اطلاعیه در مورد شهر های ایران

wanano

تازه وارد
کسایی که از افزونه ی persian woocommerce shipping استفاده میکنن ، بعد از آپدیت ووکامرس پارسی به آخرین نسخه احتیاجی هست کاری انجام بدن؟

من تقریبا نصف بیشتر شهرها رو حذف کردم ، باقیشون رو هم کاملا ویرایش کردم. الان با آپدیت جدید مشکلی پیش نمیاد؟

MahdiY

راهبر انجمن
کسایی که از افزونه ی persian woocommerce shipping استفاده میکنن ، بعد از آپدیت ووکامرس پارسی به آخرین نسخه احتیاجی هست کاری انجام بدن؟

من تقریبا نصف بیشتر شهرها رو حذف کردم ، باقیشون رو هم کاملا ویرایش کردم. الان با آپدیت جدید مشکلی پیش نمیاد؟
خیر

mehdi91

تازه وارد
چرا. مشکل هنوز وجود داره. با غیرفعال کردن کشور، همون اروری رو که بالاتر نوشتم توی کنسول مشاهده میکنم.
سلام. من هم مشکل شما رو داشتم، یعنی با نصب پلاگین woo checkout field editor pro و  WooCommerce Checkout Manager ، به مشکل برمیخوردم و استان ها واسم لود نمیشدن.

نهایتا مجبور شدم بصورت دستی فیلدها رو ویرایش کنم.

توی لینک زیر

همه چیز رو خیلی خوب توضیح داده. خیلی هم ساده است و راحته. اگر بصورت دستی هم انجام بدی، هیچ مشکلی واست پیش نمیاد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با غیرفعال کردم کشور ها ، فقط وقتی فارسی ساز نصب هست لیست استانها لود نمیشن یا کلا لود نمیشن؟

VISTAWEB

تازه وارد
با سلام

بخش شهرهای ایران بسته فارسی ساز مجددا کدنویسی شد و مشکلات گزارش شده در نسخه 2.6.15 فارسی ساز برطرف شد. دوستانی که قبلا با این بخش مشکل داشتن و شهرها براشون لود نمیشد از قسمت مدیریت وردپرس >> منوی ووکامرس پارسی >> ابزارها >> فعالسازی شهرهای ایران، اقدام به فعالسازی و چک کردن مجدد این بخش نمایند. همچنین بخش شهرها به صفحات ویرایش صورت حساب و حمل نقل موجود در صفحه حساب کاربری خریداران نیز اضافه شد. (my-account/edit-address)

دوستانی که قصد دارن لیست شهرها رو مطابق سلیقه خودشون ویرایش کنند فایل زیر رو دانلود کنید و طبق الگوی موجود داخل فایل js شهر ها رو کم و زیاد کنید:

You must be registered for see images attach

سپس داخل functions.php موجود در قالبتون، کد زیر رو قرار بدید و بجای آدرس فایلی که ویرایش کردید رو جاگزین کنید.

add_filter('persian_woo_iran_cities', 'persian_woo_iran_cities_new_url', 10, 1);
function persian_woo_iran_cities_new_url($url)
{
return $url = 'http://site.com/iran_cities.js';
}

همچنین دوستان توسعه دهنده ای که قصد نوشتن پلاگین های شرکت های پستی رو دارند بجای اینکه فیلد شهرهای ایران رو به صورت کامل حذف کنند و شهرهای خودشون رو اضافه کنند میتونن از همین شهرهای ایران ووکامرس پارسی استفاده کنند و با کدهای شهر خودشون سینک کنند.

بعنوان مثال داخل فایل js بالا، هر شهر دارای 2 قسمت نام و کد به صورت زیر است :

new Array('لنگرود', '3647');

چون هر شرکت خدمات پستی، کد شهر های مخصوص به خودش رو داره، دوستان توسعه دهنده میتونن فایل js مذکور رو با کدهای شهر خودشون جایگزین کنند.

و در نهایت برای اینکه داخل option های html مربوط به خروجی شهرها ، value ها بجای نام شهر برابر کدشهر باشن فیلتر زیر رو به کار ببرند.

add_filter('iran_cities_value_index', 'iran_cities_value_index_new', 10, 1);
function iran_cities_value_index_new($array_index)
{
return $array_index = 1;
}

تا option زیر

<option value="لنگرود">لنگرود</option>

به صورت زیر تغییر کنه :

<option value="لنگرود">3647</option>

انجام دادم بازم نشد و فقط در صفحه تمام استان ها و شهر رو میاره من فقط محدود به یک استان کردم ولی بازم نشد (فقط به استان خرسان رضوی محدود کرده بودم.

simonamiri0069

کاربر عضو
با عرض سلام و تشکر بابت زحمات شما

بعد از این آپدیت اخیر ووکامرس فارسی، لیست استان‌ها در صفحه‌ی Checkout بصورت Drop Down برای کاربرهای فروشگاه ما لود نمیشه. مشکلش چیه؟

داخل کنسول هم خطای Uncaught query function not defined for Select2 billing_state در فایل زیر دریافت میشه.

