افزونه مدیریت لایسنس و فروش کارت شارژ ووکامرس License Manager نسخه 5.2

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
License Manager یک افزونه کاربردی برای فروشگاه ووکامرس می باشد که به وسیله آن قادر هستید در فروشگاه ووکامرسی خود اقدام به فروش لایسنس ، کد و یا کارت شارژ کنید! این افزونه فوق العاده سازگاری کامل با آخرین نسخه ووکامرس (2.6) دارد. از قابلیت های کلیدی این افزونه میتوان به امکان افزودن بی نهایت کد به صورت دستی ، قابلیت آپلود کد های لایسنس از طریق فایل txt به صورت کلی ، تنظیمات قالب ایمیل های ارسالی به مشتریان اشاره نمود. این افزونه به صورت کامل فارسی شده می باشد.

woocommerce-license-manager.jpg

قابلیت های افزونه License Manager

• کاملا فارسی شده و سازگار با ووکامرس 2.6
  • قابلیت افزودن بی نهایت کد ، در صفحه افزودن محصول
  • قابلیت افزودن کد ها به صورت دستی و یا آپلود فایل txt
  • امکان نمایش کد های خریداری شده به صورت نمایش در حساب کاربری و ایمیل به مشتری
  • قابلیت نمایش کد های خریداری شده مشتریان در برگه جزئیات سفارش
  • قابلیت ویرایش قالب ایمیل خرید کد

آموزش نصب:

• افزونه را از طریق منوی افزونه ها / افزودن / بارگذاری آپلود کنید و سپس فعال نمایید
  • از طریق منوی ووکامرس / پیکربندی / مدیریت لایسنس به تنظیمات دسترسی دارید
  • برای افزودن لایسنس ، به صفحه افزودن محصول مراجعه کنید ، یک بار محصول را ذخیره و سپس کد ها را در مکان مشخص شده آپلود نمایید.

/ 10 کیلوبایت

casper334

تازه وارد
امنیت افزونه در مقابل هکر ها چی میشه ؟

راهی هست؟

devil

تازه وارد
ممنون از پلاگینی که قرار دادین فقط 2 مورد رو من نمیدونم میشه کاریش کرد یا نه 

اول اینکه آیا میشه کاری کرد مثلا تعدادی از محصولات رو مارک کرد و درجا حذف کرد یا نه ؟ چون من جایی پیدا نکردم این گزینه رو مثلا 10 تا یا همه رو پاک کنی

مورد دوم هم که خیلی مهم تره اینه که نمیشه کاری کرد موجودیه محصول بر اساس کارت های موجود آپلود شده هماهنگ بشه یعنی اگر 50 تا لایسنس آپلود کردی بعد از تموم شدن خودش محصول رو ناموجود کنه که خرید انجام نشه

یه مورد دیگه هم اینکه نمیشه کاری کرد برای خریدار اس ام اس فرستاده بشه مشخصات خریدش ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. محصول یک جا یا لایسنس یک جا؟ محصول که میشه اما لایسنس یکجا حذف نمیشه

2. خیر... محصول مجازی که تعداد خاصی نداره ... معمولا نمیان موجودی کارت شارژ یا لایسنس رو بزنن چند تا موجوده

3. هم اکنون خیر. اما در اینده چرا

devil

تازه وارد
1. محصول یک جا یا لایسنس یک جا؟ محصول که میشه اما لایسنس یکجا حذف نمیشه

2. خیر... محصول مجازی که تعداد خاصی نداره ... معمولا نمیان موجودی کارت شارژ یا لایسنس رو بزنن چند تا موجوده

3. هم اکنون خیر. اما در اینده چرا

همون لایسنس یکجا چون مثلا لایسنس هایی که فروش رفته رو بعدا بخوایی حذف کنی یا موردی رو اشتباه اضافه کنی باید تک تک بشینی پاک کنی

برای مورد دوم چه راهی پیشنهاد میکنید ؟ شما حساب کنید 50 تا کارت شارژ قرار دادین روی سایت بعد 50 تا فروخته بشه موجودی تموم میشه بعد مشتری میاد و خرید میکنه ولی هیچ چیزی تحویل داده نمیشه بهش این رو باید چیکار کرد

rage0441

تازه وارد
این افزونه از  AJAX استفاده نمیکنه و وقتی من کد هارو میدم صفحه رو رفرش میکنه، بعد از رفرش شدن هم هیچ کد یا فایلی تکستی هم قرار داده نمیشه و پاک میشن، دلیلش چی میتونه باشه ؟ 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما بعد از دادن کد ها ، یک بار محصولت رو پیش نویس کن.

carboh_black

تازه وارد
یک مشکل اساسی دارم با این لایسینس بنده محصولی با چند ویژگی دارم در مثلا شش ماهه . یک ساله در صورتی توی تعریف محصول فقط می شه یک وع لایسینس تعریف کرد تا برای مشتری ارسال بشه راه حلی هست ؟

danaj

تازه وارد
شما باید برای هر ویژگی محصول جداگانه تعریف کنی./ نمیشه تو یک محصول چند گزینه داتشه باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع تابحال مشاهده نشده!

در بخش سفارشات چند کد به هر کاربر اختصاص پیدا کرده؟

سفارش های تکمیل نشده رو هم بررسی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تفاوت نسخه فارسی و انگلیسی فقط در زبان هست! هیچ تغییری نداره پلاگین...!

rg2taak

تازه وارد
با سلام. می خواهم لایسنس تولید شده توسط این افزونه برای محصول را با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس ارسال کنیم چطور اینکار را انجام بدم

هومان هرمزدی

تازه وارد
بخش ارسال ایمیل جداگانه ای که داره اصلا کار نمیکنه اگر تیک محصول مجازی رو برای مدیریت انبار نزنیم در افزون تداخلی ایجاد میشه؟

بهترش برای فروش شارژ با ووکامرس وجود نداره؟

msrey

تازه وارد
سلام موقعی که این افزونه رو نصب میکنم یه مشکلی تو ثبت نام کاربرا تو سایت ایجاد میشه که اون مشکل اینه که وقتی کاربر ثبت نام میکنه لینک کانفرم ثبت نام تو ایمیلی که از ثمت سایت برا مشتری باید ارسال بشه ارسال نمیشه 

بچه ها میتونید کمککم کنید این مشکلو حل کنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام موقعی که این افزونه رو نصب میکنم یه مشکلی تو ثبت نام کاربرا تو سایت ایجاد میشه که اون مشکل اینه که وقتی کاربر ثبت نام میکنه لینک کانفرم ثبت نام تو ایمیلی که از ثمت سایت برا مشتری باید ارسال بشه ارسال نمیشه 

بچه ها میتونید کمککم کنید این مشکلو حل کنم ؟
مطمئن هستید مربوط به همین پلاگینه؟ با غیر فعال سازی پلاگین حل میشه؟ چون کاری به اون سمت نداره عملا و نباید ربط داشته باشه

فرستاده شده از HUAWEI MT7-L09ِ من با Tapatalk

msrey

تازه وارد
بله دقیقا با غیر فعال کردن این افزونه مشکل برطرف میشه . میشه کمکم کنید 

بالا