کار غیر اخلاقی در ووکامرس انگلیسی (ترجمه فارسی)

armin

تازه وارد
سلام عزیزان من

امروز با بروزرسانی ووکامرس ، به مورد خاصی برخوردم

تصویر گویاست.

You must be registered for see images attach

در قسمت ووکامرس که نوشته شده فروشگاه.

عبارات عجیبی نوشته شده. با نصب فارسی ساز ووکامرس این متن ها کلا حذف میشه!

این ترجمه البته ، دست کسای دیگری هست (و اقا محمد این ترجمه رو در دست ندارن).

برای بنده اون قسمتی که Bold کرده بودن و نوشته بودن که این افزونه نیاز به فارسی ساز نداره و نیازی به نصب نیست. یک طوری بود! پیشنهاد میکنم عزیزان پرشین اسکریپت کاری بکنن در این زمینه تا سو استفاده های بیشتری توسط این افراد صورت نگیره!

اخه ، این چه کاریه که برای مطرح کردن خودشون دارن دیگران رو می کوبن؟؟؟

برای بنده تاسف آوره این وضعیت... با هموطن خودشون دارن این کارها رو میکنن.

@Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این قضیه ، یک سو استفاده توسط عده ای سود جو ، که اسمشون رو با افتخار اضافه کردن .

جالب اینجاست ، ترجمه نزدیک به 100 مترجم که در مخزن وردپرس اقدام به ترجمه کردن ، همگی رو حذف کردن! چطور؟ به این صورت که ترجمه های دیگران رو که قبلا انجام شده ، دوباره ترجمه کردن ، و خودشون همون ها رو تایید کردن تا اسامی کاربران قدیمی حذف بشه و فقط اسم خودشون نمایان بشه!...

بنده هم چند ترجمه قبلا اضافه کردم ، تایید نکردن و کلا رد کردن...

یک نمونه هم یکی از دوستان قبلا گزارش کرده بود که بهتره ( ) رو ببینید تا پی به هدف و نیت این افراد ببرید.

برای بنده جالب اینجاست ، برای مطرح کردن خودشون دیگران رو خراب میکنن! میگن نیاز به فارسی ساز نیست... :)) فقط همینو نصب کنید...

ووکامرس فارسی فقط یک ترجمه نیست. نیت این افراد از ابتدا مشخص هست و بنده توضیح خاصی نمیدم.

بهتره کاربران ، با گزارش به ووکامرس ، این مورد رو پیگیری کنند... از دست ما کاری ساخته نیست.

فروم پشتیبانی ووکامرس انگلیسی:

این مشکل در ووکامرس فارسی (بسته فارسی ساز) وجود نداره. شاد باشید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

منم با دوستان هم عقیده هستم مشکلات روحی این افراد از اونجایی داره نشات میگیره که طرف افزونه حمل و نقل رو زده بود 1 سال 1 سال بروزرسانی نمیکرد وقتی دید اینجا بیرون دادن بهتر و بروز تر خورده تو پرش یه سر به انجمنش بزنید می فهمید

بنده محض رفتن تو خماریشون و اینکه زحمات دوستان مترجم قبلی رو یاد آور بشم 4 تا ترجمه رو بهینه کردم اگر بازم تغییر بدن ما هم تغییر میدیم دست داریم فکرم داریم

موفق باشید

amirmahmood

تازه وارد
تو وردپرس آیا جایی هستش که بشه این کاربر رو ریپورت کرد تا کلا دیگه نتونه ترجمه هارو انگولک کنه؟

همیار فیزیک

تازه وارد
این قضیه ، یک سو استفاده توسط عده ای سود جو ، که اسمشون رو با افتخار اضافه کردن .

جالب اینجاست ، ترجمه نزدیک به 100 مترجم که در مخزن وردپرس اقدام به ترجمه کردن ، همگی رو حذف کردن! چطور؟ به این صورت که ترجمه های دیگران رو که قبلا انجام شده ، دوباره ترجمه کردن ، و خودشون همون ها رو تایید کردن تا اسامی کاربران قدیمی حذف بشه و فقط اسم خودشون نمایان بشه!...

بنده هم چند ترجمه قبلا اضافه کردم ، تایید نکردن و کلا رد کردن...

یک نمونه هم یکی از دوستان قبلا گزارش کرده بود که بهتره ( ) رو ببینید تا پی به هدف و نیت این افراد ببرید.

