مشکل افزونه ارسال پیامک ووکامرس

golshafa.com

تازه وارد
سلام

خسته نباشید

من از پنل ارسال اس ام اس هاست ایران استفاده می کنم، با پلاگین ارسال پیامک ووکامرس سازگاری داره و مشکلی نداشتیم تا الان، اما چند روزی هست که پیام های خرید، لغو و... ارسال نمیشه یا در بعضی موارد که ارسال میشه با تاخییر طولانی، مخصوصا برای مشتری.

از قسمت داخل سفارش ثبت شده هم که می تونستیم به صورت دستی و مستقیم به مشتری پیامک ارسال کنیم هیچ پیامی ارسال نمیشه. حتی مشتری که سفارش موفق داشته و اس ام اس های خرید موفق هم واسش ارسال شده زمانی که بخواهیم به صورت دستی و از داخل قسمت سفارش پیام ارسال کنیم، پیام ارسال نمیشه.

تنظیمات پلاگین رو هم تغییری ندادیم و مجدد بررسی شد و مشکلی نداشت. ضمنا در تنظیمات سایت هاست ایران به صورت hostiran.com ثبت شده در صورتی که hostiran.net هست. (البته به همین صورت تا الان کار میکرده)

ضمنا پنل شارژ داره و از داخل خود پنل و به صورت مستقیم تمام پیام ها بدون تاخیر و مشکل ارسال میشه.

وردپرس:  4.9.4

ووکامرس: 2.6.2 

ووکامرس فارسی: 2.5.4 

افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس: 3.6.9 

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

خسته نباشید

من از پنل ارسال اس ام اس هاست ایران استفاده می کنم، با پلاگین ارسال پیامک ووکامرس سازگاری داره و مشکلی نداشتیم تا الان، اما چند روزی هست که پیام های خرید، لغو و... ارسال نمیشه یا در بعضی موارد که ارسال میشه با تاخییر طولانی، مخصوصا برای مشتری.

از قسمت داخل سفارش ثبت شده هم که می تونستیم به صورت دستی و مستقیم به مشتری پیامک ارسال کنیم هیچ پیامی ارسال نمیشه. حتی مشتری که سفارش موفق داشته و اس ام اس های خرید موفق هم واسش ارسال شده زمانی که بخواهیم به صورت دستی و از داخل قسمت سفارش پیام ارسال کنیم، پیام ارسال نمیشه.

تنظیمات پلاگین رو هم تغییری ندادیم و مجدد بررسی شد و مشکلی نداشت. ضمنا در تنظیمات سایت هاست ایران به صورت hostiran.com ثبت شده در صورتی که hostiran.net هست. (البته به همین صورت تا الان کار میکرده)

ضمنا پنل شارژ داره و از داخل خود پنل و به صورت مستقیم تمام پیام ها بدون تاخیر و مشکل ارسال میشه.

وردپرس:  4.9.4

ووکامرس: 2.6.2 

ووکامرس فارسی: 2.5.4 

افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس: 3.6.9 

هربار که فکر میکنید پیامکی باید ارسال میشد ولی نشده، به پنل پیامک خود منوی پیامک های ارسال شده مراجعه کنید ببینید رکوری بعنوان ارسال شده وجود دارد یا نه؟

اگر در آنجا وجود داشت یعنی مشکل از پنل پیامک هست/ نه از افزونه

درضمن تاخیر در ارسال حتما مشکل از پنل پیامک میباشدو ارتباطی به افزونه نداره

golshafa.com

تازه وارد
هربار که فکر میکنید پیامکی باید ارسال میشد ولی نشده، به پنل پیامک خود منوی پیامک های ارسال شده مراجعه کنید ببینید رکوری بعنوان ارسال شده وجود دارد یا نه؟

اگر در آنجا وجود داشت یعنی مشکل از پنل پیامک هست/ نه از افزونه

درضمن تاخیر در ارسال حتما مشکل از پنل پیامک میباشدو ارتباطی به افزونه نداره
سلام

بررسی کردم موارد ارسال نشده در پنل وجود ندارد. اما موارد ارسال شده با تاخییر در پنل موجود است.

ضمنا اخیرا هاست رو از سرور مجازی با اختصاصی تغییر دادیم. ممکن است مشکل در این رابطه باشد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این احتمال وجود داره

ضمن اینکه شما اگر از ووکامرس سری 2 استفاده می کنید (که پیشنهاد نمیکنم) نیازی نیست افزونه رو بروز کنید (منظور پیامک ووکامرس)

golshafa.com

تازه وارد
این احتمال وجود داره

ضمن اینکه شما اگر از ووکامرس سری 2 استفاده می کنید (که پیشنهاد نمیکنم) نیازی نیست افزونه رو بروز کنید (منظور پیامک ووکامرس)
یکی از مشکلات در بروز رسانی ووکامرس این هست که کدهای زیادی رو در صفحات و بخش های مختلف ووکامرس تغییر دادیم و همینطور قالب. اگر الان بخواهیم بروز رسانی انجام بدیم تمام این شخصی سازی ها از بین خواهد رفت

بالا