حذف ارسال رایگان برای محصولات خاص ووکامرس

BahramElf

کاربر عضو
دوستان درود

گزینه ارسال رایگان رو از بخش تنظیمات ووکامرس با شرط خرید بالای 100 هزار تومان فعال کردم و به خوبی هم کار میکنه.(در صورتی که جمع سبد خرید بیشتر از 100 هزار باشه گزینه ارسال رایگان در تسویه حساب نمایش داده میشه)

منتهی یکسری از محصولات هست که ارسال رایگان با شرط خرید بیشتر از 100 هزار تومان در اون محصولات به صرفه نیست و میخوام ارسال رایگان به این محصولات (این دسته از محصولات) تعلق نگیره یا مثلا در صورت خرید بالای 500 هزار تومان تعلق بگیره، امکانش هست؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
فکر کنم این افزونه کارت را راه بندازه . از داخل افزونه های همین جا دانلود کن .

BahramElf

کاربر عضو
فکر کنم این افزونه کارت را راه بندازه . از داخل افزونه های همین جا دانلود کن .

درود 

ممنون، شما خودتون از این افزونه استفاده کردید؟ چون داخل توضیحاتش چیزی در این مورد ننوشته، بیشتر بحث قیمت گذاری محصولات ، اعمال تخفیف ، تغییر قیمت و این چیزها هست، با بحث ارسال و هزینه ارسال و این موارد کاری نداره.

m0h4mm4d

کاربر عضو
درود 

ممنون، شما خودتون از این افزونه استفاده کردید؟ چون داخل توضیحاتش چیزی در این مورد ننوشته، بیشتر بحث قیمت گذاری محصولات ، اعمال تخفیف ، تغییر قیمت و این چیزها هست، با بحث ارسال و هزینه ارسال و این موارد کاری نداره.
قبلا تستش کردم ولی برای این کار چکش نکردم . به نظر میاد بتونه به عنوان یک امکان جانبی این قضیه را هم مدیریت کنه ( چون حالت ساده ای هست ) ، اما اگر نکرد این یکی را تست کنید . حتما کار میکنه .

اولی را فرستادم چون ممکن هست برای جاهای دیگه هم مورد نیازت بشه ، یعنی اگر اولی این کار را برات انجام بده یک تیر و ده نشان هست .

ارسال رایگان را نمیتونید خیلی روش مانور بدید . اما نرخ ثابت را می تونید تنظیم کنید برای کلاس های مختلف . یعنی شما مثلا یک کلاس به نام small درست می کنید و بعد برای اون نرخ ثابت تعریف می کنید .

برای حمل رایگان هم یکی دیگه درست میکنید و نرخ را صفر وارد میکنید .

ولی برای گذاشتن شرط قیمت دستتون باز نیست و باید از افزونه هایی مثل table rate shipping استفاده کنید ( آموزش ویدیوییش را هم آقا محمد زحمتش را کشیدند ) . دلیلش هم این هست که ووکامرس با فروش افزونه های تجاری تامین مالی میشه برای همین این گزینه ها را هیچ وقت اضافه نمی کنه به هسته اصلی .

BahramElf

کاربر عضو
سلام

با افزونه 

WooCommerce Advanced Free Shipping

مشکل برطرف شد

شرط های متنوعی برای ارسال محصولات با هزینه و ارسال رایگان محصولات و... در اختیار میگذاره.

دانلود از مخزن وردپرس

دوستان اگر کسی در استفاده مشکل داشت می تونید همینجا سوال کنید.

بالا