برای بنده جالب اینجاست ، برای مطرح کردن خودشون دیگران رو خراب میکنن! میگن نیاز به فارسی ساز نیست... :)) فقط همینو نصب کنید...

ووکامرس فارسی فقط یک ترجمه نیست. نیت این افراد از ابتدا مشخص هست و بنده توضیح خاصی نمیدم.

بهتره کاربران ، با گزارش به ووکامرس ، این مورد رو پیگیری کنند... از دست ما کاری ساخته نیست.

فروم پشتیبانی ووکامرس انگلیسی:

این مشکل در ووکامرس فارسی (بسته فارسی ساز) وجود نداره. شاد باشید.
با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز

بنده یکی اعضای تیم ترجمه هستم و بابت این قضیه بسیار متعجب و متاسفم.

خواهشی هم از دوستان دارم که کار اشتباه یک فرد رو به کل تیم ترجمه ووکامرس تسری ندهند. این کار توسط فردی به نام فرهاد سخایی  که تازه وارد جمع مترجمین شده صورت گرفته و من چون به علت مشغله کاری مدتی از ترجمه دور بودم تازه از طریق یکی از دوستان متوجه این مطلب شدم .

خود من هم درگیر این کار غیر اخلاقی شده ام چرا که ترجمه های من که فکر می کنم نزدیک 2000 مورد بود توسط ایشان مجدد با تغییری کوچک یا حتی بدون تغییر مجدد تایید شده که باعث کاهش تعداد ترجمه های من شده.

امیدوارم این آقا کمی اخلاق مدارتر عمل کنند و روحیه همکاری خودشون رو تقویت کنند.

به کسی که بیشترین ترجمه رو داره جایزه نمیدن!!!! ولی کسی که تقلب میکنه حتما مورد نکوهش دیگران خواهد بود و منزوی خواهد شد.

من زمانی وارد تیم شدم که دوستان قبل تر من یعنی   و مدتها بود کار ترجمه رو ترک کرده بودند و تعداد زیادی ترجمه تایید نشده وجود داشت.

هیچ وقت فکر نمی کردم برای بعضی ها مقام بالاترین آمار ترجمه به هر قیمتی اینقدر مهم باشه!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از همکاری شما کمال سپاس رو دارم.

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

این مطلب فقط درباره ووکامرس فارسی نیست. همین مطلب رو شما درمورد هسته وردپرس فارسی هم میبینید که یک شخصی که اسم نمی برم با زدن دو تا سایت که یکیش هم فروشگاه وردپرس هست رسما وردپرس فارسی رو به نام خودش مصادره کرده و با برگزاری کلاس های آموزشی واقعا خنده دار داره صدهاهزار تومن از ملت پول میگیره.

مشکل این میون بیشتر میشه گفت ثبت نبودن فایلهاست و از طرفی هم حالت کاربرمحور بودن مجوزها توی رد و تائید محتوا.

موفق باشید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام.

این مطلب فقط درباره ووکامرس فارسی نیست. همین مطلب رو شما درمورد هسته وردپرس فارسی هم میبینید که یک شخصی که اسم نمی برم با زدن دو تا سایت که یکیش هم فروشگاه وردپرس هست رسما وردپرس فارسی رو به نام خودش مصادره کرده و با برگزاری کلاس های آموزشی واقعا خنده دار داره صدهاهزار تومن از ملت پول میگیره.

مشکل این میون بیشتر میشه گفت ثبت نبودن فایلهاست و از طرفی هم حالت کاربرمحور بودن مجوزها توی رد و تائید محتوا.

موفق باشید.
در حالت کلیتر میشه گفت مشکل اینجاست که ما ایرانی هستیم و از یه جایی به بعد، تمایل شگفت انگیزی داریم که مسیرمون رو عوض کنیم و به هر نحوی بقیه رو سرکیسه کنیم.

