تجربه کار با وبسایت های فروش افزونه و قالب وردپرس

ehsantlk

تازه وارد
سلام دوستان

من چند وقتی هست که وردپرس کار میکنم و این چند وقت با چندتا وبسایت برای تهیه قالب ها و افزونه هام کار کردم  که از هیچ کدوم صد صد راضی نبودم

میخواستم بدون چه سایتی رو پیشنهاد میکنید  و اینکه مزایا و معایبش رو بگین

Qalekhani

قلعه‌خانی
الان در بین سایتهای فروش پوسته و افزونه یه سایتهایی مثل بیگ تم و فریش تم جزء بهترینا هستند اما خب همینا هم آنچنان پشتیبان پاسخگویی ندارند.

ehsantlk

تازه وارد
بنده با چندتاشون کار کردم که مختصر تجربه رو در به اشتراک میزارم تا دوستان هم بتونن انتخاب خوبی داشته باشن

بنده دوره اموزشی ووکامرس رو از کلیک سایت گرفتم که متاسفانه سطح مطالب بسیار پایین و پشتیبانی بسیار نامناسب بود و از طرز برخوردشون بشدت ناراضی هستم .

وبسایت فریش تم پشتیبانی افزونه و قالبشون خوبه ولی کیفیت محصولاتشون زیاد جالب نیست و اینقدر باگ داشت قالبی که ازشون گرفته بودم بی خیال استفاده شدم

وبسایت راست چین تم rtl theme گویا خیلی از محصولاتش توسط شرکت های دیگر گذاشته میشه و پشتیبانی از طرف اون شرکت دیگه است . متاسفانه تجربه جالبی نداشتم و نظراتی که برای محصول هم میدادم رو پاک میکنن

یک قالب هم از نیکان تهیه کردم که باید بگم واقعا متاسفم برای همچین شرکتی هم دیر پاسخ میدهند و هم جواب مناسبی نمیدهند و گویا یه طلبی هم از خریدارنشون دارن.

با همیار وردپرس و  مارکت وردپرس هم کار کردم که از ازشون راضی بودم 

( بنده فقط تجربه کار با وبسایت هایی که باهاشون کارکردم رو خدمتون عرض کردم و هیچگونه قصد و  هدف گرایی نداشتم )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.امیر

کاربر عضو
اخیرا در قالب ها ی بیگ تم و فریش تم بک دور مشاهده کردم...

Qalekhani

قلعه‌خانی
من موندم وقتی دارن قالب رو میفروشن برای چی و به چه قصدی قالب هارو آلوده میکنن!!!
بی اطلاعی خریدار و عدم وجود مرجعی برای رسیدگی به این تخلفات، باعث میشه چنین افرادی دست به ترفندهای زشت بزنند.

با خودشون میگن قالبی که 20-30 هزار تومن قیمتشه، نه خریدار حرفه ای داره و نه این که یارو میاد وقت بذاره شکایت کنه و ...

.امیر

کاربر عضو
بی اطلاعی خریدار و عدم وجود مرجعی برای رسیدگی به این تخلفات، باعث میشه چنین افرادی دست به ترفندهای زشت بزنند.

با خودشون میگن قالبی که 20-30 هزار تومن قیمتشه، نه خریدار حرفه ای داره و نه این که یارو میاد وقت بذاره شکایت کنه و ...
چندی پیش هم مشتریی داشتم که سایتش بعد از چندین سال فعالیت از بین رفت بعد از بررسی متوجه شدم به تازگی افزونه یوست سئو پرمیوم رو از میهن وردپرس خریداری کرده پس از بررسی افزونه باز هم متاسفانه به بک دور رسیدم....

البته جالب هست که گاها این سایت ها از هم دیگه هم سرقت میکنن و افزونه های هم رو به فروش میزارن....این رو عینا مشاهده کردم

Goback

کاربر عضو
این مشکلاتی که بیان شد راه حلش حمایت از تولید داخله.
برنامه نویس ایرانی کم از خارجی جماعت نداره.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
وبسایت فریش تم پشتیبانی افزونه و قالبشون خوبه ولی کیفیت محصولاتشون زیاد جالب نیست و اینقدر باگ داشت قالبی که ازشون گرفته بودم بی خیال استفاده شدم

وبسایت راست چین تم rtl theme گویا خیلی از محصولاتش توسط شرکت های دیگر گذاشته میشه و پشتیبانی از طرف اون شرکت دیگه است . متاسفانه تجربه جالبی نداشتم و نظراتی که برای محصول هم میدادم رو پاک میکنن

با همیار وردپرس و  مارکت وردپرس هم کار کردم که از ازشون راضی بودم 
با احترامی که برای همه ی عزیزان قائلم ، همه ی این سایت هایی که فرمودید دارن خدمات و محصولات دیگران رو بدون اجازشون میفروشن و انتظار پشتیبانی کردن و آپدیت نباید داشت. 

البته جالب هست که گاها این سایت ها از هم دیگه هم سرقت میکنن و افزونه های هم رو به فروش میزارن....این رو عینا مشاهده کردم
کاش فقط همین بود. گاهی وقت ها ادعای مالکیت اثر رو هم می کنن!! و شکایت کردن :)))))) 

این مشکلاتی که بیان شد راه حلش حمایت از تولید داخله.
برنامه نویس ایرانی کم از خارجی جماعت نداره.
ما متاسفانه هیچ قانونی در زمینه رعایت کپی رایت نداریم. اگه فقط هاستینگ هامون DMCA رو بطور داوطلبانه اجرا کنن تولید تو این حیطه قوت می گیره.

wptricks

تازه وارد
من خودم شخصا فروشنده قالب های ایرانی هستم.

ولی اگر قالب و افزونه خارجی مد نظر شماست میهن وردپرس خوبه!!!

mahdiagho

تازه وارد
من موندم وقتی دارن قالب رو میفروشن برای چی و به چه قصدی قالب هارو آلوده میکنن!!!
بعید می دونم حتی سواد گذاشتن این کدها رو توی قالب یا پلاگین هم داشته باشن. از اونجایی که قالب ها و پلاگین ها رو از سایت های رایگان دانلود می کنن، اون سایت ها این کدها رو می ذارن و اینا فقط میفروشن. 

بنده از ژاکت (مارکت وردپرس) چندتا خرید داشتم که راضی بودم. پیگیری ارائه پشتیبانی دارن و از فروشندگان تعهد کتبی می گیرن. برای اطمینان درخواست فروشندگی دادم و برای تایید اعتبار قرار داد رو برای دانلود و امضا برای من ارسال کردن. سایت هایی مثل فریش تم بعضا صبر می کنن که سایت های Null افزونه و قالب رو منتشر کنه بعد میرن از اون سایت ها دانلود میکنن و برای کاربر قرار می دن. البته شاید بعضیاشون رو هم اورجینال خریده باشن. 

بالا