دانلود رایگان پوسته زیبای فارسی ENFOLD انفولد

hoseinit

تازه وارد
ورژن 4.5.7 

آخرین نسخه قالب انفولد بهمراه فونت بهینه شده 

ترجمه از پرشین اسکریپت

فارسی سازی کامل انجام شده

تنها مشکلش لود h1,h2و...هست

فایل rtl رو جدا میزارم 

دوستانی که میتونن کمک کنند یه نگاه بندازند

فک نکنم زیاد کار داشته باشه براشون

فایل rtl:

دانلود قالب انفولد آخرین نسخه تا بدینجا:

نحوه استفاده از فایل rtl چجوریه؟ میشه لطفا توضیح بدید؟

hoseinit

تازه وارد
ashkan_khalili گفت:
سلام ... 

دوستانی که علاقمند هستند تا تلگرام را برای شبکه های اجتماعی انفولد اظافه کنند بفرمایید تا بهتون آموزش بدم :)

مخلص :)

نمونه اضافه شده تلگرام رو میتونید توی فوتر سایت  ببینید :)

در صورتی که علاقمن هستید بفرمایید آموزش رو بزارم اینجا :)
سلام

دوست عزیز

بسیار سایت زیبایی دارید

سوالی که دارم این هست که از چه ورژنی از انفولد استفاده میکنید؟

نحوه اضافه کردن آیکون به منو ها رو میخواستم بدونم.

واینکه در پایین صفحه محل امضای سایت، برای من لینک صاحب سازنده انفولد میاره و نه «تمامی حقوق متعلق به شرکت اهورامنش بین الملل می باشد.» این بعد از لینک سازنده میاد.

hoseinit

تازه وارد
ashkan_khalili گفت:
سلام ... 

دوستانی که علاقمند هستند تا تلگرام را برای شبکه های اجتماعی انفولد اظافه کنند بفرمایید تا بهتون آموزش بدم :)

مخلص :)

نمونه اضافه شده تلگرام رو میتونید توی فوتر سایت  ببینید :)

در صورتی که علاقمن هستید بفرمایید آموزش رو بزارم اینجا :)
نحوه اضافه کردن تلگرام رو هم میخواستم بدونم

ممنون

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام

دوست عزیز

بسیار سایت زیبایی دارید

سوالی که دارم این هست که از چه ورژنی از انفولد استفاده میکنید؟

نحوه اضافه کردن آیکون به منو ها رو میخواستم بدونم.

واینکه در پایین صفحه محل امضای سایت، برای من لینک صاحب سازنده انفولد میاره و نه «تمامی حقوق متعلق به شرکت اهورامنش بین الملل می باشد.» این بعد از لینک سازنده میاد.
سلام. ممنون از شما.

شرمنده دیر جواب دادم.

ورژن انفولد ما ۳.۸ هست.

برای اضافه کردن ایکون می بایستی یه مقدار کد سی اس اس اضافه بشه و یا اینکه از ایکون های خود قالب استفاده کنید که با کد های ایکون قالب قابل استفاده هست.

برای اینکه لینک سازنده قالب ور فوتر نیاد، در قسمت تنظیمات فوتر قالل جایی که محتوای فوتر را می نویسید، بعد از نوشتن جمله مورد نظرتون این عبارت را وارد کنید[nolink] این باعث میشه تا امضا سازنده قالب نمایش داده نشه :)

بازهم اگر کمکی از بنده بر میومد بفرمایید عزیز.

مخلص

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام خدمت همه ... 

کمی قبل عرض کردم که کسانی که میخوان روش اضافه کردن تلگرام رو به قالب انفولد بدونن به من پیام بدن براشون آموزش و میفرستم :)

اما از اونجایی که یه مقدار درگیری ما بالا بود برای بعضی از دوستان با تاخیر ارسال کردم که باعث شرمندگی شد . 

برای همین به همین پست فایل آموزش رو الصاق میکنم که می تونید دریافت کنین و تغییرات لازم را انجام بدید . 

فایل را دانلود کنین و مراحل را طبق چیزایی که براتون نوشتم و تصاویری که قراردادم انجام بدید . در صورتی که قالب را از ما دریافت کرده باشید، احتیاج به این تغییرات نیست و ما خودمون قبلا انجامش دادیم . آخرین ورژنی هم که ما داریم 3.8.5 هستش.

ممنون از شما دوستان

You must be registered for see images attach

aminkh

تازه وارد
سلام

ای کاش برای قالب ها دموی فارسی هم میزاشتید که قبل از دانلود و نصب بشه دیدشون

hoseinit

تازه وارد
با سلام خدمت همه ... 

کمی قبل عرض کردم که کسانی که میخوان روش اضافه کردن تلگرام رو به قالب انفولد بدونن به من پیام بدن براشون آموزش و میفرستم :)

اما از اونجایی که یه مقدار درگیری ما بالا بود برای بعضی از دوستان با تاخیر ارسال کردم که باعث شرمندگی شد . 

