راهنمایی برای انتخاب افزونه ی مناسب سئو هماهنگ با ووکامرسی

amirfff

تازه وارد
سلام دوستان

من برای انتخاب افزونه ی سئو به مشکل خوردم و نمیدونم از چه افزونه ای استفاده کنم که بتونه همه ی قابلیت هایی مثل لود تنبل تصویر ، فشرده سازی gzip و فشرده سازی css و قابلیت ایجاد لینک های داخلی ، و سئو محلی برای لینک های گوگل و قابلیت آنالیز مطالب و بهینه کردنشون رو داشته باشه ، از همه مهم تر ساخت سایت مپ برای سایت هست که با ووکامرسی هم هماهنگ باشه

لطفا کمک کنید که یه افزونه خوب انتخاب کنم

خودم به لینک های زیر رسیدم:

حالا این یواست پرمیوم داخلش همون افزونه یواست ووکامرسی رو داره؟

mr. smith

تازه وارد
سلام دوستان

من برای انتخاب افزونه ی سئو به مشکل خوردم و نمیدونم از چه افزونه ای استفاده کنم که بتونه همه ی قابلیت هایی مثل لود تنبل تصویر ، فشرده سازی gzip و فشرده سازی css و قابلیت ایجاد لینک های داخلی ، و سئو محلی برای لینک های گوگل و قابلیت آنالیز مطالب و بهینه کردنشون رو داشته باشه ، از همه مهم تر ساخت سایت مپ برای سایت هست که با ووکامرسی هم هماهنگ باشه

لطفا کمک کنید که یه افزونه خوب انتخاب کنم

خودم به لینک های زیر رسیدم:

حالا این یواست پرمیوم داخلش همون افزونه یواست ووکامرسی رو داره؟
والا به عنوان یکی که پدرش تو ورد پرس درومده توصیه میکنم از افزونه Yoast Seo استفاده کنید. سئو ی سایت تقریبا مهمترین کاریه که میتونید بکنید. این افزونه کمک خیلی زیادی بهتون میکنه . منتها حتما از خود سایت اصلی دانلود کنید و اصلا سراغ نسخه های نال شده به هیچ وجه نرید.

amirfff

تازه وارد
والا به عنوان یکی که پدرش تو ورد پرس درومده توصیه میکنم از افزونه Yoast Seo استفاده کنید. سئو ی سایت تقریبا مهمترین کاریه که میتونید بکنید. این افزونه کمک خیلی زیادی بهتون میکنه . منتها حتما از خود سایت اصلی دانلود کنید و اصلا سراغ نسخه های نال شده به هیچ وجه نرید.
مرسی دوست گرامی

منم هرچی دیدم میگن یواست ولی خب نسخه ی ووکامرسی و لوکال سئوش نیومده ، فعلا از همین استفاده باید کرد...

این لینک که گذاشتم از ژاکت هست که فروشگاه معتبر وردپرسه ، از نظر نال  خیال ادمو راحت میکنه درسته؟

mr. smith

تازه وارد
مرسی دوست گرامی

منم هرچی دیدم میگن یواست ولی خب نسخه ی ووکامرسی و لوکال سئوش نیومده ، فعلا از همین استفاده باید کرد...

این لینک که گذاشتم از ژاکت هست که فروشگاه معتبر وردپرسه ، از نظر نال  خیال ادمو راحت میکنه درسته؟
نسخه لوکال که بکارتون نمیخوره. نسخه ووکامرس هم با نسخه پریمیوم کار میکنه. یکم باید خرج کنید ولی واقعا ارزشش رو داره. من شدیدا توصیه میکنم. فقط همین دو افزونه رو بگیرید کفایت میکنه.

amirfff

تازه وارد
الان لینک های زیر برای local seo مناسب هست یا نباید از این ها استفاده کنم؟

amirfff

تازه وارد
نسخه لوکال که بکارتون نمیخوره. نسخه ووکامرس هم با نسخه پریمیوم کار میکنه. یکم باید خرج کنید ولی واقعا ارزشش رو داره. من شدیدا توصیه میکنم. فقط همین دو افزونه رو بگیرید کفایت میکنه.
اخه واقعا برای کسب و کار هستش سایتی که میزنم!

خب از سایت ژاکت بگیرم نسخه ی پرمیوم رو دیگه حل میشه ، درسته؟

ولی خب هنوز ندیدم نسخه ی ووکامرس برای فروش تو سایت معتبر باشه ، اگر میشناسین معرفی کنین

مرسی

mr. smith

تازه وارد

ولی خب هنوز ندیدم نسخه ی ووکامرس برای فروش تو سایت معتبر باشه ، اگر میشناسین معرفی کنین

مرسی
من از بیگ تم گرفتم اون ژاکت رو نمیشناسم . ولی یکساله که ازشون هرچی خرید کردم پشتیبانیشون خوب بوده. از چیز خوب باید تعریف کرد.  :)

mr. smith

تازه وارد

مرسی
البته اینم بهت بگم که افزونه خودش معجزه نمیکنه . تازه اوله بدبختی رو شروع میکنه!!! بهت یاد میده ک چطور باید سئو رو انجام بدی. افزونه 10 درصد کاره. نود درصد بقیه اش به خودتون بستگی داره!

amirfff

تازه وارد
البته اینم بهت بگم که افزونه خودش معجزه نمیکنه . تازه اوله بدبختی رو شروع میکنه!!! بهت یاد میده ک چطور باید سئو رو انجام بدی. افزونه 10 درصد کاره. نود درصد بقیه اش به خودتون بستگی داره!

مرسی

خب عیبی نداره خوبه، بله میدونم منم سال هاست که تو کار سایتم ، با دیتالایف کار میکردم ، واقعا سخته....

بعد میخواستم ببینم برای یواست ووکامرسی این لینک معتربه؟

مرسی بابت راهنمایی :)

mr. smith

تازه وارد
مرسی

خب عیبی نداره خوبه، بله میدونم منم سال هاست که تو کار سایتم ، با دیتالایف کار میکردم ، واقعا سخته....

بعد میخواستم ببینم برای یواست ووکامرسی این لینک معتربه؟

مرسی بابت راهنمایی :)
براتون توضیح دادم. برای من با نسخه معمولی کار نکرد و مجبور شدم نسخه پریمیوم رو بخرم. ولی کلن در ورد پرس به هیچ نسخه رایگانی اعتماد ندارم. من چوب افزونه ها و قالبهای رایگان رو زیاد خوردم ولی خوب شما هم دوست دارید تجربه کنید من حرفی ندارم. 

mr. smith

تازه وارد
ضمنا متذکر بشم ممکنه با هر قالبی هم کار نکنه و یا اینکه با افزونه های دیگه ای که دارید سازگار نباشه. بریا همین میگم باید آخرین نسخه باشه و معمولا آخرین نسخه ها هم رایگان گیر نمیان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اینجا اخرین ها رو دریافت کنید

برای کش (cache) من پیشنهاد میکنم به مدیر سرورتون بگید که قابلیت google page speed رو فعال کنن . یک ماژول عالی بر روی سرور های لینوکسی نصب میشه که کار کمپرس و کش رو از سمت سرور انجام میده و حتی اضافه بار سرور رو کم میکنه!

بالا