حذف کلمه "فروشگاه" از فروشگاه ووکامرس

omid3d76

تازه وارد
با سلام.

من یک سایت وردپرسی دارم که ووکامرس توش نصب کردم و جوری تنظیم کردم که ووکامرس در صفحه اول نمایش داده بشه!

ولی متاسفانه من یک مشکل دارم، سایتم اینجوری درون گوگل ایندیکس میشه

مثلا اگر عنوان سایت من " سنگ و کاشی" باشه بدین شکل ایندیکس شده

فروشگاه- سنگ و کاشی

من نمیخوام کلمه"فروشگاه" ثبت بشه، چطوری این کلمه رو از ووکامرسم پاک کنم که نمایش داده نشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام.

من یک سایت وردپرسی دارم که ووکامرس توش نصب کردم و جوری تنظیم کردم که ووکامرس در صفحه اول نمایش داده بشه!

ولی متاسفانه من یک مشکل دارم، سایتم اینجوری درون گوگل ایندیکس میشه

مثلا اگر عنوان سایت من " سنگ و کاشی" باشه بدین شکل ایندیکس شده

فروشگاه- سنگ و کاشی

من نمیخوام کلمه"فروشگاه" ثبت بشه، چطوری این کلمه رو از ووکامرسم پاک کنم که نمایش داده نشه؟
افزونه وردپرس سئو رو نصب کنید و پیکربندی این کار رو براحتی میتونید انجام بدید.

omid3d76

تازه وارد
سلام. خب من این افزونه رو نصب کرده بودم از قبل ولی دقیقا نمیدونم از کدوم قسمت باید این تنظیم رو اعمال کنم!

لطفا واضح راهنمایی کنید...

fido88

تازه وارد
در صورتیکه افزونه سئو یواست را نصب کرده باشید میتوانید در قسمت ویرایش صفحه عنوان صفحه اصلی را انتخاب و ویرایش نمایید. کافیه روی عنوان سایت خود در کادر مربوط به این افزونه در صفحه اصلی خود کلیک کرده و در بخشی که باز میشود عنوان خود را اصلاح کنید

omid3d76

تازه وارد
سلام. من وقتی به قسمت تنظیمات میرم، صفحه پیکربندی افزونه سئو یواست برام باز میشه ولی تا میام بر روی پیکربندی و تنظیماتش کلیک کنم، سریع بر میگردم به محیط ادمین وردپرسم!

لطفا راهنمایی کنید...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما باید این کار رو بکنید (بعد از نصب وردپرس سئو):

1. برگه ها / همه برگه ها
  2. ویرایش برگه فروشگاه
  3. یک تب وجود داره (وسط صفحه) که جزئیات سئو هست. یک قسمت عنوان داره که میتونید حذفش کنید!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر شما فقط یک سایت فروشگاهی هستید کافیه در تنظیمات وردپرس - همگانی اگر نام سایت رو فروشگاه سنگ کاشی قرار دادید این نام رو حذف کنید چون اولویت با این قسمت هستش

باقی مسیر ها رو هم که دوستان گفتن

موفق باشید

omid3d76

تازه وارد

1. برگه ها / همه برگه ها
  2. ویرایش برگه فروشگاه
  3. یک تب وجود داره (وسط صفحه) که جزئیات سئو هست. یک قسمت عنوان داره که میتونید حذفش کنید!
سلام.

واقعا ممنون، ده تا سایت گشتم هزار تا روزش گفته بودن، ولی هیج کدوم کار نمیکرد...

واقعا خیلی خیلی خیلی ممنون

omid3d76

تازه وارد
از دو ستان عزیز

جاویدان

fido88

نیز تشکر میکنم، ممنون که وقت گذاشتید

mohammad2232

تازه وارد

1. برگه ها / همه برگه ها
  2. ویرایش برگه فروشگاه
سلام

من تنظیمات رو که گفتید انجام دادم ولی کار نمیکنه و با حذف نمادک دوباره عنوان فروشگاه رو نمایش میده

لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنونم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

منظورتون از عنوان عینا مشکل همین نفر قبلی است یا چیز دیگری ؟

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر طبق مسیرهای گفته شده درست رفته باشید بهتر است یکبار دیگر مسیر ها را چک کنید .

مطمئن شوید که افزونه کش را پس از تغییرات خالی کردید برای اطمینان ctrl + F5 رو برای خالی شدن مرورگر و اگر داخل وردپرس افزونه کش دارید خالی کردن کش را بزنید سپس بازبینی کنید .

موفق باشید

بالا