افزایش بازدید، بهترین راه چیست؟

amirfff

تازه وارد
سلام خسته نباشین، من سایتمو دو ماهه راه اندازی کردم و تو این مدت برای بخش محصولات سنگ تموم گذاشتم، همه محصولات با سئوی خوب از یواست سئو هستند و نزدیک 1500 کلمه توضیحات و ... غیره دارن.

وبلاگم شروع کردم و هر روز پست میزارم تا حالا 6 تا گذاشتم ، همه هم بدون کپی.... و محصولات هم با توضیحات جامعشون 30 تایی شدن.

ولی ورودی گوگل من 2-3 تا در روز هست که خیلی افتضاحه

حالا میخواستم ببینم برا افزایش بازدید هدف مند( کسی که واقعا دنبال سایت باشه) و بالا رفتن توی گوگل چه راهی بهتر هست؟

خریدن بک لینک یا تبلیغ در گوگل؟

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر
ابتدا پیشنهاد میکنم صبر بیشتری داشته باشید...

با توجه به اینکه سایت تازه داره شکل میگیره خرید بک لینک رو پیشنهاد نمیکنم چون ورودی زیادی میگیرید و این برای سایتی نوپا شک برانگیز هستش!!!

تبلیغ در گوگل هم بنظر بنده چندان خوب نیست (ممکنه ورودی خوبی نگیره و حتی اگه بگیره هم به این فکر کنید چند تا از بازدید ها میتونه به مرحله خرید برسه!).

چرا برای تبلیغات سراغ سایت هایی که به محصولات و خدمات شما نزدیکتر اند نمیروید، اگه بودجه خوبی دارید شبکه های تبلیغات هم خوبه ولی کمپین های هدفمند رو انتخاب کنید.

وبلاگم شروع کردم و هر روز پست میزارم تا حالا 6 تا گذاشتم
سعی کنید در بازه زمانی معینی در هر روز پست هاتون رو منتشر کنید

در فوتر دیدم آدرس مغازه رو درج کردید پس قطعا کارت ویزیت دارید، حتما روی کارت آدرس سایت + مزایای اون (خرید 24 ساعته) رو اضافه کنید و حتی میتونید کمی فراتر رفته و با استفاده از Qr Code مشتریان خود را با کمترین زحمت (برای مشتریان) به فروشگاه انلاین خود بکشانید.

وردپرس افزونه ارسال محصول و پست به تلگرام رو داره پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید

و در آخر باید به این مسئله توجه داشته باشید که فعالیت مستمر در رسانه های اجتماعی(مخصوصا اینستاگرام) و پیام رسان ها (تلگرام) میتونه در شناسایی شما به افراد و جذب درصد بیشتری از بازار کار، کمک شایانی کنه.

ولی قبل از پیگیری و انجام موارد بالا حتما ظاهر سایت رو تکمیل کنید (در فوتر "سوالات بیشتر" "آخرین دید گاه ها" و "بایگانی" تصویر ضمیمه گردید) با زیر هم قرار گرفتن توازن رو از بین بردن و ما هم نمیخوایم کاربر با اولین ورود با همچین صحنه ای روبه رو بشه 

با آرزوی بهترین ها

You must be registered for see images attach

amirfff

تازه وارد
سلام

وقت بخیر
ابتدا پیشنهاد میکنم صبر بیشتری داشته باشید...

با توجه به اینکه سایت تازه داره شکل میگیره خرید بک لینک رو پیشنهاد نمیکنم چون ورودی زیادی میگیرید و این برای سایتی نوپا شک برانگیز هستش!!!

تبلیغ در گوگل هم بنظر بنده چندان خوب نیست (ممکنه ورودی خوبی نگیره و حتی اگه بگیره هم به این فکر کنید چند تا از بازدید ها میتونه به مرحله خرید برسه!).

چرا برای تبلیغات سراغ سایت هایی که به محصولات و خدمات شما نزدیکتر اند نمیروید، اگه بودجه خوبی دارید شبکه های تبلیغات هم خوبه ولی کمپین های هدفمند رو انتخاب کنید.

سعی کنید در بازه زمانی معینی در هر روز پست هاتون رو منتشر کنید

در فوتر دیدم آدرس مغازه رو درج کردید پس قطعا کارت ویزیت دارید، حتما روی کارت آدرس سایت + مزایای اون (خرید 24 ساعته) رو اضافه کنید و حتی میتونید کمی فراتر رفته و با استفاده از Qr Code مشتریان خود را با کمترین زحمت (برای مشتریان) به فروشگاه انلاین خود بکشانید.

وردپرس افزونه ارسال محصول و پست به تلگرام رو داره پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید

و در آخر باید به این مسئله توجه داشته باشید که فعالیت مستمر در رسانه های اجتماعی(مخصوصا اینستاگرام) و پیام رسان ها (تلگرام) میتونه در شناسایی شما به افراد و جذب درصد بیشتری از بازار کار، کمک شایانی کنه.

