گرفتن ای نماد هزینه داره؟

shahin_w3

کاربر عضو
سلام

برای گرفتن ای نماد اقدام کردم 

الان یک گزینه برام اومده تایید شماره تلفن و کد پستی

بعد میگه 35 هزار تومان باید پرداخت کنید برای تایید!!

ایا واقعا هزینه داره یا من اشتباهی رفتم:| :39:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

بله

35 تومن که هزینه رو باید داخل خود اینماد بزنید. هزینه بیخودیه که میگیرن و اینکه بعد از اخذ نماد از اداره مالیات شهرتون هم براتون نامه میاد که برید پرونده مالیاتی باز کنید.

هزینه پست + کپی برابر اصل هم فک کنم باید بدید. (البته این مورد رو یادم نیست که برای اینماد بود یا برای درگاه ولی نماد بله حداقل 35 تومن باید بپردازید.)

shahin_w3

کاربر عضو
سلام

بله

35 تومن که هزینه رو باید داخل خود اینماد بزنید. هزینه بیخودیه که میگیرن و اینکه بعد از اخذ نماد از اداره مالیات شهرتون هم براتون نامه میاد که برید پرونده مالیاتی باز کنید.

هزینه پست + کپی برابر اصل هم فک کنم باید بدید. (البته این مورد رو یادم نیست که برای اینماد بود یا برای درگاه ولی نماد بله حداقل 35 تومن باید بپردازید.)
جدی؟؟؟ اوه اگه پا اداره مالیات باز میشه که نرم سمتش بهتره:|

hannanstd.ir

اره برای من امسال مالیات سال 94 اومده 130 هزار تومان . حالا جالبه من تازه وسطهای 94 نماد گرفتم فروشی هم نداشتم.

hannanstd.ir

پس کلا منصرف شذم از گرفتن نماد :|:|
نظری ندارم ولی جریان رو به سمتی بردن که بالاخره مجبور هستید نماد رو بگیرید. چون برای گرفتن درگاه نماد ضروریه. ضوابط جدیدی هم که برای درگاه های واسط وضع کردن اونها رو هم ملزم کردن فقط به دارندگان نماد درگاه بدن که تا چند وقت دیگه عملی میشه.

هرچند که خودم نمادم رو لغو کردم.

S

samadaskarii

Guest
به نظرم نگیرین بهتره چون باید هر سال 35000 هزار تومان بپردازید و حتی هزینه مالیات هم باید بدین :39:​

mohamad_a226

کاربر عضو
متأسفانه چون مسئله کسب و کار اینترنتی برای اداره مالیات زیاد روشن نیست، این مشکلات پیش میاد، وگرنه 99 درصد با درآمدهایی که دارن از مالیات باید معاف باشن.

واسه من نامه از اداره مالیات نیومده. ولی از اداره اصناف اومده و اخطاریه دادن که باید برم مجوز کسب بگیرم :|

رفتم صحبت کردم، درباره مشکلات آتی مجوز کسب که مالیات هست صحبت کردم، گفتن شما از وقتی اینماد رو گرفتین به اداره مالیات معرفی شدین، شاید الان چیزی نگن ولی احتمال داره بعدا یهویی بیان بگن و جریمه های این چندسال که گزارش مالیاتی رد نکردین رو هم ازتون بگیرن. درحالیکه اگر گزارش رد می کردین، معاف از مالیات میشدین با توجه به درآمدی که دارین و سالانه کمتر از 15 میلیون تومان هست.

به نظرم تا وقتی واقعا نیاز نباشه، با مشکلاتی که داره، گرفته نشه بهتره.

ولی خب اون هزینه 35 تومن هم که دوستان اعلام کردن، برای تأییدیه محل سکونت که سه مرتبه در سال نامه میفرستن، لازمه متأسفانه.

jamshimi

کاربر عضو
اگر یه بار نماد اعتماد بگیریم و بعدش درگاه مستقیم بانکی رو هم بگیرم بعد از اتمام یکساله نماد دیگه اون رو تمدید نکنیم آیا درگاه بانکی هم قطع می کنند؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
اگر یه بار نماد اعتماد بگیریم و بعدش درگاه مستقیم بانکی رو هم بگیرم بعد از اتمام یکساله نماد دیگه اون رو تمدید نکنیم آیا درگاه بانکی هم قطع می کنند؟
علی القاعده مادامی که شما نماد دارید، اجازه استفاده از درگاه هم دارید. دیگه خودتون و شانستون که پس از انقضای نماد، چند وقت بتونید از درگاه استفاده کنید.

shahin_w3

کاربر عضو
متأسفانه چون مسئله کسب و کار اینترنتی برای اداره مالیات زیاد روشن نیست، این مشکلات پیش میاد، وگرنه 99 درصد با درآمدهایی که دارن از مالیات باید معاف باشن.