وگرنه همین وردپرس و ووکامرس با همین الگوریتم به زبانهای دیگه هم داره ترجمه میشه. 

m0h4mm4d

کاربر عضو
این رشته "پشتیبانی فارسی : فرهاد سخایی و... " هنوز هم هست ؟ رشته ی کامل را میشه اینجا بنویسید ؟

من به @jdembowski  و @tobifjellner  گزارش دادم که بیان و این جا را ببینند . لطفا رشته ای که نوشته شده را بزارید اینجا تا مشکل قابل پیگیری باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

متاسفانه این آقای ... انگار به ... شبش محتاجه یا دچار عقده حقارت و خود کم بینی شده

الان داشتم افزونه Contact Form 7 رو بروزرسانی میکردم پس از بروزرسانی دیدم ایشون و سایت نون شبشون یهو سر از پشتیبانی فارسی و اینهای این افزونه در آوردن واقعا موندم این انسان چرا اصلا به قوانین وردپرس احترام نمیگذاره چرا به قوانین منبع باز احترام نمیگذاره واقعا ضعف سواد و دانش ایشون اینجوری باید برطرف بشه خودشون رو چی فرض کردن ؟ :39:

ساختار بدی در جامعه مجازی و برنامه نویسی و ترجمه ایران داره شکل میگیره فساد فساده برادر خواهر فرقی نداره وقتی بخوای برای خودت دکون باز کنی و از کم اطلاعی و دانش کم مردمت برای خودت نون در بیاری( که مطمئنم ..... بماند >:) ) یارو یه عمره ترجمه درس خونده تلاش کرده حالا برای اثبات کارش تو اوپن سورس ها کمی تقلا میکنه که سطح سوادش رو بالا ببره اینها با یک تغییر جزئی و حذف و نصب به اسم خودشون دارن تمومش می کنند

واقعا افرادی از این دست که خودشون رو استاد و مهندس و دانشمند و بچه زرنگ ته قبرستون می دونند چه فکری می کنند دنبال چه کمبود روانی عقده حقارت دوران کودکی و اینهاشون هستند زحمات چندین نفر الان حداقل در این ترجمه نیز به باد رفت خدا بعدیش رو بخیر بگذرونه

خدایا مردم کشورم رو از راه اشتباه افکار اشتباه برهان و بهشون یاد بده قصه گذشتگان برای پیشرفت انسانیت است نه نابودی انسانیت

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
اینهم روش ... و پارس میزبان برای نابودی مترجمان جوان و اوپن سورس

سلام،
@ gvectors-team
از پاسخ شما متشکرم
من خوشحالم که این پروژه هنوز فعال است
من آن را به زبان فارسی ترجمه کردم، زیرا من برای افزونه شما ویرایشگر فارسی هستم
می توانید لطفا زبان فارسی را در منبع افزونه حذف کنید، بنابراین ترجمه های من در میزبان وردپرس می تواند مورد استفاده قرار گیرد
wpforo-fa_IR.mo
wpforo-fa_IR.po

متشکرم

اصل پیام به همراه لینک

Hi,

Thank you for your reply,
I’m happy that this project is active yet,
I translated it to Persian language as I am Persian editor for your plugin
Could you please remove Persian language in the plugin source, So my translations on WordPress host can be used
wpforo-fa_IR.mo

wpforo-fa_IR.po

Thank you

این قسمت رو بخونید تا بفهمید جریان چیه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

همیار فیزیک

تازه وارد
با سلام دوستان عزیز

متاسفانه این آقای ...... انگار به .... یا دچار عقده حقارت و خود کم بینی شده

الان داشتم افزونه Contact Form 7 رو بروزرسانی میکردم پس از بروزرسانی دیدم ایشون و سایت نون شبشون یهو سر از پشتیبانی فارسی و اینهای این افزونه در آوردن واقعا موندم این انسان چرا اصلا به قوانین وردپرس احترام نمیگذاره چرا به قوانین منبع باز احترام نمیگذاره واقعا ضعف سواد و دانش ایشون اینجوری باید برطرف بشه خودشون رو چی فرض کردن ؟ :39:

ساختار بدی در جامعه مجازی و برنامه نویسی و ترجمه ایران داره شکل میگیره فساد فساده برادر خواهر فرقی نداره وقتی بخوای برای خودت دکون باز کنی و از کم اطلاعی و دانش کم مردمت برای خودت نون در بیاری( که مطمئنم ..... بماند >:) ) یارو یه عمره ترجمه درس خونده تلاش کرده حالا برای اثبات کارش تو اوپن سورس ها کمی تقلا میکنه که سطح سوادش رو بالا ببره اینها با یک تغییر جزئی و حذف و نصب به اسم خودشون دارن تمومش می کنند

واقعا افرادی از این دست که خودشون رو استاد و مهندس و دانشمند و بچه زرنگ ته قبرستون می دونند چه فکری می کنند دنبال چه کمبود روانی عقده حقارت دوران کودکی و اینهاشون هستند زحمات چندین نفر الان حداقل در این ترجمه نیز به باد رفت خدا بعدیش رو بخیر بگذرونه

خدایا مردم کشورم رو از راه اشتباه افکار اشتباه برهان و بهشون یاد بده قصه گذشتگان برای پیشرفت انسانیت است نه نابودی انسانیت

موفق باشید

دوستان عزیز در پی اقدامات فرهاد سخایی در کمال تعجب بنده از تیم ویرایش ترجمه ووکامرس حذف شدم!!!

