی کلافه شدم. یک مرتبه زیر مجموعه به فهرست اضافه میشه یک مرتبه ...
لطفاً راهنمایی کنید با سپاس
-----------------------------------------------------------

با عرض پوزش با بروز رسانی مجدد دو مشکل حل شد! فقط قسمت حلقه های ترجمه هنوز هم مشکل دارد! 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

11111111

تازه وارد
سلام مجدد، دوستان گرامی با عرض پوزش من قالب رو پس از نصب کلی تغییر دادم و تقریباً رسیدم به نظر خودم به 40 درصد راه.

اما متاسفانه قالب به صورت کامل راست چین و پارسی نشده! از این رو از شما عزیزان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید برای ویرایش و راست چین و پارسی کردن سایر قسمت های این قالب باید به چه صورت عمل کرد؟  (تجربه در پارسی کردن قالب های انجمن ساز و پلاگین ها یی را دارم) اما در خصوص وردپرس و ووکامرس اطلاعاتی ندارم دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاسگذارم

بالا