برای همین به همین پست فایل آموزش رو الصاق میکنم که می تونید دریافت کنین و تغییرات لازم را انجام بدید . 

فایل را دانلود کنین و مراحل را طبق چیزایی که براتون نوشتم و تصاویری که قراردادم انجام بدید . در صورتی که قالب را از ما دریافت کرده باشید، احتیاج به این تغییرات نیست و ما خودمون قبلا انجامش دادیم . آخرین ورژنی هم که ما داریم 3.8.5 هستش.

ممنون از شما دوستان

از ورژن ۳.۸ که در این فروم قرار داده شد استفاده میکنم
آيا امکان آپدیت دارم به این ورژن را دارم یا نیازی نیست ؟

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام ... 

بین ورژن 3.8 و 3.8.5 خیلی تفاوت از نظر کارایی وجود نداره فقط فرقشون در رفع باگها و یک سری تفاوت در زمینه امنیت کدهای جاوا هستند.

اگر علاقمندین می تونید آبدیت کنین . :)

masood30

تازه وارد
جدیدترین ورژن قالب فوقالعاده انفولد

masood30

تازه وارد
یکی از تغیرات زیبا در این قالب اعمال پیش نمایش در زمان تغییرات در خود صفحه قالب میباشد

mahoma

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

بنده دیروز ووکامرس رو آپدیت کردم.حالا فونت نوشته هام درشت شده و گالری تصاویر محصول هم دیگه نیست-باید چکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید

عکس رو ضمیمه میکنم

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

بنده دیروز ووکامرس رو آپدیت کردم.حالا فونت نوشته هام درشت شده و گالری تصاویر محصول هم دیگه نیست-باید چکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید

عکس رو ضمیمه میکنم

سلام،

قالبتون انفولد کدوم نسخه هست ... 

در صورتی که موردی نیست آدرس سایت و یه کاربری روی سایتتون بدید براتون چک کنم :)

mahoma

تازه وارد
سلام،

قالبتون انفولد کدوم نسخه هست ... 

در صورتی که موردی نیست آدرس سایت و یه کاربری روی سایتتون بدید براتون چک کنم :)
سلام-مرسی از پاسخگوییتون

تو عکس گذاشتم ورژن انفلودم 4.0.2 هستش-بعده آپدیت اینجوری شده

یعنی بعده آپدیت ووکامرس انفلود 3 بودم-آپدیت کردم به 4 شاید رفع شه-نشد متاسفانه

سایت هم: www.mallkiki.com

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام-مرسی از پاسخگوییتون

تو عکس گذاشتم ورژن انفلودم 4.0.2 هستش-بعده آپدیت اینجوری شده

یعنی بعده آپدیت ووکامرس انفلود 3 بودم-آپدیت کردم به 4 شاید رفع شه-نشد متاسفانه

سایت هم: www.mallkiki.com
سلام،

از افزونه خاصی برای کش کردن استفاده می کنید ؟ افزونه هایی مثل wp-rocket و یا شبیه به اون !؟ اگر استفاده می کنید یکباز کل کش ها رو پاک کنین و پلاگین ها رو هم غیر فعال کنین ... 

در ضمن من فکر میکنم پوسته شما یه مشکلی داره اگر خواستید بفرمایید براتون 4.0.4 فارسی شده لینک بدم دانلود کنین و نصب کنین ببینید مشکل حل میشه یا نه ... 

mahoma

تازه وارد
سلام،

از افزونه خاصی برای کش کردن استفاده می کنید ؟ افزونه هایی مثل wp-rocket و یا شبیه به اون !؟ اگر استفاده می کنید یکباز کل کش ها رو پاک کنین و پلاگین ها رو هم غیر فعال کنین ... 

در ضمن من فکر میکنم پوسته شما یه مشکلی داره اگر خواستید بفرمایید براتون 4.0.4 فارسی شده لینک بدم دانلود کنین و نصب کنین ببینید مشکل حل میشه یا نه ... 
سلام

نه متاسفانه از افزونه خاصی استفاده نمیکنم برای کش-همه رو هم غیر فعال کردم تاثیری نداشت

ممنون میشم اگه ورژن 4.0.4 لینک بدید.جسارت شد

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام

نه متاسفانه از افزونه خاصی استفاده نمیکنم برای کش-همه رو هم غیر فعال کردم تاثیری نداشت

ممنون میشم اگه ورژن 4.0.4 لینک بدید.جسارت شد
سلام 

چشم ... لطف میکنین یه پیام خصوصی بدید و ایمیل خودتون و برام بفرستید .

ممنون 

mofidi

تازه وارد
سلام

آخرین نسخه فارسی شده انفولد رو از دوستان کسی داره؟ در صورت امکان ارسال کنه؟

بالا