ولی قبل از پیگیری و انجام موارد بالا حتما ظاهر سایت رو تکمیل کنید (در فوتر "سوالات بیشتر" "آخرین دید گاه ها" و "بایگانی" تصویر ضمیمه گردید) با زیر هم قرار گرفتن توازن رو از بین بردن و ما هم نمیخوایم کاربر با اولین ورود با همچین صحنه ای روبه رو بشه 

با آرزوی بهترین ها

You must be registered for see images attach
با تشکر از پاسخگویی و مشورت شما.

این مشکل فوتر توی یه بازه ی چهار روزه پیش اومده بود که ضاحرا شما سایت رو توی اون زمان دیدید، این مشکل رفع شده الان قشنگ شده...

اگر بازم پیشنهادی دارین ممنون میشم.

بله سعی میکنم حتما فعالیت توی شبکات احتماعی رو بسیار بیشتر کنم....

حسن غویشه

کاربر عضو
بنام خدا

خریدن بک لینک یا تبلیغ در گوگل؟
تبلیغ در گوگل رو پیشنهاد میکنم :)

جدیدا مقاله ای درباره گوگل ادوردز خوندم که نظرم رو تغییر داد

و چیزی که من و قطعا کاربران دیگه هم شکاک میکنه و طبیعتا نرخ تبدیل رو پایین میاره:

1.ظاهر سایت اصلا جذاب نیست! خیلی تو ذوق میزنه البته سایت های بدتری هم دیدم ولی بنا به دلایلی نرخ تبدیل بالایی دارن! و شما باید نسبت به مخاطب خودتون تصمیم بگیرید!

2.امنیت: حس امنیت برای کاربران چیز مهمیه و برای رسیدن به این امر چند پیشنهاد دارم:
2-1. از SSL استفاده کنید (امروزه بیشتر هاستینگ ها روی هاست بصورت رایگان ارائه میدن).

2-2.نماد اعتماد (به شخصه اصلا پیشنهاد نمیکنم 1.دردسر زیاد 2.طرح چرند 3.مشکلات آتی 4.هدف این طرح رو درک نمیکنم! (جای بحث داره و اینجا نمیشه بازش کرد) ولی خوب شما با توجه به شرایط خودتان باید تصمیم بگیرید!

2-3.بازم ظاهر: شما فکر کن تو خونه چند تا عکس از منطقه جنگی ببینی حتما احساس امنیتت ضعیف میشه حالا یه عکس متفاوت ببین در آن واحد احساس امنیت برمیگرده! پس برای بار سوم روی ظاهر سایت تاکیید میکنم!

ساعت 5:22 چیز دیگه ای به ذهنم خطور نمیکنه :|

تا یادم نرفته بگم زود تراز این منتظرجوابتون بودم!

شما رو به خداوند منان میسپارم :)

amirfff

تازه وارد
بنام خدا

تبلیغ در گوگل رو پیشنهاد میکنم :)

جدیدا مقاله ای درباره گوگل ادوردز خوندم که نظرم رو تغییر داد

و چیزی که من و قطعا کاربران دیگه هم شکاک میکنه و طبیعتا نرخ تبدیل رو پایین میاره:

1.ظاهر سایت اصلا جذاب نیست! خیلی تو ذوق میزنه البته سایت های بدتری هم دیدم ولی بنا به دلایلی نرخ تبدیل بالایی دارن! و شما باید نسبت به مخاطب خودتون تصمیم بگیرید!

2.امنیت: حس امنیت برای کاربران چیز مهمیه و برای رسیدن به این امر چند پیشنهاد دارم:
2-1. از SSL استفاده کنید (امروزه بیشتر هاستینگ ها روی هاست بصورت رایگان ارائه میدن).

2-2.نماد اعتماد (به شخصه اصلا پیشنهاد نمیکنم 1.دردسر زیاد 2.طرح چرند 3.مشکلات آتی 4.هدف این طرح رو درک نمیکنم! (جای بحث داره و اینجا نمیشه بازش کرد) ولی خوب شما با توجه به شرایط خودتان باید تصمیم بگیرید!

2-3.بازم ظاهر: شما فکر کن تو خونه چند تا عکس از منطقه جنگی ببینی حتما احساس امنیتت ضعیف میشه حالا یه عکس متفاوت ببین در آن واحد احساس امنیت برمیگرده! پس برای بار سوم روی ظاهر سایت تاکیید میکنم!

ساعت 5:22 چیز دیگه ای به ذهنم خطور نمیکنه :|

تا یادم نرفته بگم زود تراز این منتظرجوابتون بودم!

شما رو به خداوند منان میسپارم :)

تبلیغ در گوگل مستلزم تعویض دامنه به .com هست

اگر یه تاپیک جامع و کامل باشه که اینو توضیح بده من این کارو حاضرم بکنم

ظاهر سایت رو خیلی روش کار کردم، سعی کردم سایت تا حد ممکن جذاب و پر محتوا باشه ولی نمیدونم شما چرا اینجوری میگین خخخ، سایت ساده، فلت و سبکه ، قالبای جذاب تری البته وجود دارن قطعا...

ssl هم مشکلات خاص خودشو داره

اگر ssl بزنم نمیتونم از کلود فلیر استفاده کنم

بهترین راه شاید تعویض دامنه و استفاده از ssl رایگان کلود فلیره...

بالا