مشکل قالب با درگاه ایران کیش

ali18

تازه وارد
سلام دوستان

ووکامرس را روی وردپرس نصب کردم . درگاه مخصوص   برای ووکامرس رو دریافت کردم و نصب نمودم .

درگاه با پوسته های مختلف از جمله پوسته استور فرونت و پوسته 2017 وردپرس ، کاملا درست کار میکند .

اما پوسته ای خودم طراحی کردم که درگاه با این پوسته مشکل دارد و زمانی که بر روی دکمه "پرداخت" در سبد خرید کلیک می شود یک صفحه خالی می آورد .

URL صفحه خالی که بعد از کلیک روی دکمه "پرداخت" می آید :

http://d-set.ir/checkout/order-pay/3540/?key=wc_order_594bd1212cf6f

چطوری پوسته ام را با درگاه ایران کیش سازگار کنم ؟

آدرس سایتم :

دوستان لطفا کمک کنید .

ممنونم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

وقتی خودتون پوسته طراحی میکنید باید یک پوشه به اسم woocommerce داخل قالب ایجاد کنید و محتویات پوشه template که داخل افزونه woocommerce هست رو بهش منتقل کنید و بر اساس نیاز قالب ویرایش و شخصی سازی کنید. یک کدی هم باید توی functions.php قالب بزارید تا هماهنگ بشه. توی این مسیر حتما یه جا رو درست انجام ندادید.

ali18

تازه وارد
سلام

وقتی خودتون پوسته طراحی میکنید باید یک پوشه به اسم woocommerce داخل قالب ایجاد کنید و محتویات پوشه template که داخل افزونه woocommerce هست رو بهش منتقل کنید و بر اساس نیاز قالب ویرایش و شخصی سازی کنید. یک کدی هم باید توی functions.php قالب بزارید تا هماهنگ بشه. توی این مسیر حتما یه جا رو درست انجام ندادید.
سلام

ممنونم بابت راهنمایی اما درست نشد .

کاری که گفتید رو انجام دادم اما فرقی نکرد .

پوسته 2017 وردپرس ، توش اصلا پوشه woocommerce نداره اما با درگاه ایران کیش سازگار هست .

هر جا پرسیدم کسی نبود کمکم کنه .

ممنون میشم کمکم کنید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

ممنونم بابت راهنمایی اما درست نشد .

کاری که گفتید رو انجام دادم اما فرقی نکرد .

پوسته 2017 وردپرس ، توش اصلا پوشه woocommerce نداره اما با درگاه ایران کیش سازگار هست .

هر جا پرسیدم کسی نبود کمکم کنه .

ممنون میشم کمکم کنید .
پوسته 2017 از پوشه woocommerce خود پلاگین استفاده میکنه! و استاندارد پیاده شده.

ali18

تازه وارد
راهنمایی کنید بنده رو .

اگر کسی با هزینه اندک ، میتونه این عیب رو بر طرف کنه بگه .

ممنون

ali18

تازه وارد
دوستان مشکل حل شد .

مشکل از افزونه ایران کیش بود . از سایت ووکامرس فارسی نسخه اروجینال افزونه ایران کیش رو خریداری کردم درست شد .

بالا