چرا؟

چون در پی اعتراض دوستان و اطلاع مدیر این فروم همه ترجمه ها رو به قبل برگردوندم تا از تقلب این آقا پیشگیری کنم.

لطفا پس از عضویت در وردپرس به آدرس زیر رفته و نظرات خود را با مدیران مطرح فرمایید.

فقط با حمایت شما میشه ایشون رو از تیم ترجمه خارج و جلوی سوء استفاده های بعدی رو گرفت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان عزیز در پی اقدامات فرهاد سخایی در کمال تعجب بنده از تیم ویرایش ترجمه ووکامرس حذف شدم!!!

چرا؟

چون در پی اعتراض دوستان و اطلاع مدیر این فروم همه ترجمه ها رو به قبل برگردوندم تا از تقلب این آقا پیشگیری کنم.

لطفا پس از عضویت در وردپرس به آدرس زیر رفته و نظرات خود را با مدیران مطرح فرمایید.

فقط با حمایت شما میشه ایشون رو از تیم ترجمه خارج و جلوی سوء استفاده های بعدی رو گرفت.
بعید میدونم بشه کاری کرد! بنده پاسخ ارسال کردم در اونجا. منتظر تایید شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حسن غویشه گفت:
درود

وقت بخیر خوب هستین دوستان گل

اول صبحی چه خبر بدی :|

بله موافقم

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی به راحتی میشه جلوی این افراد ایستاد!!!

حذف شد

در اینستاگرام و بیان دیدگاه خودتون در انتشار این کار غیر اخلاقی به آینده وردپرس و افزونه های دوست داشتنی اون کمک کنید

با سپاس :)
این هشتگ درست نیست به نظرم. بهتره اعتراض رو به صورت نرمال پیگیری کنیم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسن غویشه

کاربر عضو
@Mohammad درود

کار این شخص هم نرمال نیست :|

بنظرم باید جدی تر تو روش واستیم!

تا الان به صورت نرمال پیش رفتیم ایران شده پر اسکیمو!

دیگه یه جایی باید جلوی این افراد رو گرفت!

بعضی وقتا باید یکی بشه درس عبرت دیگران!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

متاسفانه رفتار ایشون باعث شد متنی بلند بالا برای ایشان به زبان شیرین فارسی بنویسم که معلوم نشد چه کسی بر چه اساسی آن را تعدیل و به 1 خط تبدیل کرد

تازه اخطار هم گرفتم که چرا اینگونه نوشتم البته به زبان انجیلیسی >:) هم به یکی از مسئولین همونجا که اخطار داده بود گفتم که وضعیت از چه قرار است ولی فکر نکنم اصلا پیگیر بشه

باس بریم سر وقت اتوماتیک و دار و دسته اش

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

هشتگ رو هستم

ولی محمد درست میگه قرار نیست جنگ راه بندازیم

ولی موافق این هستم که باید جلوی افراد در پیتی که خودشون رو در بسیاری موارد غول می دونند و دکون های عریض و طویلی درست کردن و با یه م دیگه که پولشون زیادتر از اینم بشه رشوه میدن تا جلوی بقیه جامعه متن باز رو بگیرند {مستند به خبر روزهای اخیر بازرسی کشور در صبحانه کاری }.

بنده مشکل با ایجاد درآمد اشخاص ندارم ، زحمت واقعی بکش نون دربیار اگر بخوای قانون جنگل درست کنی اول باید خودت طعمه بشی .

به نظرم باید در فروم های دیگه هم اطلاع رسانی بشه نظرات بقیه رو هم جویا بشیم

مشکل ماها اینه که تکروی می کنیم گروهی بریم جلو طرف در میره

هر کی موافقه نظرش رو بزنه راه حل بدید

یا علی

حسن غویشه

کاربر عضو
درود @جاویدان 

فکر عالیه فقط قبلش با مدیریت انجمن ها هماهنگ کنید شاید دلشون نخواد وارد داستان شن :))

بنده هم اکنون مشغولم :)

بالا