واسه من نامه از اداره مالیات نیومده. ولی از اداره اصناف اومده و اخطاریه دادن که باید برم مجوز کسب بگیرم :|

رفتم صحبت کردم، درباره مشکلات آتی مجوز کسب که مالیات هست صحبت کردم، گفتن شما از وقتی اینماد رو گرفتین به اداره مالیات معرفی شدین، شاید الان چیزی نگن ولی احتمال داره بعدا یهویی بیان بگن و جریمه های این چندسال که گزارش مالیاتی رد نکردین رو هم ازتون بگیرن. درحالیکه اگر گزارش رد می کردین، معاف از مالیات میشدین با توجه به درآمدی که دارین و سالانه کمتر از 15 میلیون تومان هست.

به نظرم تا وقتی واقعا نیاز نباشه، با مشکلاتی که داره، گرفته نشه بهتره.

ولی خب اون هزینه 35 تومن هم که دوستان اعلام کردن، برای تأییدیه محل سکونت که سه مرتبه در سال نامه میفرستن، لازمه متأسفانه.
یعنی سالی 3 تا 35 تومن باید بدی حتی اگه فروش نداشته باشی

+اینکه مالیات و عوارض و کلی چیز دیگم واست میاد

اینجوری که اصلا مقرون به صرفه در نمیاد واسه شروع یکاری ک معلوم نیست میگیره یا نه :|:|

بعد میگن چرا جونای مملکت بیکارن

یکارم که میخوای راه بندازی همین اول کار سنگ میندازن جلو پات /:)

Qalekhani

قلعه‌خانی
خیر. 35 تومن برای 4 بار ارسال دوره ای بسته پستی به آدرس شماست. یک بار پرداخت می کنید برای یک سال.

طبیعتا شما اینماد رو برای سایت شخصی نمی گیرید که. سایت تجاری هست که به اینماد نیاز دارید.

فکر کنم برای یک ایده تجاری، هزینه 35 تومن سالانه آنچنان بالا نباشه.

shahin_w3

کاربر عضو
خیر. 35 تومن برای 4 بار ارسال دوره ای بسته پستی به آدرس شماست. یک بار پرداخت می کنید برای یک سال.

طبیعتا شما اینماد رو برای سایت شخصی نمی گیرید که. سایت تجاری هست که به اینماد نیاز دارید.

فکر کنم برای یک ایده تجاری، هزینه 35 تومن سالانه آنچنان بالا نباشه.
بحث 35 تومنش نیست

بقول دوستمون مالیات رو کاریش نمیشه کرد که :|:|

jamshimi

کاربر عضو
علی القاعده مادامی که شما نماد دارید، اجازه استفاده از درگاه هم دارید. دیگه خودتون و شانستون که پس از انقضای نماد، چند وقت بتونید از درگاه استفاده کنید.
سپاس از شما دوست عزیز ،یه پیام خصوصی فرستادم خدمتتون محبت فرمایید در صورت امکان بررسی نموده و راهنمایی فرمایید

سپاس 

Qalekhani

قلعه‌خانی
بحث 35 تومنش نیست

بقول دوستمون مالیات رو کاریش نمیشه کرد که :|:|
والا من مرداد امسال میشه 1 سال که برای آدرس جدید اینماد گرفتم. هیچ نامه ای برام نیومده. البته شاید چون درگاه مستقیم نیست. نمیدونم.

برای سایت قبلی هم که آدرس شرکتی بود و اینماد حقوقی داشتیم، باز هم نامه ای در خصوص مالیات نیومد.

mohamad_a226

کاربر عضو

+اینکه مالیات و عوارض و کلی چیز دیگم واست میاد

اینجوری که اصلا مقرون به صرفه در نمیاد واسه شروع یکاری ک معلوم نیست میگیره یا نه :|:|

بعد میگن چرا جونای مملکت بیکارن

یکارم که میخوای راه بندازی همین اول کار سنگ میندازن جلو پات /:)
نه. یکبار در سال 35 تومن داده میشه.

مالیات هم فعلا برای من نامه ای چیزی نیومده تو این چندسال. ولی طبق گفته هایی که شنیدم، احتمالش زیاده که همه گیر بشه.

اگر برای اداره مالیات شیوه کسب و کارهای اینترنتی شفاف بشه و با نگاهی که به مغازه دارها و ... نگاه میکنن، به این فروشگاه ها و سایتها نگاه نکنن، مشکل خاصی پیش نمیاد. ولی متأسفانه فعلا این آشنایی و این نگاه وجود نداره.

البته ایشالا تا وقتی بهمون گیر ندادن، آشنا بشن :دی

shahin_w3

کاربر عضو
والا من مرداد امسال میشه 1 سال که برای آدرس جدید اینماد گرفتم. هیچ نامه ای برام نیومده. البته شاید چون درگاه مستقیم نیست. نمیدونم.

برای سایت قبلی هم که آدرس شرکتی بود و اینماد حقوقی داشتیم، باز هم نامه ای در خصوص مالیات نیومد.
شاید نوع کسب کار شما معاف از مالیات هستش :39:

بالا