مصرف شدید cpu در وردپرس درخواست راه حل موثر

aryana

تازه وارد
سلام
تقریبا چند روزی است با مصرف شدید CPU و منابع وردپرس مواجه شدم.
کارهای زیر را انجام دادم :
افزونه ها رو چک کردم و با افزونه P3 هم گذاشتم آنالیز شد و افزونه ایی که پر بار بود رو دی اکتیو کردم.
قالب رو تست و عوض کردم .
دیتابیس رو بهینه کردم.
پیوند یکتا و قرار دادن کد افزایش مموری را هم انجام دادم.
[SIZE=small]غیر فعال نمودن عمل autosave, revisions .
از افزونه ی کش super chache و rocket جداگانه نیز استفاده کردم.
متاسفانه مشکل رفع نشد!
اگه کسی راهکار موثری سراغ داره خوشحال میشم راهنمایی کنه.
ممنون[/SIZE]

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. وقت بخیر. از هاستینگ تون بپرسید ببینید کدوم فایل هست که پروسس رو درگیر کرده.

میتونند یه خرده راهنمایی تون کنند.

twitfa

کاربر عضو
دروود

دوستمون درست میگه شاید اصلا حمله دارید رو سایتتون

mosafers1

تازه وارد
سلام
تقریبا چند روزی است با مصرف شدید CPU و منابع وردپرس مواجه شدم.
کارهای زیر را انجام دادم :
افزونه ها رو چک کردم و با افزونه P3 هم گذاشتم آنالیز شد و افزونه ایی که پر بار بود رو دی اکتیو کردم.
قالب رو تست و عوض کردم .
دیتابیس رو بهینه کردم.
پیوند یکتا و قرار دادن کد افزایش مموری را هم انجام دادم.
[SIZE=small]غیر فعال نمودن عمل autosave, revisions .
از افزونه ی کش super chache و rocket جداگانه نیز استفاده کردم.
متاسفانه مشکل رفع نشد!
اگه کسی راهکار موثری سراغ داره خوشحال میشم راهنمایی کنه.
ممنون[/SIZE]

سلام دقیقا منم همین مشکل رو دارم منم افزونه های متعددی را نصب کردم پینگ میگیرم مشکل نداره. نمیتونم به درستی تصویر آپلود کنم. و لیست تصاویر آپلودی رو نمیتونه واکشی کنه.

و اینکه چند صفحه پیشخوان وردپرس باز میکنم رم و حافظه هاست پر میشه و هر دو قرمز میشن.

نزدیک به 1 ماه به این شکله وردپرس جدید هم نصب کردم افزونه ا رو هم تست کردم. کاربرای سایتمم کمه روزانه حدود 30 تا 50 تا

You must be registered for see images attach

aryana

تازه وارد
سلام دقیقا منم همین مشکل رو دارم منم افزونه های متعددی را نصب کردم پینگ میگیرم مشکل نداره. نمیتونم به درستی تصویر آپلود کنم. و لیست تصاویر آپلودی رو نمیتونه واکشی کنه.

و اینکه چند صفحه پیشخوان وردپرس باز میکنم رم و حافظه هاست پر میشه و هر دو قرمز میشن.

نزدیک به 1 ماه به این شکله وردپرس جدید هم نصب کردم افزونه ا رو هم تست کردم. کاربرای سایتمم کمه روزانه حدود 30 تا 50 تا

You must be registered for see images attach
سلام دوست عزیز

با توجه به راهنمایی دوستان چه در این انجمن چه سایت های دیگر همه کاری کردم تا اینکه در این تاپیک کاربر گروه چیا در مورد بررسی فایل ها که گفتن سریع به سراغ لاگ های سایت رفتم و دیدم 10 مگ ارور دارم

بهترین کار اینه که حالت دیباگ رو فعال کنید ، می بینید از قالب تا افزونه های مختل کننده کدام هستن! تازه مشکلات من شروع شد و دیدم که سرور سایت من از گزینه keep alive نیز پشتیبانی نمیکنه و فعلا دست و پا شکسته تونستم 90% از فشار cpu رو کم کنم.

انشالله مجموع این راهنمایی های دوستان که به نتیجه ی فوق رسیدم برای شما هم مفید باشد.

aryana

تازه وارد
سلام، بعد از کلی جستجو و درگیر بودن با موضوع مصرف بالا 2 نکته دریافت شد :

1 - سرور از گزینه keep alive پشتیبانی نمیکنه! " حال این موضوع چند درصد در مصرف سی پی یو دخیل است؟ "

2- ارور لاگ شدیدی در روت هاست مشاهده شد ، که بجز قالب های خود وردپرس که بصورت پیشفرض می باشند اکثر قالب های پولی و غیر پولی خروجی های خطای زیادی داشتن. (در حالت دیباگ)

حالا با توجه موارد فوق و اینکه رفع خطاها در قالب کار طاقت فرسایی هست چه پیشنهادی میشه ؟ آیا همه قالب دوستان بدون خطای خروجی و لاگ می باشد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
notice ها رو جز خطاها حساب نکنید!

فقط warning ها خطا هستند!

بالا