سلام میشه بفرمایید قالبتون چی هست؟

Tizgam.com

تازه وارد
سلام من الان آپدیت کردم اما در قسمت سبد خرید منو استان وشهرها از کار افتاد!

iJoseph

تازه وارد
سلام

دیدم قبلن دوستان این مشکل رو داشتن گفتم ببینم چه راهکاری رو رفتن  جلو برای حل مشکل لود نشدن شهرستان ها در افزونه Persian Shipping  بعد از آپدیت به آخرین نسخه موجود ووکامرس+ وردپرس و خود افزونه، لیست شهرها باز نمیشه و در صفحه تسویه حساب هم بهم ریختگی مشاهده میشه! من از افزونه برای ویرایش فیلدهای تسویه حساب استفاده می کنم - checkout field- به دلیل اینکه یکسری فیلد اضافه کردم برای چاپ در فاکتور صادره شده. هم اکنون هم این افزونه رو غیر فعال کردم تا سفارشات ثبت بشن و از قسمت مناطق حمل و نقل به صورت ثابت یکسری هزینه ثبت کردم برای هر استانی.

ممنون میشم بگید چطوری این مشکل رو رفع بکنم چون برای هر شهرستان یکسری قیمت و روش های ارسال ست کرده بودم و به شدت بهشون نیاز دارم.

MAH230

تازه وارد
سلام و عرض ادب

بنده تب حمل و نقل رو ندارم چرا؟

sbh_ac56

تازه وارد
سلام من از دو تا افزونه وکامرس فارسی و افزونه حمل و نقل وکامرس استفاده میکنم و با استفاده از این کد 

add_filter("woocommerce_checkout_fields", "order_billing_fields");

function order_billing_fields($fields) {

$order = array(
"billing_first_name",
"billing_last_name",
"billing_email",
"billing_state",
"billing_city",
"billing_address_1",
"billing_address_2",
"billing_postcode",
"billing_phone",
);
foreach($order as $field)
{
$ordered_fields[$field] = $fields["billing"][$field];
}
$fields["billing"] = $ordered_fields;
return $fields;

}

فیلد های کشور و شرکت رو حذف میکنم و مطابق با ترتیب که میخوام فیلد هارو بالا میارم متاسفانه این کد وقتی این دو تا افزونه فعال تداخل پیدا میکنه به چه روشی میتونم این کاری که میخوام بکنم ولی این تداخل به وجود نیاد

amiremami

تازه وارد
سلام. من روی یک سندباکس امتحان کردم و دیدم که در سندباکس قسمت شهرها، لیستشون وجود داره. اما در سایت من دیگه این لیست شهرها وجود نداره. چطور این مشکل رو حل کنم؟ عکسی که من گذاشتم مربوط به قسمت شهرها در پلاگین persian woocommerce shipping هست.

مشکل من دقیقا مثل مشکل این کاربر @alireza322 هست که در اینجا گزارش کرده که لیست شهرها در صفحه تسویه حساب لود نمی شه:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

condomak

تازه وارد
سلام

در بخش ادمین وردپرس موقعی که یک نفر سفارش خود را ثبت می کند شهر ها و استان ها بصورت کد نمایش داده می شود !

چطوری می تونم نام شهر و استان ها را در بخش سفارش ها نمایش بدم ؟

saraet

تازه وارد
@condomakمن هم دقیقا مشکل دوستمون @condomak رو دارم البته این موضوع به آپدیت جدید برنمیگرده و کلا اینجوری هست که وقتی مشتری سفارشش رو ثبت میکنه ما در بخش ادمین وردپرس نمیتونیم نام شهر رو ببینیم و فقط کد شهر برای ادمین نمایش داده میشه.

سلام

من الان روی سایت شما نگاه کردم مشکلی ندیدم که . کاملا درست داره کار میکنه . مشکل دقیقا چی هست؟

سلام

آپدیت کنید شهرها باید درست بشن. این توضیحات بالا هم توضیحات اضافه برای افرادی هست که قصد تغییر و توسعه دارند، هست. مشکلتون رو کاملتر بفرمایید.

سلام

متوجه نشدم. یعنی اصلا روی مدیریت شما ذخیره نمیشه که بخواد فعال بشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

savosh

تازه وارد
سلام
من هم به مشکل لود نشدن شهرها در صفحه تسویه حساب برخوردم

از وردپرس 4.9.2 و قالب store استفاده میکنم

فقط دو افزونه #فعال ووکامرس و ووکامرس فارسی رو دارم

برای استفاده از ماژول پستی نیاز به لود شدن شهر ها رو دارم 

ممنون میشم راهنمایی کنید ک این مشکل رفع شه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا مربوط به قالب شماست. قالب رو تعویض کنید و تست بگیرید

shamimi

کاربر عضو
ووکامرس جدید دوتا خراسان جنوبی داره 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از فارسی ساز هم استفاده می کنید؟

condomak

تازه وارد
@condomakمن هم دقیقا مشکل دوستمون @condomak رو دارم البته این موضوع به آپدیت جدید برنمیگرده و کلا اینجوری هست که وقتی مشتری سفارشش رو ثبت میکنه ما در بخش ادمین وردپرس نمیتونیم نام شهر رو ببینیم و فقط کد شهر برای ادمین نمایش داده میشه.
با سلام

ببنید ثبت سفارش انجام میشه ، اما در نمایش جزییات سفارش به جای نام شهر ها مثلا استان فارس ، کد شهر FA ثبت می شود. و این مشکله برای اینکه هر دفعه باید از داخل کد ها نام شهر ها را پیدا کنیم یا اینکه ی جایی ذخیره داشته باشیم. اگه طوری بشه که بجای کد شهر نام شهر داخل جزییات سفارش باشه عالی میشه. 
ممنونم

بالا